Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timas thomasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timas thomasas“.

„Knicks“ ekipa išmainė net tris žaidėjus

Niujorko „Knicks“ ekipa susitarė su Los Andželo „Clippers“ klubu dėl norimų atlikti mainų. Į Los Andželą persikėlė 27 metų 206 cm ūgio puolėjas Zachas Randolphas ir 24 metų 198 cm ūgio gynėjas Mardy Collinsas. Tuo tarpu „Knicks“ ekipos gretas sustiprino 33 metų 193 cm ūgio gynėjas Cuttino Mobley ir 31 metų 208 cm ūgio puolėjas Timas Thomasas.
2008-11-22

NBA čempionate L. Kleiza išplėšė pratęsimą, o „Nuggets“ šventė pirmą pergalę

Pirmąją pergalę šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 113:103 (20:28, 17:27, 31:21, 26:18, 19:9) palaužė pergalių dar neturinčią Los Andželo „Clippers“ komandą. 6 taškus nugalėtojams pelnė L. Kleiza, kuris pataikė abu baudų metimus likus 9 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir išlygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą.