theo hernandezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „theo hernandezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „theo hernandezas“.

Prancūzijos įvarčio autorius Muani sunkiai galėjo patikėti antruoju finalu iš eilės, Maroko treneris kalbėjo apie svarbias netektis

Trečiadienį Prancūzijos rinktinė Pasaulio taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo Maroką ir finale susikaus su Argentinos ekipa. Po rungtynių Theo Hernandezas pripažino, kad rungtyniauti prieš Maroką buvo labai sunku. „Tai yra neįtikėtina. Žaisti du finalus iš eilės yra nuostabu. Padarėme gerą darbą, bet buvo labai sunku. Finalas prieš Argentiną bus puikios futbolo rungtynės, dirbsime sunkiai, kad jas laimėtume.
2022-12-15

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Barcelona“ laimėjo Ispanijos taurę, PSG – Prancūzijos

Ispanijos taurę („Copa del Rey“) laimėjo „Barcelona“. Ji turnyro finale šeštadienį Madrido Vicente Calderono stadione 3:1 (3:1) nugalėjo „Deportivo Alaves“. Visi įvarčiai pelnyti pirmojo kėlinio pabaigoje. 30-ąją minutę „Barcelona“ į priekį išvedė Lionelis Messi. 33-ąją minutę rezultatą išlygino Theo Hernandezas. Barselonos futbolininkams pergalę atnešė paskutinės pirmosios rungtynių dalies minutės. 45-ąją minutę įmušė Neymaras, 45+3 – Paco Alcaceras. PSG į viršų kėlė Prancūzijos taurę.