tobiasas arltas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tobiasas arltas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tobiasas arltas“.

Vokietis medalį laimėjo per savo gimtadienį

Vokietis Sascha Beneckenas tapo olimpiniu prizininku. Jis, kartu su tautiečiu Toni Eggertu, rogučių varžybose Pjongčange laimėjo bronzos medalį. S. Beneckenas apdovanojimą iškovojo per savo 28-ąjį gimtadienį. Olimpiniais čempionais tapo vokiečiai Tobiasas Wendlas ir Tobiasas Arltas. Jie buvo greičiausi abejuose važiavimuose. Pirmuoju trasą įveikė per 45,820 sekundės, antruoju – 45,877. Bendras nugalėtojų laikas – minutė, 31,697 sekundės.
2018-02-14

Netoli medalių likę latviai dėkojo Lietuvai

Andris ir Juris Sičiai užfiksavo naują rekordą. Latviai pasiekė aukščiausią Baltijos šalių rezultatą Pjongčango olimpinėse žaidynėse. Broliai dviviečių rogučių varžybose užėmė šeštąją vietą. „Manau, tai geras rezultatas. Žinoma, atvykome kovoti dėl pirmosios pozicijos ar podiumo, bet pirmasis nusileidimas nebuvo geras“, – TV3 sakė Andris. Juris pridūrė, kad tuomet padaryta nedidelė klaida, po kurios buvo sunku pagauti ritmą.