thierry neuville

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thierry neuville“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thierry neuville“.

„WRC Croatia 2024“: Sebastienas Ogieris iškovojo 59-ą WRC pergalę

Daugkartinis Pasaulio ralio čempionato (WRC) nugalėtojas Sebastienas Ogieris sugebėjo iškovoti pergalę itin permainingame ir dramatiškame Kroatijos ralyje.  Kova dėl pergalės Kroatijos ralyje prasidėjo dar ankstyvą penktadienio rytą. Penktadienio popietę solidžią persvarą susikrovė vairuotojų įskaitos lyderis Thierry Neuville. Dar prieš šeštąjį greičio ruožą, T. Neuville turėjo 10,1 sek.
2024-04-22

Švedijoje prasidėjo antrasis Pasaulio ralio čempionato etapas: priekyje – net trys „Toyota“ ekipažai

Epizodiškai į Pasaulio ralio čempionatą sugrįžęs Kalle Rovanperä akimirksniu tapo Švedijos ralio lyderiu. Su „Toyota“ automobiliu šiame ralyje startavęs K. Rovanperä sugebėjo pasinaudoti pranašumu, kurį jam įteikė organizatoriai. Pirmieji greičio ruože startavę lenktynininkai turi atlikti greičio ruožo valytojo vaidmenį ir būtent šiuo pranašumu pasinaudojo „Toyota“ lenktynininkas“. Jis pirmąjį greičio ruožą įveikė per 3 min. ir 18.3 sek.
2024-02-15

Sebastienas Ogieris: „Norėčiau, jog svečių statusą turintys lenktynininkai turėtų mažiau privilegijų“

2018 m. sezono Pasaulio ralio čempionas, atvirai išreiškė susirūpinimą, jog svečių statusą turintys lenktynininkai, tokie kaip Sebastienas Loebas, gali pasigirti turėdamas tokias pačias privilegijas kaip ir tie, kurie „WRC“ čempionate dalyvauja ištisus metus. Sebastienas Ogieris teigia, jog Pasaulio ralio čempionatas yra pati atviriausia autosporto disciplina visame pasaulyje.
2018-11-30

Nepavejamas estas laimėjo antrąjį WRC etapą iš eilės

Ottas Tanakas pastaruoju metu nepavejamas pasaulio ralio čempionate (WRC). 30-metis estas savaitgalį triumfavo Vokietijoje. „Toyota“ lenktynininkas 18 greičio ruožų, kurių bendras ilgis sudarė 325,76 kilometro, įveikė per tris valandas, tris minutes, 36,9 sekundės. Estui už pergalę atiteko 25 taškai, keturi papildomi – už antrąją vietą paskutiniame greičio ruože. Jame O. Tanakas 0,1 sekundės pralaimėjo titulą ginančiam Sebastienui Ogier. Pastarasis uždirbo penkis taškus.
2018-08-19

Suomijos ralyje – esto dominavimas ir įspūdingas sezono lyderio šuolis

Pasaulio ralio čempionato (WRC) Suomijos etapą užtikrintai laimėjo netoli namų varžęsis estas – Ottas Tanakas su „Toyota“. 30-metis 23 greičio ruožus, kurių bendras ilgis sudarė 317,26 kilometro, įveikė per dvi valandas, 35 minutes, 18,1 sekundės. „Puikus savaitgalis mums. Buvome labai gerai pasiruošę, turėjome viską, ko reikia. Sulaukėme nuostabaus palaikymo. Šią pergalę pasiekėme visi kartu“, – po paskutinio greičio ruožo sakė O. Tanakas.
2018-07-29

Lietuvos ralio meistrams – iššūkis Meksikoje

Lietuvos lenktynininkai Deividas Jocius ir Deividas Zvicevičius pirmą kartą dalyvaus varžybose Meksikoje. Čia savaitgalį bus surengtas trečiasis pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas. „Arctic Energy World Rally team“ komandai atstovaujantys lietuviai toliau kovos priekiniais ratais varomų automobilių įskaitoje. Tiesa, Lietuvos atstovai persės į kitą ralio bolidą. D. Jocius ir D. Zvicevičius sėkmingai finišavo dviejuose WRC etapuose Monte Karle bei Švedijoje.
2018-03-09

D.Britanijos ralis nulems kas taps 2017 metų pasaulio ralio čempionu

Pasaulio ralio čempionato dalyvių karavanas šiuo metu apsistojo D.Britanijoje, kurioje rytoj prasidės priešpaskutinis 2017 metų sezono etapas. Šios varžybos bus įdomios ne tik dėl greitų ir apgaulingų D.Britanijos ralio greičio ruožų, bet ir dėl to, jog čempionų taurių savininkai gali paaiškėti jau šį savaitgalį.  Vairuotojų įskaitoje pirmąją poziciją yra užėmęs daugkartinis pasaulio ralio čempionato laureatas - Sebastienas Ogieris.
2017-10-25

Thierry Neuville : „Galiu pradėti ruoštis 2018 metų sezonui“

„Hyundai“ ekipos narys Thierry Neuville nusprendė, jog atėjo metas sudėti ginklus ir nesivaikyti svajonės laimėti 2017 metų pasaulio ralio čempionato taurę.  Lenktynininkas šį sprendimą priėmė po nesėkmingai pasibaigusio „Rally Catalunya“ ralio. Thierry Neuville šiemet demonstravo labai aukštą lygį.
2017-10-12

10-ąjį pasaulio autoralio čempionato etapą laimėjo estų ekipažas

Vokietijoje šį savaitgalį vykusį 10-ąjį pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapą laimėjo estų Otto Tanako (Oto Tianako) ir Martino Jarveojos (Martino Jerveojos) ekipažas.