telegram

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „telegram“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „telegram“.

Kauno policija likvidavo „Telegram“ sukurtą grupę narkotikų platinimui

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas likvidavo susirašinėjimo platformoje „Telegram“ kauniečių sukurtą grupę narkotikų platinimui. Trečiadienį policijos pareigūnai sulaikė galimai narkotines medžiagas per interneto programėlę platinusius kauniečius. Vienas iš jų – savo aštuonioliktąjį gimtadienį „atšventė“ su antrankiais, pranešė policija. Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė du 18-mečius jaunuolius.

Ukrainiečių žvalgyba: platformoje „Telegram“ užblokuota keletas oficialių Ukrainos pokalbių robotų

Platformoje „Telegram“ užblokuota keletas oficialių programinių robotų, tarp kurių – automatinė Ukrainos žvalgybos pokalbių programėlė, pranešė Ukrainos gynybos ministerijos pagrindinė žvalgybos direkcija. „Šiandien platformos „Telegram“ administracija nepagrįstai užblokavo kelis oficialius programinius robotus, kurių tikslas buvo remti pasipriešinimą karinei rusų agresijai prieš Ukrainą, tarp jų ir „pagrindinį programinį žvalgybos robotą“, – nurodoma pranešime.
2024-04-29

Ispanijos teismas panaikino sprendimą laikinai uždrausti socialinį tinklą „Telegram“

Ispanijos teismas pirmadienį pakeitė sprendimą ir panaikino prieštaringai vertinamą nutartį, kuria šalyje laikinai uždrausta naudotis socialiniu tinklu „Telegram“, kol policija pateiks ataskaitą apie bendrovę. Penktadienį Ispanijos Aukštojo teismo teisėjas Santiago Pedrazas nurodė laikinai sustabdyti „Telegram“ veiklą šalyje, žiniasklaidos bendrovėms pateikus skundą dėl socialinio tinklo vykdomų intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų.
2024-03-25

Ispanijoje sustabdyta „Telegram“ veikla

Vienas Ispanijos teisėjas nurodė sustabdyti internetinių pranešimų siuntimo paslaugą „Telegram“. Teisėjas nagrinėja transliuotojų iškeltą bylą dėl intelektinės nuosavybės pažeidimo. Viena vartotojų grupė sukritikavo jo nutartį. Teisėjas Santiago Pedrazas iš Audencia Nacional, teismo, nagrinėjančio jautrias bylas, nurodė „laikinai sustabdyti“ „Telegram“ išteklių naudojimą. Įsakymas buvo išduotas penktadienį, tačiau šeštadienio vidurdienį platforma Ispanijoje vis dar veikė.
2024-03-23

NKVC vadovas įspėja naudojančius „Telegram“: gyventojus bandoma įtraukti į nusikalstamą veiklą

Nacionalinio krizių valdymo centro (NKVC) vadovas Vilmantas Vitkauskas įspėja, kad socialinį tinklą „Telegram“ naudojančius Lietuvos piliečius vis dažniau yra bandoma įtraukti į nusikaltimų schemas. Todėl gyventojus, kurie naudojasi šia internetine platforma, NKVC vadovas ragina išlikti budriais.

Rusijoje – sprogimas: kilo didžiulis gaisras

Ketvirtadienį Rusijos Permės krašte sprogo dujotiekis ir kilo didelis gaisras. Yra nukentėjusiųjų. Tai pranešė portalas „rbc.ua“, remdamasis Rusijos „Telegram“ kanalais. „Krovininis traukinys užsidegė po dujotiekio sprogimo Permės krašte“, - sakoma pranešime. Gaisras gesinamas Gautomis žiniomis, incidentas įvyko Kujedos gyvenvietėje. Ten dega trys cisternos ir gyvenamasis namas. Pranešama, kad gaisro kol kas nepavyksta užgesinti.
2024-02-08

Žiniasklaida: rusų kariai okupuotame Kreminos mieste nužudė ukrainiečių šeimą

Rusiškame platformos „Telegram“ kanale „ASTRA“ pranešta, kad rusų kariai okupuotame Kreminos mieste Luhansko regione nužudė trijų ukrainiečių šeimą. Įraše nurodoma, kad 60 metų moters, jos 37 metų dukters ir 41 metų žento kūnai okupuotame Kreminos mieste Luhansko regione rasti sausio 26 d. Išžudytos šeimos giminių teigimu, nužudytoji 37 metų moteris taip pat turėjo 18 metų dukrą.
2024-01-29

