the rolling stones

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „the rolling stones“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „the rolling stones“.

„Måneskin“ atvažiuoja į Lietuvą: vasarą pradės surengdami didžiausią metų koncertą

Oficialiai patvirtinta: „Måneskin“ surengs koncertą Lietuvoje. Meilės mūsų šaliai neslepianti populiarioji Italijos roko grupė vienintelį koncertą mūsų šalyje surengs jau birželio 7-ąją dieną. Įspūdingiausiu metų šou pretenduojantis tapti „Måneskin“ koncertas vyks didžiausioje šalyje koncertų aikštelėje Vingio parke Vilniuje. Garsiųjų Italijos rokerių pasirodymas taps vienos dienos muzikos festivalio „Summer In The City“ programos vinimi, rašo pranešime spaudai.
2022-03-23

Kaunas ruošiasi: prasideda muilinių lenktynės

Sekmadienį Kaune pirmąkart vyko „Red Bull muilinių lenktynės“. Pasiruošimas smagiausiomis metų lenktynėmis pretenduojančiam tapti renginiui vyks dvi dienas. Dar penktadienį prasidėję darbai vyksta pagal planą: baigiama įrengti trasa, statomos kliūtys ir apsaugos tvoros, atvyksta pirmieji dalyviai.
2019-09-15

Jagge'ris nuramino savo gerbėjus: pranešė, kad atsigauna po sunkios operacijos

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui buvo atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką. Praėjusią savaitę legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė. Po operacijos, penktadienį Mickas Jaggeris pranešė, kad sveiksta.
2019-04-06

„The Rolling Stones“ lyderis priverstas atidėti gastroles: laukia sunki operacija

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui bus atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką, pirmadienį paskelbė žiniasklaida. Šeštadienį legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė.
2019-04-02

Rokeris Johnny Hallyday paguldytas į ligoninę: grumiasi su plaučių vėžiu

Prancūzų roko veteranas Johnny Hallyday, jau kelis mėnesius besigrumiantis su plaučių vėžiu, dėl kvėpavimo problemų atsidūrė ligoninėje, penktadienį patvirtino jo aplinkos žmonės. Apie įžymybes rašantis žurnalas „Voici“ pranešė, kad prancūzų atsaku Elvis Presley vadinamas atlikėjas anksti pirmadienį buvo paguldytas į privačią ligoninę Paryžiaus vakaruose. „Jis netrukus turėtų išvykti namo, situacija stabilizuota“, – naujienų agentūrai AFP sakė 74 metų dainininkui artimas šaltinis.
2017-11-17

„The Rolling Stones“ žvaigždės gerbėjai sukrėsti: vyras prabilo apie klastingą ligą

Britų roko grupės „The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas sekmadienį prisipažino, kad anksčiau šiemet jam buvo operuotas plautis, kuriame medikai aptiko vėžinį darinį. „Patyriau kovą su plaučių vėžio prisilietimu“, – leidinio „Mail on Sunday“ priedui „Event“. „Buvo savaitė, kai viskas balansavo ant ribos; o galėjo ir nusileisti užuolaidos – (būtų atėjęs) laikas tarti sudie“, – sakė muzikantas.
2017-08-07

„Rolling Stones“ žvaigždė Mickas Jaggeris vėl tapo tėvu

Didžiosios Britanijos roko veteranas Mickas Jaggeris ketvirtadienį vėl tapo tėvu, būdamas 73 metų, pranešė jo atstovas. Šis įvykis buvo ne vienintelė džiugi žinia M.Jaggeriui, nes jo grupės „The Rolling Stones“ naujausias albumas atrodo netrukus iškopsiantis į muzikos hitų viršūnę – pirmąkart per pastaruosius du dešimtmečius. Dainininko 30-metė partnerė balerina Melanie Hamrick  ketvirtadienį Niujorke pagimdė berniuką, sakoma dainininko vardu paskelbtame pranešime.
2016-12-09

