thomas voeckleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomas voeckleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomas voeckleris“.

„Tour de France“ lenktynių 16-ąjį etapą laimėjo Prancūzijos atstovas T. Voeckleris

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 16-ąjį etapą trečiadienį laimėjo Prancūzijos atstovas Thomas Voeckleris („Europcar“). Antrąją pergalę iškovojęs Prancūzijos dviratininkas 197 km nuvažiavo per 5 val. 35 min. 2 sek. Antrąją vietą užėmė danas Chrisas Ankeris Sorensenas („Saxo Bank-Tinkoff Bank“, +1 min. 40 sek.
2012-07-19

„GP Ouest-France“: I. Konovalovas 89-tas

Sekmadienį vykusiose „GP Ouest-France“ lenktynėse Ignatas Konovalovas finišavo 89-tas, o kai kurios žvaigždės – nebaigė distancijos. Lietuvis finišavo sėkmingai Ignatas Konovalovas („Cervélo“) atsiliko nuo etapo laimėtojo 6 min. 58 sek.
2009-08-24

„Tour de France 2009“: F. Cancellara ir L. Armstrongas pirmauja toliau

5 etapą netikėtai laimėjo Thomas Voeckleris iš „BBox Bouygues Telecom“ komandos. Tiesa, lyderių pozicijų tai nepaklibino, o ir paties laimėtojo į juos neiškėlė. Trečiadienį Prancūzijoje „Tour de France 2009“ („TDF“) dviratininkai 5 etapą važiavo 196,5 km distancijoje „Le Cap d'Agde - Perpignan“. Tai buvo lygumos etapas. 12 val. 46 min. (vietos laiku) startui buvo pasirengę 178 dalyviai iš 20 komandų.
2009-07-08

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge Saulius Ruškys nukrito į aštuntąją vietą

Daugiadienių "Tour de Luxembourg" dviratininkų lenktynių antrajame etape šeštas finišavo bei iš ketvirtosios pozicijos į aštuntąją bendroje įskaitoje tarp 94 varžybas tęsiančių dalyvių nukrito Belgijos "Marlux-Wincor Nixdorf" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys. Penktadienį Lietuvos dviratininkas 204 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju tapo italas Nicola Loda - 5 valandos 5 minutės ir 42 sekundės.