Mariupolį okupavusiems rusams – prasti popieriai: ligoninėse kariai miršta dėl kraujo trūkumo

Rusijos užpuolikų užgrobtose Mariupolio ligoninėse rusų kariškiai miršta dėl kraujo trūkumo, nes gyventojai jo neduoda,  „Telegram“ kanale pranešė Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka. Jo teigimu, Mariupolio ligoninės susiduria su didžiule kraujo problema. „Tiesą sakant, kraujo tiesiog nėra, todėl okupantai greitai ir veiksmingai miršta. Laimei, mariupoliečiai jau suprato, kas nuolat kviečia duoti kraujo, ir prie perpylimo stoties eilių nėra.
2023-09-28

CŽA per „Telegram“ ragina rusus nutekinti tiesą

JAV Centrinė žvalgybos agentūra (CŽA) pirmadienį ėmėsi aktyviau įtikinėti rusus nutekinti savo valstybės paslaptis ir per platformą „Telegram“ paskelbė emocingą vaizdo įrašą, skirtą tiems, kas nusivylė padėtimi valdant prezidentui Vladimirui Putinui. Trumpame įraše vaizduojamas rusų biurokratas ir namie su vaiku sėdinti moteris, regis, nepatenkinti savo gyvenimu. Klausiama, ar apie tai jie svajojo.
2023-05-16

Žiniasklaida: „Sputnik Litva“ redaktorius paleistas iš Latvijos kalėjimo už užstatą

Propagandinio portalo „Sputnik Litva“ redaktorius Maratas Kasemas ketvirtadienį už užstatą paleistas iš Latvijos kalėjimo, pranešė naujienų agentūra „Regnum“, remdamasi „Sputnik“ užsienio naujienų platforma socialiniame tinkle „Telegram“. Prieš M. Kasemo teismą bus taikomas namų areštas ir policijos priežiūra. Jam nurodyta nuo 23 val. iki 7 val. būti namuose, kuriuos yra registruotas, taip pat du kartus per savaitę prisistatyti policijai.
Aktualijos 2023-04-28
REKLAMA
REKLAMA

Prabilo apie itin pavojingų svaigalų žalą: „Visada haliucinacijos, jis negali miegoti“

Socialiniuose tinkluose plinta grupės, kuriuose anoniminiai vartotojai prekiauja pačiais įvairiausiais svaigalais, medžiagomis ir kelia jų nuotraukas. Daugeliu atvejų, sutarus, į reikiamą vietą siūlo prekę tiesiog privežti ar kažkur palikti, po apmokėjimo nurodžius koordinates. Tarp jaunimo grupėse itin populiarus skysčiai elektroninėms cigaretėms, mat dabar parduotuvėje juos gali nusipirkti tik pilnamečiai.

Nutekėjo slaptos Rusijos interneto cenzūros agentūros duomenys: bando neleisti vaizduoti Putino krabo ar kandžių pavidalu

2022 m. spalio pradžioje mažai kam žinomo Rusijos vyriausybės departamento darbuotojai, dirbantys nedideliame verslo centre Maskvos šiaurės rytuose, nerimavo dėl orų. Ne orų Maskvoje, bet keturiuose Ukrainos regionuose, kuriuos prezidentas Vladimiras Putinas prieš kelias savaites buvo paskelbęs aneksuotais ir priklausančiais Rusijai.
2023-02-16

Ukraina kaltina Rusiją vėl apšaudžius Zaporižios atominę elektrinę

Ukrainos branduolinės energetikos operatorė „Enerhoatom“ trečiadienį apkaltino Rusiją vėl sudavus smūgį Zaporižios atominei elektrinei pietų Ukrainoje.
2022-09-21

Karas Ukrainoje. Netoli Kyjivo – didelės kovos prieš okupantus: miesto meras siunčia žinią gyventojams

Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko penktadienį pranešė, kad šiaurinėje ir rytinėje Kyjivo regiono dalyje vyksta itin didelės kovos prieš Rusijos karines pajėgas. Meras savo ruožtu įspėja gyventojus, kad noras sugrįžti atgal į Kyjivą gali baigtis mirtimi, todėl civilius ragina dar šiek tiek palaukti.
Aktualijos 2022-04-01

Karas Ukrainoje. Putino kariuomenė žudo ukrainiečius: okupantai apšaudė humanitarinę koloną

Rusijos pajėgos Ukrainoje apšaudė autobusų koloną, vežusią civilius humanitarinės pagalbos darbuotojus. Pranešama, kad per okupantų įvykdytą ataką nukentėjo žmonės, yra aukų.
Aktualijos 2022-03-31

Karas Ukrainoje. Žiniasklaida: virš Baltijos jūros skridę rusų lėktuvai buvo ginkluoti branduoliniais ginklais

Du iš keturių Rusijos lėktuvų, kurie kovo pradžioje pažeidė Švedijos oro erdvę, buvo ginkluoti branduoliniais ginklais, rašo švedų žiniasklaidos kanalas TV4. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01:16 | Volodymyras Zelenskis: Rusija ruošiasi naujiems smūgiams, bet savo žemės neatiduosime Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienio naktiniame pranešime teigė, kad Rusijos kalbos dėl taikos derybų yra tik žodžiai, neatitinkantys realių veiksmų.
2022-03-30

Kyjive atšaukiama šeštadienį paskelbta komendanto valanda

Kyjivo meras Vitalijus Klyčko šeštadienį atšaukė vos prieš kelias valandas paskelbtą komendanto valandą, turėjusią įsigalioti sekmadienį, bet nenurodė šio žingsnio priežasties. „Nauja informacija iš karinės vadovybės: Kyjive rytoj neįsigalios komendanto valanda“, – platformoje „Telegram“ paskelbė V. Klyčko. Pasak jo, sostinės gyventojai turės laikytis įprastinės naktinės komendanto valandos, galiojančios nuo 20 iki 7 val.
2022-03-26

Rusija sako neplanuojanti skelbti mobilizacijos

Rusija šeštadienį pareiškė, kad neplanuoja mobilizuoti atsargos karių, taip pat apkaltino Kyjivo saugumo tarnybas „netikrų“ šaukimų siuntimu rusų vyrams, Maskvos karinei kampanijai Ukrainoje tęsiantis jau 31-ą dieną. „Rusijos gynybos ministerija nekviečia ir neplanuoja šaukti jokių atsargos karių į karinius komisariatus“, – pareiškime nurodė ministerijos atstovas Igoris Konašenkovas.
2022-03-26

Karas Ukrainoje. Rusija sprogdina Lvivą: tai kaip žinutė, skirta Joe Bidenui

31-oji Rusijos invazijos į Ukrainą diena. Kol JAV prezidentas lankosi Lenkijoje, Rusijos pajėgos nusitaikė į Ukrainos Vakarus. Raketos smenga į Lvivo miestą – tai galima suprasti kaip Rusijos grasinimą Joe Bidenui. JAV vadovas, viešėdamas Lenkijoje, pavadino Vladimirą Putiną „skerdiku“. Nustatyta, kad raketos į Lvivą paleistos iš Rusijos okupuoto Krymo teritorijos.
2022-03-26

Rusijos „Marku Zuckerbergu“ pramintas milijonierius po kivirčo su Putinu pabėgo į Dubajų: ukrainiečių duomenų neatiduos

Prasidėjus karui Ukrainoje, „Telegram“ tapo svarbiu informacijos šaltiniu, tačiau ten taip pat sklido ir daugybė klaidingos informacijos, susijusios su konfliktu. Ukrainos žmonės taip pat gausiai pradėjo naudotis „Telegram“, tačiau tuo pat metu programėle naudojosi ir proputiniški rusai, skleisdami melus ir propagandą apie ginkluotą konfliktą, rašo forbes.com.
2022-03-25

Ukrainos žvalgyba: Rusija dislokavo karius, kurių tikslas – nužudyti Zelenskį

Ukrainos žvalgyba turi duomenų, kad Rusija sekmadienį Ukrainoje dislokavo grupę karių, kurių užduotis čia – nužudyti Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį. Rusija Ukrainoje kovo 20 d. dislokavo grupę karių, siejamų su Putino aplinka, skelbia UNIAN. Kaip rašoma pranešime, pagrindinė grupės užduotis yra nužudyti aukščiausią Ukrainos karinę ir politinę vadovybę.
2022-03-20