„The Rolling Stones“ išleidžia pirmą albumą per 11 metų

Britų roko grupė „The Rolling Stones“ išleidžia naują studijinį albumą po vienuolikos metų pertraukos. „Blue and Lonesome“ pavadintas darbas skiriamas visoms bliuzo legendoms, suformavusioms šios grupės sielą. „Šis albumas yra duoklė mūsų mylimiausiems, žmonėms, kurie paskatino mus užsiimti muzika ir kurie tapo priežastimi sukurti mūsų grupę“, – laikraščiui „The New York Times“ sakė charizmatiškasis grupės lyderis Mickas Jaggeris.
2016-11-27

Rusijos „ekspertas“ Jurijus Loza: turi nuomonę ir apie Bobą Dylaną, ir apie Mocartą

Daugelyje šalių yra šou „ekspertų“, galinčių pasisakyti „kaip reikia“, kad būtų skambios antraštės ar aukšti reitingai. Nesvarbu kaip, svarbu, kad prieštarautų sveikam protui ar visuotinei nuomonei. Rusijos muzikos srityje toks „ekspertas“ yra Jurijus Loza. Dažnas laikraščių antraščių ir televizijos laidų svečias nepraleidžia išsakyti savo nuomonę meno klausimais. Pavyzdžiui, ketvirtadienį, paskelbus literatūros premijos laureatus, jis pažėrė kritikos šio apdovanojimo laureatui Bobui Dylanui.
2016-10-13

Prosenelis nerimsta: 72 metų Mickas Jaggeris aštuntą kartą taps tėvu

Nepailstantis rokeris Mickas Jaggeris ir vėl nustebino savo gerbėjus – tik šįkart ne muzikiniais viražais, o asmeninio gyvenimo posūkiais. 72 metų žvaigždė aštuntą kartą taps tėvu: jo kūdikio laukiasi mylimoji 29 metų balerina Melanie Hamrick. Patys būsimieji tėveliai dėl šios naujienos yra „nustebę ir laimingi“, teigė porai artimas asmuo. Jis pridūrė: „Tai puiki žinia. Mickui tai bus jau aštuntas vaikas ir niekas jo nebaugina. Jis neįtikėtinai ją palaiko.
2016-07-16
REKLAMA
REKLAMA

Prosenelis su paraku: 72-ejų Mickas Jaggeris turės dar vieną vaiką

„The Rolling Stones“ lyderis ir prosenelis Mickas Jaggeris turės dar vieną vaiką. Kaip rašo britų bulvarinis laikraštis „The Sun“, 72 metų muzikanto 29 metų draugė Melanie Hamrick laukiasi. M.Jaggerio atstovas laikraščiui patvirtino, kad M.Hamrick nėščia, ir sakė: „Niekas jo netrikdo ... Jie į viską žiūri ramiai.
2016-07-15

„The Rolling Stones“ veterano Ronnie Woodo dvynukės liaupsinamos kaip princesės

„The Rolling Stones“ veterano Ronnie Woodo mažylės dvynės yra „nuostabios“, sako gitaristo žmona Sally. R.Woodas dar kartą tapo tėvu pirmadienį, būdamas 68 metų, kai jo 37 metų žmona Sally pagimdė mergaites dvynes Gracie Jane ir Alice Rose. Antradienį Sally socialiniame tinkle „Twitter“ pasidžiaugė savo mažylėmis ir padėkojo savo gerbėjams už palaikančias žinutes, kurių buvo sulaukusi tą dieną, pranešus apie dukrelių gimimą.
2016-06-01

68-erių „The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas susilaukė dvynių

Didžiosios Britanijos roko grupės „The Rolling Stones“ veteranas Ronnie Woodas dar kartą tapo tėvu, būdamas 68 metų, kai jo 37 metų žmona Sally pagimdė mergaites dvynes, antradienį pranešė jo atstovas. „Ronnie ir Sally Woodai džiaugiasi galėdami pranešti apie savo dvynių Gracie Jane ir Alice Rose gimimą“, sakoma pranešime, remiantis kuriuo mergaitės gimė 2,7 kg ir 2,58 kg svorio. „Mergaitės pasaulį išvydo gegužės 30 dieną 22 val. 30 min. ir laikosi puikiai.
2016-06-01

