timofejus mozgovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timofejus mozgovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timofejus mozgovas“.

Kuzminsko ekipa žengė į pusfinalį ir pabaigė agonija nusėtą „Chimki“ sezoną

Antruoju Vieningosios lygos pusfinalio dalyviu tapo Mindaugo Kuzminsko bei Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas. Krasnodaro ekipa svečiuose po atkaklios kovos 92:85 (22:23, 23:29, 23:14, 24:19) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių oponentus įveikė rezultatu 2:0. M.Kuzminskas per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bl...
2021-05-13

Pasirašė kontraktą su „Chimki“ prieš du metus: Mozgovas ruošiasi sugrįžimui

Maskvos srities „Chimki“ sezonas tragiškas, tačiau ekipa sulaukė bent šiek tiek geresnių žinių. 2019-aisiais Pamaskvės ekipos gretas papildęs 34-erių Timofejus Mozgovas pasirengęs sugrįžimui į krepšinio aikštę. „Eurohoops“ praneša, kad žaidėjas pasirodys pirmadienio rungtynėse prieš „Enisey“. Aštuonis sezonus NBA praleidęs rusas nežaidė nuo pat 2017-2018 m. sezono.
2021-04-12

Kurtinaičio „Chimki“ iš NBA prisiviliojo Mozgovą

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda susitarė dėl kontrakto su Timofejumi Mozgovu. Pranešama, jog krepšininkas su „Chimki“ susitarė dėl kelerių metų ir labai pelningos sutarties. Vidurio puolėjas sugrįžta į Europą iš NBA, kur žaidė nuo 2010 metų. Visą praėjusį zoną 32 metų rusas praleido dėl kelio operacijos, o prieš tai jis atstovavo Bruklino „Nets“ komandai, kurioje pelnydavo 4,2 taško.
2019-07-12

Trečiajame pusfinalio kėlinyje – dėjimų šou

Rusijos ir Serbijos rinktinės įsismagino. Trečiajame kėlinyje abu krepšius drebino dėjimai. Pirmasis nuostabią ataką „žemė-oras“ baigė Vladimiras Lučičius. Puikų perdavimą atliko Stefanas Jovičius. Vėliau dėjimais apsikeitė abiejų ekipų milžinai – rusas Timofejus Mozgovas ir serbas Bobanas Marjanovičius. Trečiojo kėlinio šou baigė galingas Nikitos Kurbanovo šuolis.
2017-09-15

Pirmieji serbų taškai iš žaidimo – galingu dėjimu

Rusijos ir Serbijos krepšinio rinktinės žaidžia Europos čempionato pusfinalio rungtynes. Serbai pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė galingu dėjimu. Jo autorius – Stefanas Birčevičius. Serbijos rinktinė po šio dėjimo pirmavo 3:0. Rusams pavyko revanšuotis – iš viršaus į krepšį įkrovė Timofejus Mozgovas. Galiausiai puikiu reidu krepšio link pasižymėjo Bogdanas Bogdanovičius. Pusfinalio nugalėtojas sekmadienį žais su slovėnais, pralaimėtojas mažajame finale varžysis su ispanais.
2017-09-15

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

Europos čempionate – kroatų ir rusų pergalės

Europos krepšinio čempionato ketvirtadienį pradėjo rusų ir kroatų pergalės. Pastariesiems laimėjimas nieko nebelėmė, o rusai išsaugojo šansus užimti pirmąją vietą D grupėje. Kroatai dar prieš rungtynes buvo užsitikrinę antrąją C grupės poziciją.
2017-09-07

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Epizodų Top-5: įspūdingai įdėjusį Kristapą Porzingį pranoko Timofejaus Mozgovo šuolis

Ruso Aleksejaus Švedo metimą ore pataisęs Timofejus Mozgovas tapo gražiausio penktosios Europos čempionato epizodo autoriumi. Visgi topo karaliumi ir toliau galime vadinti Kristapą Porzingį. Ne pirmą kartą atletiškumu čempionate nustebinantis latvių talentas įsitaisė trečioje pozicijoje. Antroji vieta atsiteko istorinę pergalę Vengrijai padėjusiam iškovoti Adamui Hangai. Krepšininko reidas per visą aikštę pasibaigė nuostabiu perdavimu komandos draugui.
2017-09-05

Rusai lieka nepralaimėję

Europos krepšinio čempionate trečiąją pergalę iškovojo D grupės lyderiai rusai. Jie pirmadienį 76:67 (19:18, 16:15, 18:14, 23:20) nugalėjo belgus. Pastarieji pirmajame kėlinyje buvo priekyje 13:6 (6 minutė). Belgai pirmavo iki pirmojo kėlinio pabaigos. 9-ąją minutę Aleksejus Švedas tritaškiu persvėrė rezultatą (17:15). Antrasis ketvirtis buvo atkaklus ir permainingas. Pirmavo tai viena, tai kita komanda, rezultatas ne kartą buvo lygus. Po pertraukos priekyje dažniausiai buvo rusai.