thierry lauvray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thierry lauvray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thierry lauvray“.
REKLAMA
Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray  Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray

„Iki“ širdelių iššūkį priėmusi Inga Žuolytė ryžosi drąsos pareikalavusiai avantiūrai: kaip ją įvertino žmonės?

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė narsiai priėmė prekybos tinklo „Iki“ jai mestą širdelių iššūkį ir nėrė į avantiūrą – drauge su „Iki“ konditeriu Thierry Lauvray iškepė širdelės formos tortą. Tiesa, nors tortą I. Žuolytė kepė kone pirmąkart gyvenime, tikrosios drąsos jai prireikė vėliau, kai jo paragavo „Iki“ parduotuvės lankytojai.
2023-07-20

Pavasariškos konditerijos naujienos: nepriekaištingai suderinti skoniai ir spalvų elegancija

Prekybos tinklas „Iki“ atnaujino pavasario konditerijos asortimentą ir siūlo paskanauti prancūzų konditerio Thierry Lauvray kruopščiai sukurtų, elegancija ir pavasariu alsuojančių desertų: nuo tortų iki sveikuoliškų pyragaičių. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, teigia, kad ruošiant pavasario konditerijos naujienų receptus daug dėmesio skirta bet kurio smaližiaus skoniui įtiksiantiems sveikiems ingredientams ir aukščiausios kokybės produktams.
2022-03-24

Žinomi žmonės mėgavosi prancūziškais pusryčiais

Vilniaus Monmartre – Užupyje šiandien bandelėmis kvepėjo ypatingai. Į prancūzui Thierry Lauvray priklausančią bandelių kepyklėlę rinkosi Prancūzijos gerbėjai.
2016-10-13
Į viršų