„Rolling Stone“ surengs istorinį koncertą Kuboje

Kuboje šimtai tūkstančių žmonių penktadienį tikriausiai susirinks pasiklausyti pirmojo legendinės roko grupės „The Rolling Stones“ koncerto, o jos gerbėjai, kuriems anksčiau buvo draudžiama klausytis rokenrolo, džiūgauja, išsipildžius jų svajonei.
2016-03-25

Karališka santuoka iš arti: Ruperto Murdocho ir supermanekenės ceremonija bažnyčioje

Buvusi supermanekenė Jerry Hall ir žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas šeštadienį sutvirtino savo neseniai sudarytą santuoką Bažnyčios palaiminimu per Londone surengtą ceremoniją. Pora tapo vyru ir žmona per civilinę ceremoniją penktadienį, o šeštadienį įvyko santuokos palaiminimo ceremonija, dalyvaujant šeimos nariams ir draugams. Ceremonija vyko Šv.Brigitos bažnyčioje, esančioje Laivyno gatvėje, kurioje įsikūrę daugelio svarbių žiniasklaidos ir leidybos organizacijų biurai.
2016-03-07

Rupertas Murdochas ir Jerry Hall surengė antrąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje

Buvusi supermanekenė Jerry Hall ir žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas šeštadienį sutvirtino savo neseniai sudarytą santuoką Bažnyčios palaiminimu per Londone surengtą ceremoniją. Pora tapo vyru ir žmona per civilinę ceremoniją penktadienį, o šeštadienį įvyko santuokos palaiminimo ceremonija, dalyvaujant šeimos nariams ir draugams. Ceremonija vyko Šv.Brigitos bažnyčioje, esančioje Laivyno gatvėje, kurioje įsikūrę daugelio svarbių žiniasklaidos ir leidybos organizacijų biurai.
2016-03-06

„Rolling Stones“ planuoja ypatingą koncertą: tai bus istorinis įvykis

Grupė „The Rolling Stones“ antradienį pranešė, kad kovo 25 dieną surengs pirmą savo koncertą Kuboje. Pirmas po atviru dangumi vyksiantis koncertas bus surengtas Kubos sostinėje Havanoje, skelbiama grupės svetainėje. „Per savo ilgą karjerą mes koncertavome daugelyje ypatingų vietų, tačiau šis šou Havanoje bus istorinis įvykis mums ir, mes tikimės, visiems mūsų draugams Kuboje“, – nurodoma pranešime.
2016-03-01

Milijardierius Rupertas Murdochas susižadėjo su buvusia Micko Jaggerio žmona Jerry Hall

Mados pasaulio garsenybė Jerry Hall ketina susituokti su australu milijardieriumi Rupertu Murdochu. Pora susižadėjo savaitgalį Los Andžele, kur jiedu dalyvavo 73-ojoje „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonijoje, nors per tą renginį padarytose nuotraukose ant J.Hall piršto sužadėtuvių žiedo nesimatė. Po keturis mėnesius trukusių romantiškų ryšių pora apie sužadėtuves pirmadienį pranešė skelbime, paskelbtame Didžiosios Britanijos dienraščio „The Times“ gimimų, santuokų ir mirčių skiltyje.
2016-01-12

68-erių „The Rolling Stones“ veteranas vėl taps tėčiu

Didžiosios Britanijos roko grupės „The Rolling Stones“ veteranas Ronnie Woodas, kuriam dabar 68 metai, ruošiasi tapti dvynukų tėvu, praneša žiniasklaida. Gitaristo žmona – 37 metų Sally Humphries, kurią jis vedė prieš trejus metus – laukiasi pirmųjų poros atžalų, rašo Britanijos dienraštis „The Sun“. „Jis nekantriai laukia, kada vėl taps tėveliu, ir visiškai nemano, kad jo amžius yra problema, – vienas šaltinis sakė laikraščiui. – Jis tebesijaučia labai jaunas ir žvalus.
2015-12-07

