terry rozieris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „terry rozieris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „terry rozieris“.

Domantas Sabonis buvo puikus, bet „Pacers“ pralaimėjo po pergalingo varžovų dėjimo

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, bet jos netapo pergalingomis. Indianos „Pacers“ savo aikštėje 111:112 (21:38, 26:24, 31:23, 33:27) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus. Svečiai mačą pradėjo įspūdingu spurtu 12:0, o po pirmojo kėlinio buvo priekyje 38:21. „Pacers“ varžovus vijosi iki priešpaskutinės rungtynių minutės, kai rezultatą dvitaškiu su pražanga išlygino Victoras Oladipo (100:100). Gynėjas pridėjo dar du dvitaškius ir tritaškį (107:102). „Celtics“ nepasidavė.