telšių džiugas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „telšių džiugas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „telšių džiugas“.

A lygos lyderių dvikovoje „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“. Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopeso atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė I. Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordajus.
2024-04-21

Telšių „Džiugas gynyboje supančiojo ir rezultatyviąją „Hegelmann“

„TOPsport A lygoje“ ir toliau nepralaužiama gynyba gali pasigirti Telšių „Džiugas“. Čempionato lyderiai 6-ajame ture namuose sužaidė be įvarčių su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 0:0. Andriaus Lipskio treniruojama komanda aktyviai pradėjo rungtynes. Darbo turėjo Vincentas Šarkauskas, atrėmęs Dominyko Kubilinsko bandymą. Kur kas daugiau padirbėti turėjo Marius Paukštė – vartų sargas apsigynė nuo Michaelo Thuique poros smūgių.
54
2024-04-06

Geriausiu A lygos treneriu kovą tapo Andrius Lipskis

„TOPsport A lygos“ pirmasis kovų mėnuo sensacingai sėkmingai susiklostė Telšių „Džiugui“ – Žemaitijos komanda turnyro lentelėje žengia pirma. Fantastiškas startas, nepraleidus nė vieno įvarčio, ir trys pergalės įprasmino prie „Džiugo“ vairo debiutavusio stratego Andriaus Lipskio darbą. Čempionato komentatoriai ir tinklalaidžių vedėjai vienbalsiai skyrė telšiškiui geriausio kovo mėnesio trenerio įvertinimą.
2024-04-05

A lygos turo apžvalga: turnyro lentelės viršūnėje – staigmena

Po sužaisto „TOPsport A lygos“ 4-ojo turo į priekį sensacingai išsiveržė antrą sykį nugalėjęs Telšių „Džiugas“. Atkarpa. „Džiugas“ pasižymi viena produktyviausių serijų dalyvaujant Lietuvos čempionate – namuose 1:0 buvo nugalėta čempionus palaužusi Marijampolės „Sūduva“. Žemaitijos ekipa ir anksčiau turėjo ketverių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau niekada nebuvo per ją iškovojusi 8 taškų. Vartininko Mariaus Paukštės sąskaitoje – keturi „sausi“ mačai. Žinutė.
2024-03-19

„Džiugas“ namuose įveikė Marijampolės ekipą ir pakilo į pirmą vietą lentelėje

4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanus rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. 22 minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – vienas iš sūduviečių žaidėjų kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau pastarajam į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs Nino Noordanus netrukdomas pelnė įvartį.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.
2024-03-16

Baudinio nerealizavusi „Dainava“ ir toliau lieka be įvarčių

Intriguojanti dvikova vyko Marijampolėje, kur namų rungtynes žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ priėmė Telšių „Džiugo“ atstovus. Nors antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita ekipa turėjo progų, susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0. Mačas telšiškiams prasidėjo nesėkmingai – jau pirmomis minutėmis traumą patyrė Christianas Bella. 11-ąją minutę galva po standartinės situacijos smūgiavo Lukas Ankudinovas, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų.
2024-03-13

A lygos čempionas „Panevėžys“ sezoną pradėjo lygiosiomis

Antrose 1-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynėse Telšių „Džiugas“ savo sirgalių akivaizdoje metė išbandymą svečiams iš Panevėžio. Visgi, po 90 minučių komandos nugalėtojo neišsiaiškino – susitikimas baigėsi rezultatu 0:0. Dvikovos pradžioje pavojingai galva smūgiavo Linas Klimavičius, sužaidus kiek mažiau nei 20 minučių bandymu šalia vartų atsakė Leifas Estevezas. Tiesa, likusią kėlinio dalį Lukas Paukštė turėjo paprakaituoti bei atremti tiek varžovų smūgį galva, tiek smūgį iš toli.
2024-03-02

Tarpsezoniu pasikeitęs Telšių „Džiugas“ – kursą pakeitęs klubas

Naujojo „TOPsport A lygos“ sezono startas – kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Įdėmiau pažvelkime į tarpsezoniu labai pasikeitusį ir kovingumu išsiskiriantį Telšių „Džiugą“. Žemaitijos ekipai 2023-ieji futbolo aikštėje užtruko ilgiau negu bet kuriai kitai Lietuvos čempionato atstovei. Džiugiečiai turnyro lentelėje dramatiškai finišavo devinti ir pereinamosiose rungtynėse grūmėsi su tuo metu Kauno „Be1 NFA“ futbolininkams.
2024-02-29

„Džiugą“ papildė tituluotas slovėnas ir vartininkas iš Latvijos

Jau šeštadienį startuojančioje „TOPsport A lygoje”, Telšiuose išvysime gan įdomų legionierių iš Slovėnijos, teigiama klubo pranešime. Dejanas Trajkovskis, 31-erių slovėnas, yra kairiojo krašto gynėjas, kuris jau yra atvykęs ir sudalyvavo kontrolinėse rungtynėse. Futbolininkas per savo karjerą net keturis kartus tapo Slovėnijos čempionu, kartą iškovojo Slovėnijos taurę, kartą – Slovakijos taurę bei tapo Bosnijos ir Hercogovinos čempionu.