Dainininko Micko Jaggerio eks rado gerokai turtingesnį

Roko grupės „The Rolling Stones“ dainininko Micko Jaggerio buvusi partnerė Jerry Hall pasiviešino palaikanti romantiškus ryšius su žiniasklaidos magnatu Rupertu Murdochu, kai jiedu šeštadienį kartu stebėjo regbio pasaulio čempionato finalo rungtynes Londone. Kaip pranešama, karjerą baigusi 59 metų supermanekenė su 84 metų milijardieriumi verslininku pradėjo susitikinėti rugsėjį, kai juos supažindino magnato sesuo ir dukterėčia.
2015-11-02

Būsimasis Kanados premjeras Justinas Trudeau: ne tik dar vienas dailus veidas

Justinas Trudeau, jaunatviškas ir simpatiškas laisvalaikio gamtoje entuziastas, kuris be kitų nieko bendra su politika neturinčių užsiėmimų yra dirbęs ir barmenu, pirmadienį visiems skeptikams įrodė, jog nėra tiesiog dar vienas dailus veidas. Kanadiečių mylimo velionio ekspremjero Pierre'o Trudeau sūnus atvedė savo vadovaujamą opozicinę Liberalų partiją į triuškinamą pergalę visuotiniuose rinkimuose.
2015-10-20

Specialioje „Paskutinis raganų medžiotojas“ premjeroje – puošnus Vinas Dieselis

Niujorke įvykusioje specialioje naujojo fantastinio veiksmo filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) peržiūroje buvo į ką pasidairyti. Į renginį atvyko ne tik pagrindinį vaidmenį juostoje atlikęs Vinas Dieselis ir jo kolegos, bet ir gražuolė dainininkė Ciara. Dainą filmo garso takeliui įrašiusi atlikėja vyriškai kompanijai suteikė ne tik šarmo, bet ir nudžiugino fotografus itin gundančia suknele.
2015-10-15

A. Makarevičius verčiamas tautos priešu

Rokeris ir nonkonformistas Andrejus Makarevičius sovietiniais laikais balansavo ties riba, o dabar Rusijos isteblišmento yra įnirtingai kritikuojamas dėl savo atviros pozicijos Ukrainos klausimu. Rusijos žiniasklaida ir pareigūnai užsipuola 60 metų A.Makarevičių, „parėmusį Kijevo antirusišką politiką“ anksčiau šį mėnesį surengtu koncertu pabėgėliams Rytų Ukrainos mieste Sviatohorske, kai vyriausybinės pajėgos po savaites trukusių kovų jį atsiėmė iš prorusiškų separatistų.
2014-08-29

Interneto sensacija: identiškos dvynės, arfomis grojančios roko klasiką

Išvydę tokį neįprastą vaizdą galite pamanyti, kad jums dvejinasi akyse ar kad apskritai sapnuojate – dvi visiškai vienodos merginos arfomis groja roką! Tačiau tai – visiška tiesa: Camille ir Kennerly Kitt yra identiškos dvynės, arfomis atliekančios legendines roko klasikos dainas. Seserys pirmiausia pradėjo įrašinėti ir kurti vaizdo klipus norėdamos savo talentą ir sugebėjimus parodyti draugams ir šeimai.
2013-08-07

Mickas Jaggeris: blogajam roko berniukui sukanka 70

Mickui Jaggeriui penktadienį sukanka 70 ir nors „The Rolling Stones“ lyderis nebelabai primena maištingo jaunuolio, koks kažkada buvo, savo legendinės laikysenos tikrai neprarado. Praėjusį mėnesį matant jį Glastonberio muzikos festivalyje strikinėjantį scenoje su blizgučiais nusagstytu švarku buvo sunku patikėti, kad tai yra žmogus, kuriam jau reiktų gauti valstybinę pensiją.
2013-07-26

Jon Bon Jovi skelbia pasaulines gastroles – gal šį kartą neaplenks ir Lietuvos?

