the helix

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „the helix“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „the helix“.

Arenoje įspūdingą koncertą surengusi Jazzu turą baigs ypatingoje vietoje: salės – sausakimšos

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu pastaruoju metu gyvena koncertinėmis nuotaikomis. Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje surengusi įspūdingą pasirodymą, jau šį šeštadienį atlikėja žengs į prestižinės Dublino „The Helix“ koncertų salės sceną.
2022-02-17

Jazzu surengė koncertą ypatingoje vietoje: negaliu atsigauti

Praėjusį šeštadienį Londone, istorinėje „O2 Indigo“ salėje, įvyko ilgai lauktas vienos ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justės Arlauskaitės – Jazzu koncertas. Šis koncertas – tai vienas iš trijų didžiųjų koncertinio turo „Sapnas“ pasirodymų, kurie dar įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Dublino „The Helix“ koncertų salėje.
2022-02-07

Netikėta SEL sėkmė: bilietus išpardavė dar iki koncerto

„Tokios lankytojų euforijos Airijos sostinėje Dubline esanti koncertų salė „The Helix“, kurioje koncertuoja pasaulinės žvaigždės, jau seniai nematė. Po „sold out“ koncerto laimingi liko visi: ir susirinkusieji, ir rengėjai, ir patys muzikantai. Komplimentų dėl gero pasirodymo negailėjo nei lietuviai, nei šou pasaulio ekspertai iš Dublino“, – sakė SEL šou Airijoje organizavę dubliniečiai.
2019-11-04
Į viršų