Tenerifės Lenovo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tenerifės Lenovo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tenerifės Lenovo“.

„Real“ be didesnio vargo pateko į Ispanijos taurės finalą

Madrido „Real“ komanda be didesnių problemų pateko į Ispanijos krepšinio taurės pusfinalį. Pablo Laso auklėtiniai 94:74 (26:20, 24:18, 23:17, 21:19) sutriuškino Tenerifės „Lenovo“ komandą. „Real“ krepšininkai finale susitiks su „Barcelona“ ir Mursijos UCAM poros laimėtoja. Madrido ekipa dviženklį pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinyje ir pirmavo iki mačo pabaigos.
2022-02-19

Eimantas Bendžius Čempionų pasižymėjo minusiniu naudingumi

riuškinantį antausį paskutinėse FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse patyrė Sasario „Dinamo“ (1/5) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio klubas namuose 63:84 (16:25, 16:23, 15:17, 16:19) neatsilaikė prieš Tenerifės „Lenovo“ (4/2) krepšininkus. Šios rungtynės jau nieko nelėmė šioje grupėje.
2021-12-21

„Barcelona“ Ispanijoje užtikrintai laimėjo, Rokas Jokubaitis buvo pastebimas

Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (11/2) komanda. Katalonai svečiuose 75:60 (14:15, 19:12, 20:18, 22:15) įveikė Tenerifės „Lenovo“ (8/5) ekipą ir išrašė jai antrą nesėkmę paeiliui. 24 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.