Kitais metais „Bon Jovi“ iškeliaus į pasaulinį turą „Because We Can“, kuris vasario 13 d. prasidės Kanados mieste Monrealyje. Artimiausiomis savaitėmis turėtų paaiškėti ir pasirodymų Amerikoje datos, o vėliau numatomi koncertai ir Europoje, Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Lotynų Amerikoje ir Australijoje. Turą pasauliniu mastu ir vėl organizuos „AEG Live“, o jo metu bus pristatomas albumas „What About Now“, kurio pasirodymas numatomas 2013 m. pavasarį.
2012-10-26

Ant brangiausiai pasaulyje parduotos gitaros B. Adamso parašas

Ant brangiausiai, už 2,7 mln. dolerių (7,128 mln. litų), pasaulyje parduotos gitaros – liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiančio Bryano Adamso parašas. Gitara buvo parduota aukcione Katare 2005 metais siekiant surinkti lėšų nuo cunamio nukentėjusioms aukoms.
2012-03-16

J. Deppas kuria dokumentinį filmą apie savo dievaitį

Jau seniai ne paslaptis, jog Holivudo numylėtinis Johnny Deppas dievina „The Rolling Stones“ gitaristą Keithą Richardsą. Aktorius ne viename interviu yra minėjęs, jog Karibų piratas Džekas Sperou – būtent šio muzikanto prototipas. Tad žinant jo aistrą skandalingajam K. Richardsui, nestebina, jog J. Deppas nusprendė apie šią personą sukurti dokumentinį filmą. „Kūrybos procesas jau prasidėjo.
2011-01-21

Žvilgsnis į muzikos istoriją: pusšimčio metų geriausieji (II dalis)

Muzika nuo pat senovės padėdavo žmonėms iškęsti didžiausias nelaimes, pagyvinti įvairias progas ar tiesiog išreikšti emocijas. Pažvelkime į muzikos istoriją ir prisiminkime įsimintiniausius pusšimčio metų „perliukus“. Pirmąją dalį galite rasti čia. Angliško rock'n'rollo pradžia Kuomet šeštąjį dešimtmetį pasaulinei muzikos scenai taisykles diktavo amerikiečiai, netrukus muzikiniais sprendimais pradėjo stebinti britai, pasiūlę šimtmečio legendomis tapusias grupes.
2010-12-28

Po 16 metų „The Rolling Stones“ vėl britų albumų topo viršūnėje

Gegužės 23-ąją dieną paskelbtame britų albumų tope pirmą kartą nuo 1994-ųjų metų pirmoje pozicijoje atsidūrė „The Rolling Stones“, kuriems tai padaryti pavyko su perleistu albumu „Exile On Main Street“. 1972-aisiais metais topų viršūnėje buvo ir originali šio disko versija, o dabar atnaujintas ir naujais kūriniais papildytas albumas įveikė antroje vietoje likusį naujausią „Faithless“ darbą „The Dance“. Top 10-uke taip pat debiutavo ir naujasis „LCD Soundsystem“ albumas „This Is Happening“, u...
2010-05-24

Mickas Jaggeris: „Scenoje narkotikų nebevartoju...“

Seras Mick'as Jagger'is pareiškė, jog būdamas scenoje nebevartoja narkotikų, nes nori pats valdyti padėtį. Kalbėdamas su Larry King'u „The Rolling Stones“ legenda pripažino, jog jaunystėje dažnai scenoje pasirodydavo „apsinešęs“, tačiau laiko tai jau pamirštu dalyku. „Visada manau, kad vartoti narkotikus, gerti ir pan. yra mintis, kurios reikėtų atsisakyti,“ teigė 66-erių metų vokalistas. „Nesakau, kad pats nesu to daręs, nes tikrai dariau. Bet, galima sakyti, jog pasimokiau.
2010-05-21

Pasirodys senos, tačiau niekur neišleistos „The Rolling Stones“ dainos

Grupė „The Rolling Stones“ ruošiasi perleisti 1972-ųjų metų albumą „Exile On Main Street“, kuris bus papildytas dešimčia iki šiol neišleistų kūrinių. Perleistas diskas pasirodys gegužės 17-ąją dieną ir sutaps su naujai parengta dokumentine juosta „Stones In Exile“. Be originalių legendinio disko kūrinių, jame bus galima rasti 10 iki šiol neišleistų „The Rolling Stones“ dainų, atrastų rengiant šį dokumentinį projektą bei albumą.
2010-02-26

Amžinas paauglys - Ronnie Woods

“Rolling Stones” gitaristo Ronnie Woodso 20-metė draugė nutraukė santykius su 40 metų vyresniu mylimuoju dėl to, kad neapsikentė jo lėbavimų. 62-ejų muzikanto elgesį jaunutė Rusijos padavėja Jekaterina sulygino su nesubrendusio paauglio. “Kai persikėlėme gyventi į išnuomotą pilį, mano draugai juokėsi, kad aš panėšėjau į bokšte įkalintą princesę.
2009-12-23

Martin Solveig – šokių muzikos genijui lenkiasi net prezidentai

Martin Solveig –  tai nepaprastai spalvingi vaizdo klipai, šimtą kartų girdėtas „Everybody“, mažiausiai 300 pasirodymų per metus, nuotaikingasis „Jealousy”, Jean Paul Gaultier bei „Ford“ reklaminis ir muzikinis veidas, grojimas Kanų filmo festivalio uždarymo vakarėlyje bei „Christian Dior“ mados namų kolekcijos metu. Jeigu to mažai, Martinui Solveigui simpatijų nė nebando slėpti pats Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy, kuris jį kvietė į savo rinkimų agitacinius renginius.
2009-08-04

Klube „AULA Blues club” svečiai iš užsienio

Šią savaitę gyvos muzikos klube „AULA Blues club“ koncertuos net dvi grupės iš užsienio:  Mitrochins Master Band (Latvija) ir „Flesh Creep“ (Lenkija). Vienas geriausių ir originaliausių Latvijos gitaristų Viačeslavas Mitrochinas kartu su sūnumi Denisu „AULA Blues club“ (Pilies g.11, Vilnius) vasaros muzikinio kiemelio scenoje (liepos 22 d.) atliks populiarius roko, bliuzo, džiazo standartus bei pasaulinės klasikos interpretacijas smuikui ir akustinei gitarai.
2009-07-21

Už sutarties nutraukimą Joss Stone pasiruošusi pakloti 2 milijonus svarų

Pranešama, jog dainininkė Joss Stone taip nori nutraukti bendradarbiavimą su leidybos firma „EMI“, jog yra pasiruošusi šiai kompanijai sumokėti 2 milijonus svarų. 2006-aisiais metais už 4 albumų sutartį 7,5 milijonų svarų avansą gavusi dainininkė dabar panoro sugražinti kompanijai 1.2 milijono ir numatomus 800 000 svarų už planuojamas būsimojo disko „Colour Me Free“ pajamas. Vis dėlto, „EMI“ prieš Devon‘e gimusią dainininkę ketina imtis teisinių veiksmų.
2009-06-02

Apie Franko Zappos taisyklių laužymą

Daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų pasirodęs debiutinis Franko Zappos albumas „Freak out!“ tapo pirmuoju dvigubu albumu (LP) roko muzikos istorijoje. Bet ne tik tuo jis svarbus istorijai. Tais laikais, kai atlikėjai, dar net nespėję įterpti į tekstą grubesnį žodį, budrios cenzūros buvo sudraskomi į tūkstančius smulkių gabaliukų, Zappa išdrįso vartoti tokius žodelius, kokių jam reikėjo kūrybinei saviraiškai.
2009-05-27

