Ternana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ternana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ternana“.

Arvydas Novikovas Turkijoje atliko rezultatyvų perdavimą

Antradienį Pirmoje Turkijos lygoje pergalę iškovojo „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas. „Erzurum“ namuose 2:0 nugalėjo „Genclerbirligi” klubą ir po šios pergalės su 31 tašku sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nugalėtojų gretose A.Novikovas žaidė 84 minutes ir tiesiogiai prisidėjo prie pergalės. 64 minutę A.Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis.
2021-12-14

Italijoje lietuviai liko ant suolo, o Arvydo Novikovo klubo rungtynės buvo atšauktos

Pirmadienį Italijoje buvo galima išvysti kelias lietuviškas pavardes, tačiau jos buvo matomos ne aikštėje, o ant suolo. „Serie B“ lygoje Titas Krapikas liko ant „Ternana“ klubo suolo ir vis dar laukia savo debiuto, o jo komanda namuose 1:0 įveikė „Crotone“ klubą, nepaisant to, kad „Ternana“ visą antrą kėlinį žaidė mažumoje. Tuo metu Italijos „Serie C“ lygoje ant suolo liko puolėjas Edgaras Dubickas, o lietuvio atstovaujamas „Piacenza“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „AlbinoLeffe” ekipą.