thiago motta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thiago motta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thiago motta“.

Neymaro serija nutrūko – nei įvarčio, nei rezultatyvaus perdavimo

Įspūdingai Paryžiaus „Saint-Germain“ klube startavęs Neymaras pirmąkart neįmušė, neatliko rezultatyvaus perdavimo. Vis dėlto, PSG laimėjo ir be didesnių brazilo pastangų. Paryžiaus komanda penktadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Saint Etienne“ futbolininkus. Pirmąjį įvartį 20-ąją minutę įmušė Edinsonas Cavani, realizavęs 11 metrų baudinį. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Motta, 89-ąją – E. Cavani. Neymaras žaidė visas rungtynes.
2017-08-26

5 Brazilijos futbolininkai, kurie „išdavė“ savo tėvynę

Prasidėjęs pasaulio čempionatas Brazilijoje, brazilams atnešė ne tik gerų emocijų, bet ir pykčio. Diego Costa dar praėjusiais metais užbaigė karą tarp Ispanijos ir Brazilijos federacijų ir pasirinko ispanus. Sports.ru pristato penkis futbolininkus, kurie pasak brazilų "išdavė" jų tėvynę.