Martinas Scorcese režisuos pirmą biografinį filmą apie Franką Sinatrą

Žymus Holivudo režisierius Martin Scorsese dirbs prie biografinio filmo, paremto legendinio muzikos atlikėjo Frank‘o Sinatros gyvenimo istorija. Tai bus pirmasis pilnametražis filmas apie legendinį dainininką, kuris pats savo laiku filmavosi ne vienoje kino juostoje. „Universal Pictures“ ir „Manadaly Pictures“ šio filmo idėją vystė nuo to laiko, kai jiems atiteko teisės į Sinatros muziką ir gyvenimo istoriją.
2009-05-14

Neblėstanti scenos legenda (II)

„Balsas.lt savaitė“ tęsia pasakojimą apie įdomiausius ankstyvojo britų grupės „Depeche Mode“ kūrybos laikotarpio faktus. Išsekino nesibaigiančios gastrolės Po pirmos sėkmės Europoje ir JAV legendinės grupės gyvenime prasidėjo apatiškas laikotarpis, nors kiek anksčiau jie žiniasklaidai aiškino, kad vis tobulėja ir niekada nesustoja pusiaukelėje. Tačiau grupės vyrukai sustojo. „Svarbiausia mums buvo kontroliuoti savo verslą. Iš pradžių nelabai turėjome ką pasakyti ir savo dainose.
2009-05-12

Rokenrolo šlovės muziejaus naujokus pagerbs ir Eminem'as

JAV reperis Eminem‘as ir gitaristai iš grupių „Led Zeppelin“ bei „The Rolling Stones“ šiemet pristatys naujuosius rokenrolo šlovės muziejaus narius. Eminem‘ui teks garbė į muziejų įtraukti grupę „Run-DMC“, tapusią vos antruoju taip įvertintu hip-hop‘o kolektyvu, o „Led Zeppelin“ atstovas Jimmy Page‘as apdovanojimą įteiks Jeff‘ui Beck‘ui.
2009-03-23

Škotijos politikas: „Hearts“ sudarė „velnio sandėrį“ su Romanovu

Škotijos pirmasis ministras Alexas Salmondas (Aleksas Salmondas) apkaltino Edinburgo futbolo klubą „Heart of Midlothian“ sudarius „velnio sandėrį“ su daugumos jo akcijų savininku iš Lietuvos Vladimiru Romanovu, praneša konservatyvus britų dienraštis.
2009-03-19

Britų albumų topo viršūnėje debiutavę „U2“ paskelbė apie pasaulines gastroles

„U2“ su naujausiu savo albumu „No Line On The Horizon“ debiutavo pačioje britų topo viršūnėje. Tokį rezultatą airių rokeriai pasiekia jau dešimtąjį kartą. Dabar grupė užima trečiąją vietą tarp sėkmingiausių visų laikų atlikėjų, mat naujojo disko sėkmė sulygino jų pasiekimus su „The Rolling Stones“ ir Madonna. Tik Elvis Presley ir „The Beatles“ džiaugėsi didesne sėkme: atitinkamai viršūnėje pabuvojo penkiolika ir vienuolika jų albumų.
2009-03-09

Prince'o koncerte – „The Rolling Stones“ bei „The Beatles“ koveriai

Sekmadienio (vasario 22 d.) naktį Los Andžele surengtame koncerte Prince‘as atliko „The Rolling Stones“ bei „The Beatles“ dainų koverius. Dainininkas atliko pasirodymą Holivudo „Avalon“ klube susirinkusiems žiūrovams. Tai buvo Oskarų teikimo iškilmių dalis.
2009-02-24

„The Rolling Stones“ organizuos pasaulinį turą

„The Rolling Stones“ nusprendė traukti į pirmą po 2006 metų pasaulinį koncertinį turą. Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai Rodas Stewartas paneigė, jog jo pirmoji grupė „The Faces“ atnaujina veiklą, rašo „Gigwise“. „The Faces“ nuo 1969 iki 1975 metų grojo dabartinis „The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas. Kai gandai apie atsikūrimą nepasitvirtino, R. Woodas galės visą savo laiką skirti „The Rolling Stones“ veiklai.
2009-02-05

Legendiniai „The Rolling Stones“ turi parako dar vienoms gastrolėms?

