Teterevkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Teterevkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Teterevkova“.

Solidus finalas: Teterevkova plaukė pagirtinai, tačiau medalio ir olimpinio kelialapio nesučiupo

Kotryna Teterevkova pasaulio plaukimo čempionato finale užėmė 6 vietą. 21-erių lietuvė penktadienio popietę startavo 200 m krūtine rungtyje. Pirmajame takelyje finale plaukusi lietuvė distanciją įveikė per per 2 min. 24,22 sek. ir nepasiekė olimpinio normatyvo ir vis dar neturi kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes.  Olimpinis normatyvas yra 2:23,91 min. Lietuvos atstovė pusfinalyje distanciją įveikė per 2 min. 24,12 sek.
111
2023-07-28

Plaukimo turnyras Romoje: Meilutytė ir Teterevkova prasibrovė į B grupės finalą

Penktadienį Italijos sostinėje Romoje prasidėjo tris dienas truksiančios tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir trys mūsų šalies plaukikai. Moterų 100 m krūtine kvalifikacijoje pasirodė gretimuose takeliuose plaukusios Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.
2023-06-23

Plaukimo varžybas Atėnuose Kotryna Teterevkova pradėjo aukso medaliu

Gegužės 5–7 dienomis Graikijos sostinėje Atėnuose jau 35-ąjį kartą vyksta tarptautinės „Acropolis Swim Open“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir trys Lietuvos atstovai. Pirmąją varžybų dieną aukso medalį moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje užtikrintai iškovojo Kotryna Teterevkova. 21-erių vilnietė distanciją įveikė pirmoji – per 1 min. 7,34 sek. Lietuvės užfiksuotas rezultatas yra 0,01 sek. geresnis nei pasaulio čempionato A normatyvas.
505
2023-05-05

Asmeninį rekordą pagerinusi Kotryna Teterevkova pateko į pasaulio čempionato finalą!

Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova pasaulio čempionate Abu Dabyje (JAE) 100 m plaukimo krūtine varžybose pagerino asmeninį rekordą ir pateko į rungties finalą. Trumpajame baseine vykstančiose varžybose sekmadienį vakare pusfinalyje 19-metė vilnietė distanciją nuplaukė per 1 min. 4,54 sek ir užfiksavo geriausią karjeros asmeninį rezultatą. Ankstesnis jos rekordas buvo 1 min. 04,75 sek.
2021-12-19

Kotrynos Teterevkovos laikas garantavo jai vietą pusfinalyje

Pasaulio čempionate Abu Dabyje (JAE) į pusfinalį prasimušė Lietuvos plaukikė olimpietė Kotryna Teterevkova. Moterų 100 m plaukimo krūtine kvalifikacijoje sekmadienį Kotryna Teterevkova užėmė šeštą vietą užėmė ir užtikrintai pateko į pusfinalį. 19-metė vilnietė paskutiniame atrankos plaukime finišavo ketvirta per 1 min. 05,15 sek. K. Teterevkovos karjeros rekordas yra 1 min. 04,75 sek. Ryte greičiausia buvo švedė Sophie Hansson (1 min. 04,50 sek.