theodorous papaloukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „theodorous papaloukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „theodorous papaloukas“.

Š. Jasikevičius Graikijos lygos žvaigždžių rungtynėse nesužibėjo

Sekmadienį surengtose Graikijos krepšinio lygos žvaigždžių rungtynėse vietinių žvaigždžių komanda rezultatu 127:93 (37:19, 19:32, 31:16, 40:26) sutriuškino iš geriausių šalies čempionate rungtyniaujančių legionierių sudarytą komandą. Vos 4 minutes (mažiausiai iš visų rungtynių dalyvių) rungtyniavęs Šarūnas Jasikevičius legionierių komandai surinko 3 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/2) taškus bei perėmė ir prarado po kamuolį.
2009-03-16

Šeimininkai graikai nepadoriu rezultatu sutrypė Libano rinktinę

Pirmoji olimpinio atrankos turnyro diena Atėnuose baigėsi be netikėtumų. Paskutinėse šios dienos rungtynėse A grupėje rungtyniaujanti aikštės šeimininkė Graikija net 119:62 (32:17, 22:10, 32:14, 33:21) sutriuškino Libaną ir žengė pirmą žingsnį olimpinių žaidynių link. Šiose rungtynėse įtampa dingo sužaidus tris minutes, kai graikai jau pirmavo 10:2. Netrukus sekė dar viena atkarpa 9:0 ir Antonio Fotsio vedini aikštės šeimininkai neleido varžovams net garbingai pasipriešinti.
2008-07-15

„Akropolio“ taurės turnyre toliau pergalingai žengia Graikijos rinktinė

Graikijoje vykstančiame keturių ekipų „Akropolio“ taurės turnyre pergales antradienį iškovojo aikštės šeimininkų ir Brazilijos rinktinės. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo graikai, 89:69 (17:18, 19:22, 30:13, 23:16) sutriuškinę Australijos ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė turnyre. Nugalėtojams Vassilis Spanoulis surinko 18, Antonis Fotsis - 16, Theodorous Papaloukas - 12 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.