tėvai paprastai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tėvai paprastai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tėvai paprastai“.

Trijų vaikų mama apie sprendimą įvaikinti berniuką: „Dėkingumo nebus“

Įvaikinimas – svarbus ir didelis įsipareigojimas, kuris gyvenimą pakeičia ne tik jį pasirinkusiam vaikui, bet ir šeimai. Nors „Telia Lietuva“ vadovė, trijų vaikų mama Giedrė Kaminskaitė-Salters, su vyru ryžosi įvaikinti nuostabų berniuką, vardu Danielius, sunkumų, sako, buvo nemažai, tačiau šios patirties nekeistų į nieką. Dėkingumo iš vaiko Giedrė su vyru nelaukia, nes „jo niekada nebuvo ir nebus“, o matyti vaiko progresą šiandien šeimai – didžiausia dovana.
Prieš 10 val.

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą iš vadovo išgirdo šokiruojantį klausimą: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Visuomenėje vis garsiau diskutuojama apie motinystę ir dirbančių mamų grįžimą į darbą po jos. Ne vienai jų tenka susidurti ir su nemaloniomis patirtimis. Taip nutiko ir gerai pažįstamai žurnalistei, laidų kūrėjai, vedėjai, verslininkei Živilei Vaškytei-Lubienei, kuri grįžusi į darbą išgirso šokiruojantį klausimą.  Moteris apie tai prakalbo „Tėvai paprastai“ studijoje, kur ji lenkėsi kartu su vyru – dainų autoriumi ir atlikėju Edgaru Lubiu.
2024-05-21

Žinoma 4 vaikų mama Reda prabilo apie sunkų laikotarpį: „Mačiau, kaip byra mano santykiai su vyru“

Dažnos santykių griuvimo priežastys – nemokėjimas planuoti laiko, dėmesio stoka vienas kitam ir nesusikalbėjimas, o kai turi net 4 vaikus, šių dalykų išvengti dar sunkiau. Apie tai atvirai prakalbi žinoma nuomonės formuotoja 4 vaikų mama Reda Zavadskė, įkūrusi auklių agentūrą „Daugiavaike.lt“.  „Tėvai paprastai“ studijoje kartu su ja lankėsi ir 3 vaikų mama, finansų eksperte, „Swedbank“ finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene.
2024-05-14

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha pavargo nuo instagramo: „Norėčiau gyventi kaip paprastas žmogus“

Tikrai ne vienas žmogus svajoja tapti nuomonės formuotoju – gali pasirodyti, kad užtenka turėti didelį sekėjų ratą ir gali ramiai keliauti, nuolat ilsėtis. Visgi šią iliuziją sugriovė atlikėja, nuomonės formuotoja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, kuri atskleidė, kaip iš tikro gyvena ir kiek daug dirba influenceriai.
2024-05-12

Augustė Vedrickaitė prakalbo apie santykius su sūnumi – laikosi kelių taisyklių

Daugelio tėvų pagrindinis tikslas auginant vaiką – užauginti dorą žmogų, tačiau situacijų pasitaiko įvairių. Ne vienam kyla klausimas, kaip vaiką išmokyti ne tik gintis, bet ir rodyti pagarbą bei nelieti užplūdusių emocijų ant kitų. Žinoma dainininkė Augustė Vedrickaitė apsilankė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ ir atskleidė savo gimdymo istoriją, ir pasidalijo pasiteisinusiais sūnaus auklėjimo patarimais bei atsakė, kaip sprendžia problemas, kai, atrodo, susitvarkyti neįmanoma.
2024-05-07

Besilaukianti dviejų vaikų mama Dinara Vilčinskytė: „Vedu dukrą į darželį, o pati – kaip benamė“

Dažnas tėvas susiduria su vaikų nevalgymu. Nors atrodytų, pradedant vaiką primaitinti pirmaisiais jo gyvenimo metais jis viską noriai ima į burną, staiga maisto jis pradeda atsisakyti, tampa išrankus. Su tokia problema susidūrė ir nuomonės formuotoja, mama Dinara Vilčinskyte, kuri apsilaikė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Kartu su Dinara laidoje lankėsi ir vaikų gydytoja Indre Plėštyte-Almine.
2024-04-30

Vasha priėmė nestandartinį sprendimą – sukūrė „Instagram“ paskyrą mažametei dukrai

Daugelis vis garsiau kalba apie vaikų saugumą internete ir įspėja, kad ne tik reikia prižiūrėti vaikų socialinių tinklų paskyras, bet ir laikytis socialinių tinklų rekomendacijų beti nedemonstruoti vaikų asmeninėse paskyrose, tačiau dalis tėvų nusprendžia kitaip.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.
2024-04-23

Skambino draugė Živilė prabilo apie didžiausius nesutarimus: „Trūksta griežtesnio žodžio“

Kiekvienoje šeimoje kyla įvairių nesutarimų. To neslepia ir šokėjas, treneris, vaikų stovyklų organizatorius Saulius Skambinas bei jo mylimoji, plaukų sveikatinimo meistrė, renginių ir stovyklų organizatorė Živilė Barzdaitytė, kurie apsilankė naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Laidoje jie prabilo apie tai, kaip susitiko, kaip auklėja savo vaikus, kodėl sūnaus paauglystė tokia sudėtinga, o pyktis, anot Sauliaus, visai nevertas laiko ...
2024-04-16

Visiškai sveika Ingrida susidūrė su nevaisingumu: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida šiandien sūpuoja sūnelį Marką ant rankų, tačiau jai teko patirti, kaip kartais svajonės susilaukti vaikų dūžta į šipulius ir tampa sunkia, alinančia, beprotiškų pastangų, resursų, tikėjimo reikalaujančia kelione – nevaisingumas.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą vieši sudėtingą nevaisingumo kelionę įveikusi mama Ingrida Paleckė ir gydytoja akušerė ginekologė Brigita Vaigauskaitė-Mažeikienė.
2024-04-09

Sūnų Kosmosu pavadinęs Gediminas Žilinskas: „Su vestuvėmis niekur neskubame“

Žinomų žmonių fotografas Gediminas Žilinskas neslepia – savo srities profesionalu jis tapo ne iškart. Tačiau dabar vyras puikiai žino, kaip atskleisti gražiausias moters puses, o jau kurį laiką tą padaryti jam padeda ir mylimoji Beatričė Brusokaitė. Tėvu tapęs fotografas džiaugiasi – kaskart jis vis pastebi sūnaus pokyčius, o labiausiai jį džiugina jo plati šypsena.
115 2024-04-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų