tenis comunidad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tenis comunidad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tenis comunidad“.

Ispanijos tenisininkų pergalės Valensijos turnyro aštuntfinalyje

ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyre Ispanijoje, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų, ketvirtadienį pergales vienetų varžybų aštuntfinalyje iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko trys korto šeimininkai.
2008-04-17

Korto šeimininkų pergalės ATP serijos turnyre Valensijoje

ATP serijos „Open de Tenis Comunidad Valenciana“ vyrų teniso turnyre Ispanijoje, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų, sužaisti dar du vienetų mačai, kuriuose pergales iškovojo kortų šeimininkai. Trečioji raketė ispanas Tommy Robredo aštuntfinalyje 6:7 (7:9), 6:3, 6:4 nugalėjo tautietį Santiago Venturą, o kitas septintas pagal reitingą kitas Ispanijos tenisininkas Fernando Verdasco 5:7, 6:3, 6:4 įveikė ekvadorietį Nicolasą Lapenttį.
2008-04-16

Italijos tenisininkas – turnyro Valensijoje ketvirtfinalyje

Pirmasis į ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų ketvirtfinalį iškopė aštuntas pagal reitingą italas Potito Starace, trečiadienį aštuntfinalyje per pusantros valandos 7:5, 6:1 įveikęs prancūzą Gaelį Monfilsą. Trečiadienį pasibaigė ir du vienetų šešioliktfinalio varžybų mačai, kurių nugalėtojai pateko į aštuntfinalį.
2008-04-16

Tarptautiniame ATP serijos vyrų teniso turnyre Ispanijoje

ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritas ispanas Davidas Ferreras 6:3, 6:4 nugalėjo tautietį Ivaną Navarro, o trečioji raketė Ispanijos tenisininkas Tommy Robredo 6:3, 7:5 įveikė tėvynainį Albertą Montanesą.
2008-04-16

Prasidėjo teniso turnyras Valensijoje

Ispanijoje prasidėjo ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. Eurų. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji raketė ispanas Nicolas Almagro 7:5, 6:3 nugalėjo tautietį Miguelį Angelą Lopezą, o kitas Ispanijos tenisininkas Santiago Ventura 7:6 (7:3), 7:6 (8:6) privertė pasiduoti tėvynainį Davidą Marrero.
2008-04-15

Ispanas apgynė ATP serijos teniso turnyro Valensijoje nugalėtojo titulą

Ispanijoje vykusį ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 353,5 tūkst. eurų, antrus metus iš eilės laimėjo ispanas Nicolas Almagro.Trečiąjį reitingą turėjęs N. Almagro sekmadienį finale per 1 valandą 36 minutes trijuose setuose 4:6, 6:2, 6:1 nugalėjo italą Potito Staracę ir laimėjo antrąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.
2007-04-16

ATP serijos teniso turnyro Valensijoje pusfinalyje žais trys ispanai ir italas

Ispanijoje tęsiasi ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 353,5 tūkst. eurų. Penktadienį sužaisti ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose pergales iškovojo ir pusfinalyje žais trys ispanai ir italas. Nugalėtojo titulą ginančiam bei trečiąjį reitingą turinčiam ispanui Nicolasui Almagro įskaityta pergalę prieš septintąjį pagal skirstymą italą Filippo Volandrį, kuris esant rezultatui 6:3, 1:0 atsisakė tęsti mačą dėl traumos.