tobias angerer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tobias angerer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tobias angerer“.

Norvego pergalė pasaulio slidinėjimo taurės varžybose

Antrąją pergalę šį sezoną slidinėjimo pasaulio taurės varžybose iškovojo 35-erių metų norvegas Oddas-Bjoernas Hjelmestetas, šeštadienį gimtinėje laimėjęs 50 km distanciją klasikiniu būdu.Jis nuotolį įveikė per 2 valandas 17 minučių 22,0 sekundes ir 9,8 sekundės aplenkė jau anksčiau pasaulio taurės varžybų nugalėtojo titulą užsitikrinusį vokietį Tobiasą Angererį.Trečias šeštadienį finišavo kitas Norvegijos slidininkas Frode Estilas, tautiečiui pralaimėjęs 31,8 sek.
2007-03-18

Išdalintas paskutinis planetos slidinėjimo pirmenybių Japonijoje medalių komplektas

50 km vyrų lenktynėmis klasikiniu stiliumi sekmadienį Japonijoje baigėsi pasaulio slidinėjimo čempionatas. Rungties nugalėtoju tapo bei aukso medalį iškovojo norvegas Oddas-Bjornas Hjelmesetas, distanciją įveikęs per 2 valandas 20 minučių 12,6 sekundės.
2007-03-04

Du pasaulio čempionato medaliai - Vokietijos slidininkams

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Japonijos iškart du medalius vienoje rungtyje šeštadienį iškovojo Vokietijos sportininkai. 30 km vyrų persekiojimo (15 km klasikiniu ir 15 km laisvuoju stiliumi) distanciją pirmas įveikė Axelis Teichmannas - 1 valanda 11 minučių 35,8 sekundės.
2007-02-24

Pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etapą Kinijoje laimėjo rusė ir norvegas

Ketvirtadienį planetos slidinėjimo taurės varžybų etape Kinijoje moterų 0,9 km sprinto distancijos finale nugalėjo rusė Jevgenija Šapovalova, aplenkusi tautietę Nataliją Matvejevą bei norvegę Guro Stroem Solli.Pasaulio slidinėjimo taurės moterų varžybų lyderių rikiuotė (po 13 rungčių iš 20): 1. Virpi Kuitunen (Suomija)          1197 tšk.
2007-02-15

Slidininkė Irina Terentjeva šeštadienį Šveicarijoje finišavo 49-a

Šeštadienį pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etape Davose (Šveicarija) 49-ąją vietą moterų 10 km distancijoje laisvuoju stiliumi užėmė Irina Terentjeva.
2007-02-03

Pasaulio slidinėjimo taurės etapo sprinto varžybose pirmavo italai

Rusijoje pasibaigusiame 2006-2007 metų sezono planetos slidinėjimo taurės varžybų etape sekmadienį sprinto varžybose pirmąsias vietas užėmė italai - Arianna Follis ir Renato Pasinis. A. Follis moterų finale aplenkė prizininkėmis tapusias vokietę Claudią Kuenzel-Nysand bei amerikietę Kikkan Randal. Tik ketvirta liko šio sezono lyderė suomė Virpi Kuitunen. Vyrų varžybų finale R. Pasinis įveikė rusą Nikolajų Pankratovą bei šio sezono lyderį vokietį Tobiasą Angererį.