Pranešama, jog grupė „The Rolling Stones“ gali netrukus paskelbti apie dar vienas savo gastroles, prasidėsiančias jau šių metų pabaigoje. Teigiama, kad kolektyvui pasiūlyta daugiamilijoninė suma, už kurią jiems reikėtų atlikti eilę pasirodymų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Gerbėjų viltys vėl išvysti legendinę grupę atgijo tuomet, kai gitaristo Ronnie Wood‘o planai atkurti savo kolektyvą „The Faces“ praėjusį mėnesį nutrūko.
2009-02-04

R. Woodas pagaliau patenkintas!

„The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas vis dažniau pasirodo publikai su savo naująja drauge, 20 metų Jekaterina Ivanova. Neseniai 61 metų muzikantas su ja vaikštinėjo po Beverli Hilso parduotuves, o per Kalėdas sutraukė minias gerbėjų išėjęs apsipirkti šiaurės Londone. Su juo buvo ir Katia bei šunytis, kurį muzikantas padovanojo mylimajai. "Scanpix" nuotr. Kalbama, kad R.Woodas ieško ne tik mielų dovanų savo merginai, bet ir naujo būsto, kuriame jiedu galėtų gyventi.
2009-02-02

U2 ruošiasi nusipirkti legendinę studiją

Airių grupė U2 ruošiasi nusipirkti garso įrašų studiją „Olympic“ Londone. Joje vyko jų naujausio albumo „No Line On The Horizon“ įrašymas, praneša „Gigwise“. Leidyklai EMI priklausanti studija „Olympic Studios“ parduodamu objektu tapo neseniai. Airių muzikantai, patenkinti savo darbu joje, nusprendė sudalyvauti aukcione, nors jie jau turi nuosavą studiją Dubline. Grupės nariai teigia, kad studijos nupirkimas taptų protinga investicija ir planuoja joje organizuoti savo londonietišką bazę.
2009-01-29

Grupės „Poison“ gitaristo koncertas

Richie‘s Kotzenas ir jo gitara energingai tirpdys sniegą Vilniuje jau kitą savaitę! Liko visai nedaug... Jau kitą savaitę, sausio 23 d. (penktadienį) 19 val. klube „New York“ Vilniuje koncertuos vienas talentingiausių pasaulio gitaros virtuozų Richie’s Kotzenas su grupe. Įdomu ir tai, kad šis atlikėjas iš JAV savo 2009 metų Europos turą pradės būtent Lietuvos sostinėje. Savo pirmą albumą Richie’s Kotzenas įrašė dar būdamas aštuoniolikos metų amžiaus.
2009-01-16

R. Plantas išrinktas iškiliausiu roko dainininku

Buvęs grupės „Led Zeppelin“ dalyvis Robertas Plantas, prieš Naujuosius metus tapęs Britų imperijos komandoru, pripažintas iškiliausiu visų laikų roko muzikos dainininku. Tai rodo britų radijo stoties „Planet Rock“ atlikta apklausa, šeštadienį rašo „Daily mail“. Įdomu, kad R. Planto bendražygį Jimmy Page‘ą JAV radijo stoties „Chop Shop“ klausytojai  išrinko iškiliausiu roko gitaristu. 2007 metais muzikantai susibūrė vieninteliam koncertui Londone.
2009-01-03

„Red Hot Chili Peppers“ bosistas koncertuos su „The Faces“

Grupės „Red Hot Chili Peppers“ bosistas Flea dalyvaus atsikūrusios grupės „The Faces“ koncertiniame ture. Apie tai tinklalapiui „Undercover“ papasakojo „The Faces“ gitaristas Ronnie Woodas (jis, beje, taip pat yra „The Rolling Stones“ narys). Grupėje Flea gros vietoj 1997 metais mirusio Ronnie Lane'o. Fle dalyvavimas kitoje grupėje neturės įtakos šiuo metu kūrybinių atostogų pasiėmusios „Red Hot Chili Peppers“ veiklai. Gandai apie „The Faces“ atsikūrimą atsirado 2008 metų vasarą.
2008-12-04
Į viršų