Karas Ukrainoje. Rusijos raketų išpuolis Mykolajive: ukrainiečių kariai žuvo miegodami

Rusijos karinės pajėgos smogė pietų Ukrainos Mykolajivo miesto gynėjams. Dramatiškai su gausiomis Rusijos pajėgomis besikaunančius Ukrainos karius raketos užklupo miegančius. Pranešama, kad per išpuolį galėjo žūti 40 – 100 karių, tikslus skaičius dar nustatinėjamas.
Aktualijos 2022-03-19

Karas Ukrainoje. Pentagonas: karui užsitęsus, Putinas gali grasinti panaudoti branduolinį ginklą

Rusija ir toliau tęsia negailestingą civilių bombardavimą Ukrainoje – žuvusiųjų skaičius vien Mariupolyje perkopė kelis tūkstančius. Ketvirtadienį kalbėjęs Prancūzijos prezidentas E. Macronas pareiškė, kad būtina stiprinti kariuomenę dėl „galinčio pasikartoti didelio karo Europoje“, o JAV prezidentas J. Bidenas pažymėjo, kad V. Putinas yra kruvinas diktatorius.
Aktualijos 2022-03-17

Karas Ukrainoje. Rusija smogė Mariupolio dramos teatrui: pastate galėjo būti daugiau kaip 1 tūkst. žmonių

Rusijos kariuomenė sumbobardavo Mariupolio dramos teatrą. Pranešama, kad viduje galėjo būti daugiau kaip 1 tūkst. žmonių. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01.13 | Mariupolio miesto gatvėse – masinės kapavietės Ukrainos gynybos ministerija pranešė, kad situacija Mariupolyje yra blogiausia karo fronto akivaizdoje.
Aktualijos 2022-03-16

Karas Ukrainoje. Zelenskis neslepia nusivylimo: ką jie pasakys tada, jei Rusija permes kariuomenę į kitas šalis?

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis neslepia nusivylimo dėl aljanso neveiksnumo. Pasak prezidento, 5-asis NATO straipsnis dar niekada nebuvo toks silpnas, koks yra dabar.  Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00.47 | V. Zelenskio susitikimas su šalių lyderiais Ukrainos prezidentas V. Zelenskis priėmė Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos ministrus pirmininkus Kyjive.
Aktualijos 2022-03-15

Karas Ukrainoje. Rusijos prašymai išklausyti: JAV tvirtina, kad Kinija sutinka teikti karinę pagalbą

JAV pareigūnai pirmadienį pranešė, kad Rusija paprašė Kinijos karinės ir ekonominės pagalbos. Kiek vėliau JAV savo sąjungininkėms patvirtino, kad Kinija teigiamai vertina prašymą dėl karinės pagalbos Kremliui, praneša „Financial Times“. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01.08 | Rusijai trūksta grūdų ir cukraus Rusijos valdžia nusprendė taikyti laikiną grūdų eksporto į Eurazijos ekonominės sąjungos šalis (Armėniją, Baltarusiją, Kazachstaną ir Kirgiziją), taip pat cukr...
Aktualijos 2022-03-14

Rusai žuvusių karių šeimoms mokės kompensaciją: gyvybės kaina – 110 dolerių

Rusijos gynybos ministerija kare žuvusių karių šeimoms ketina išmokėti 11 tūkst. rublių kompensacijas. Pagal dabartinį rublio kursą, ši suma atrodo graudžiai – vos 110 dolerių.  Ši žinia atsirado Ukrainos Aukščiausiosios Rados „Telegram“ kanale.  „Pagal dabartinį kursą putleris (V. Putinas) savo piliečio gyvybę vertina 50 dolerių. Okupanto ruso gyvybės kaina – 50 dolerių“ – rašoma žinutėje.
2022-03-01

Rusų okupuotame mieste – ukrainiečiai stojo prieš tankus: gieda Ukrainos himną

Rusijos kariuomenei tęsiant puolimą Ukrainoje, Maskva sekmadienį paskelbė, kad jos kariai „visiškai“ apsupo Chersono miestą Ukrainos pietuose ir Berdiansko miestą provakarietiškos šalies pietryčiuose. „Rusijos ginkluotosios pajėgos per pastarąsias 24 valandas visiškai blokavo Chersono ir Berdiansko miestus“, – nurodė kariuomenės atstovas generolas majoras Igoris Konašenkovas pranešime, kurį išplatino Rusijos naujienų agentūros.
2022-02-28

Naktį Ukrainoje aidėjo galingi sprogimai: užsidegė dujotiekis ir naftos terminalas

Po atakų naktį iš šeštadienio į sekmadienį Ukrainoje užsidegė dujotiekis ir naftos terminalas. Maždaug 30 km nuo Kijevo esančiame Vasilkovo užsidegė naftos terminatas, praneša The Guardian. Miesto merė Natalija Balasinovič sakė, kad Rusijos raketos pataikė į naftos saugyklą į pietvakarius nuo pagrindinio oro bazės kilimo ir tūpimo tako. Vėliau šiuos pranešimus patvirtino Ukrainos nacionalinė naujienų agentūra.
2022-02-27

Karas Ukrainoje pasiekė ir socialinius tinklus: Rusijos žvaigždės bijo netekti prieigos prie „Instagram“

Karo Ukrainoje fone Rusijos žvaigždės ėmė baimintis dėl savo paskyrų socialiniame tinkle „Instagram“. Įvairios šios šalies garsenybės vakar ėmė pranešinėti gerbėjams, kad nenustebtų platformoje jų neberadę.  Modelis Oksana Samoilova penktadienį „Instagram“ istorijose pasidalijo savo „Telegram“ paskyros nuoroda ir parašė: „Dėl visa ko“. Atlikėjas Egoras Kreedas pasidalijo panašia žinute.
2022-02-26

Kijevas praneša apie naujas kibernetines atakas

Kibernetinės atakos Ukrainoje tęsiasi, pranešė šalies Strateginės komunikacijos ir informacinio saugumo centras. „Ukrainoje vykdoma nauja kibernetinė ataka, jos metu elektroniniu paštu teismo užklausų forma siuntinėjamas virusas“, – pranešė centras savo „Telegram“ kanalu. Pranešime pažymima, kad naudojami kai kurie oficialūs teismų adresai, bet gali būti, kad problema susijusi su visu pašto serveriu.
2022-01-30

Rusijoje per autobuso avariją į pietus nuo Maskvos žuvo 5 žmonės, dar 21 sužeistas

Rusijoje per autobuso avariją, kuri ankstyvomis sekmadienio valandomis įvyko į pietus nuo Maskvos, žuvo 5 žmonės, o dar 21 buvo sužeistas, pranešė Federalinė kelių eismo saugumo inspekcija. Pasak inspekcijos, nelaimė įvyko maždaug 5 val. 45 min. vietos (4 val. 45 min. Lietuvos) laiku Riazanės regione. „Per avariją žuvo penki žmonės. Dar 21 buvo sužeistas“, – pranešė inspekcija platformoje „Telegram“ ir pridūrė, kad du sužeistieji yra nepilnamečiai.
2022-01-02

Lietuvą 2021-aisiais sudrebinę įvykiai: Vyriausybės krizė, išbandymai riaušėmis, migrantais ir diktatorių įsiūčiu

2021-ieji – neabejotini išbandymų metai Lietuvos valdžiai. Dvi – migrantų ir tebesitęsianti COVID-19 – krizės, aukščiausių šalies vadovų barniai, visuomenės susiskaldymas, mitingų banga ir garsiai riaumojančios Baltarusija ir Kinija – tik dalis šiemet Lietuvos išgyventų sunkumų. Portalas tv3.lt kviečia prisiminti labiausiai 2021 metais dėmesį prikausčiusius politinius įvykius ir skandalus Lietuvoje.

Ukrainoje – 23 572 nauji COVID-19 atvejai, mirė 695 pacientai

Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 23 572 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, taip pat mirė 695 anksčiau užsikrėtę žmonės, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 24 058 naujus koronavirusinės infekcijos atvejus bei 750 pacientų mirtį.
2021-11-13

Ukrainoje – 23,2 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, 483 pacientai mirė

Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 23 229 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 483 anksčiau užsikrėtę žmonės, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 23 785 nauji COVID-19 atvejai ir 614 pacientų mirtį. Abu rodikliai tądien buvo didžiausi šalyje nuo pandemijos pradžios.

Ukrainoje – 9,5 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, mirė 177 pacientai

Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 9 524 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 177 anksčiau užsikrėtę žmonės, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 11 288 naujus COVID-19 atvejus ir 219 pacientų mirtį.
REKLAMA
Programėlės „Huawei“ telefonuose: kaip atskirti tiesą nuo mitų?  Programėlės „Huawei“ telefonuose: kaip atskirti tiesą nuo mitų?

Programėlės „Huawei“ telefonuose: kaip atskirti tiesą nuo mitų?

Pastaraisiais metais „Huawei“ užėmė didelę dalį visos Europos technologijų rinkos ir tapo viena iš patikimiausių išmaniųjų telefonų gamintojų. Sukauptą ilgametę patirtį „Huawei“ pademonstravo ir kai žengė dar vieną drąsų žingsnį – pristatė savo oficialią programėlių parduotuvę „AppGallery“, skirtą tiek Europos, tiek ir užsienio vartotojams.
2021-10-11

Baltarusijos laikraščio „Kamsamolskaja pravda“ žurnalistui paskirtas areštas

Baltarusijos laikraštis „Kamsamolskaja pravda“ antradienį pranešė, kad vienam iš jo žurnalistų, savaitgalį sulaikytam Henadziui Mažeikai, tikriausiai paskirtas kardomasis kalinimas. „Nuo Mažeikos sulaikymo jau praėjo 72 valandos. Per tą laiką žurnalistui turi būti pateikti kaltinimai arba jis turi būti paleistas. Sprendžiant iš to, kad jis nepaliko izoliatoriaus, jam paskirtas kardomasis kalinimas“, – susirašinėjimo platformoje „Telegram“ nurodė leidinio atstovas Valiancinas Alfimavas.
2021-10-05

Rusijos Tolimuosiuose Rytuose dingo lėktuvas su 6 žmonių įgula

Rusijos oro erdvės kontrolieriai trečiadienį pranešė Tolimųjų Rytų regione praradę ryšį su lėktuvu An-26, kuriuo skrido šeši įgulos nariai. „Lėktuvas An-26 vykdė techninį skrydį už 40 km nuo Chabarovsko, bet staiga ryšys nutrūko, jis dingo iš radarų ekranų“, – naujienų agentūra „Interfax“ citavo šaltinį skrydžių valdymo tarnybose. Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė, kad 18 val. 45 min. vietos (11 val. 45 min.
2021-09-22

Rusija teigia užfiksavusi užsienio kišimosi į parlamento rinkimus atvejų

Rusijos centrinė rinkimų komisija (CRK) šeštadienį pareiškė užfiksavusi užsienio kišimosi atvejų į parlamento rinkimus. Trijų dienų trukmės balsavimas baigsis sekmadienį. Rinkimuose, vykstančiuose po precedento neturinčio susidorojimo su Kremliaus kritikais ir kitaminčiais, piliečiai gali atiduoti savo balsą ir gyvai, ir internetu.
2021-09-18

Platforma „Telegram“ rinkimų metu užblokavo Rusijos opozicijos botą

Kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno „Išmaniojo balsavimo“ botas dingo iš susirašinėjimo platformos „Telegram“ po to, kai penktadienį, prasidėjus trijų dienų trukmės balsavimui Rusijos parlamento rinkimuose, panašių veiksmų ėmėsi IT milžinės „Apple“ ir „Google“. Automatizuota programa, informavusi A. Navalno šalininkus, kurį kandidatą reikėtų palaikyti norint išstumti Kremliui palankius politikus, buvo užblokuota „Telegram“ pažadėjus „apriboti su rinkimų kampanijomis susijusių botų vei...
2021-09-18

Ukrainoje – per 6,2 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, mirė 79 pacientai

Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 6 234 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 79 anksčiau užsikrėtę žmonės, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 6 624 naujus COVID-19 atvejus ir 99 pacientų mirtį.
2021-09-18

Ukrainoje – beveik 2,1 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, mirė 54 pacientai

Ukrainoje per pastarąją parą patvirtinti 2 082 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 54 anksčiau užsikrėtę žmonės, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 2 032 naujus COVID-19 atvejus ir 66 pacientų mirtį.
2021-08-28

Minskas atsakė į lietuvių filmuotus vaizdus: baltarusių pasieniečių įsibrovimą neigia

Baltarusijos valstybės sienos apsaugos komitetas trečiadienį pareiškė, kad Lietuvos nufilmuotoje medžiagoje, kurioje esama matoma, kaip 12 baltarusių pasieniečių įsibrauna į šalies teritoriją, nėra „objektyvių įrodymų“. „Lietuvos pusės pateiktame vaizdo įraše nėra baltarusių pasieniečių neteisėto valstybės sienos kirtimo objektyvių įrodymų, – sakoma komiteto pranešime, paskelbtame per socialinį tinklą „Telegram“. – Tai byloja apie iškeltų kaltinimų nepagrįstumą ir mėginimą provokuoti, siekiant ...
2021-08-18

Rusijos Sibire rasti visų aštuonių sraigtasparnio katastrofos aukų palaikai

Rusijos Sibire rasti aštuonių žmonių, žuvusių per praėjusią įvykusią sraigtasparnio katastrofą, kūnai, pirmadienį pranešė Kamčiatkos krašto gubernatorius Vladimiras Solodovas. „Visų aukų kūnai jau rasti. Kai kurie iš jų yra sraigtasparnyje, kuris nuskendo maždaug 120 m gylyje. Stengiamės ištraukti nuolaužas visomis jėgomis ir priemonėmis – padedant Nepaprastųjų situacijų ministerijai, kariuomenei, regioniniams fondams.
2021-08-16

Ukrainoje – 507 nauji COVID-19 atvejai, 20 užsikrėtusiųjų mirė

Ukrainoje per pastarąją parą patvirtinti 507 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 20 anksčiau užsikrėtusių žmonių, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Ankstesnę parą buvo skelbta apie 655 naujus COVID-19 atvejus ir 12 užsikrėtusiųjų mirtį.
2021-07-10

Baltarusijoje Pratasevičiui ir Sapegai skirtas namų areštas

Minske gegužę po priverstinio lėktuvo nutupdymo sulaikytiems baltarusių opozicijos tinklaraštininkui Ramanui Pratasevičiui ir jo draugei, Rusijos pilietei Sofijai Sapegai suėmimas buvo pakeistas namų areštu, penktadienį pranešė britų visuomeninis transliuotojas BBC, remdamasis jų artimaisiais.  Baltarusių opozicijos lyderė tai pavadino „geromis naujienomis“, nors jos dar nereiškia laisvės sulaikytiesiems.
2021-06-25

Po priverstinio „Ryanair“ lėktuvo nutupdymo ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai

Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas dar 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai. Sankcijos įvedamos Baltarusijai gegužės 23 dieną priverstinai nutupdžius Minske iš Atėnų į Vilnių skridusį Europos bendrovės „Ryanair“ keleivinį lėktuvą.

Po lėktuvo nutupdymo Baltarusijoje sulaikytas tinklaraštininkas pasirodė vaizdo įraše

Baltarusijos opozicijos tinklaraštininkas Ramanas Pratasevičius, kuris buvo areštuotas Minske priverstinai nutupdžius „Ryanair“ keleivinį lainerį, kalėjime padarytame vaizdo įraše sako, kad jam pakenkė „savi“. Įrašas buvo parodytas per vėlai trečiadienį valstybės kontroliuojamos televizijos ONT transliuotą valandos trukmės laidą.
2021-06-03

Lukašenka: tyrimas dėl Pratasevičiaus ir Sapegos bus atliekamas Baltarusijoje

Tyrimas dėl Minske sulaikytų Ramano Pratasevičiaus ir Sofijos Sapegos bus atliekamas Baltarusijoje, antradienį pareiškė autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka.    „Tyrimas abiejų asmenų atžvilgiu bus atliekamas Baltarusijoje. Tai nesvarstytina. Pasakiau tai Rusijos prezidentui. Patikinau, kad nebus jokių klausimų dėl prieigos konsulams. Man atrodo, jie nepyksta. Mes ne tik teikiame informaciją: norite susitikti – susitikite.
Aktualijos 2021-06-01
Į viršų