tel avivo maccabi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tel avivo maccabi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tel avivo maccabi“.

Pergalių seriją pratęsusi „Maccabi“ Eurolygoje užfiksavo „Žalgiriui“ palankų rezultatą

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Tel Avivo „Maccabi“ (19-13) klubas, kuris Belgrade 95:80 (21:20, 27:18, 23:20, 24:22) įveikė Valensijos „Valencia Basket“ (14-18) komandą. Izraelio ekipai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės turnyre.
Prieš 23 val.

Dėl įkrintamųjų kovojantis „Bayern“ klubas suklupo namuose

Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (18/13) ekipa. Odedo Kattasho auklėtiniai svetimoje arenoje 89:74 (22:21, 26:14, 15:27, 26:12) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/18) komandą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. Muncheno komanda, kaip ir Kauno „Žalgiris“, kovoja dėl galimybės patekti į įkrintamąsias. Po šios nesėkmės Kauno komanda palypėjo lentelėje į viršų.
2024-03-22

Karjeros rungtynes sužaidęs Wade'as Baldwinas atvedė „Maccabi“ į pergalę

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vilerbano ASVEL (7/23) klubas, kuris svečiuose 90:98 (21:23, 28:24, 20:19, 21:32) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (17/13) komandai. Wade'as Baldwinas šiąnakt surinko 46 naudingumo balus ir pagerino Eurolygos karjeros rekordą. Jis per 32 minutes surinko 30 taškų (9/16 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 1 sykį. Pralaimėjusiems Nando De Colo įmetė 18 taškų.
2024-03-19

Didelį pranašumą iššvaisčiusi „Crvena Zvezda“ galiausiai suklupo namuose

Skaudų pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-19) krepšininkai su Roku Giedraičiu. Serbijos klubas namuose 80:84 (21:17, 26:14, 14:22, 19:31) po atkaklios kovos nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (16-13) komandai, kuri nuskynė trečią pergalę iš eilės turnyre. Belgrado krepšininkams tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui. R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.
2024-03-14

Lemiamą minutę klydęs „Žalgiris“ paleido pergalę Belgrade

Pralaimėjimą Eurolygoje Belgrade vykusiose rungtynėse patyrė Kauno „Žalgiris“ (11/17), kuris 76:83 (21:21, 19:21, 22:14, 14:27) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (15/13). Po nesėkmės žalgiriečiams šansai dar patekti į turnyro įkrintamąsias sumažėjo jau tik iki minimumo. Dabar reikės laimėti veikiausiai visas likusias šešerias rungtynes.
83 2024-03-07

Šansą išsilaižyti žaizdas matantis Andrea Trinchieri – apie pavojingą „Maccabi“ ir sudėtingą mačą be sirgalių

Jau rytoj Kauno „Žalgiris“ (11/16) pasitiks dar vieną Eurolygos iššūkį. Žalgiriečiai jau šiandien išvyksta į Belgradą, kur susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ (14/13) krepšininkais.  Rungtynės Aleksandro Nikoličiaus arenoje prasidės 21.05 val. Jas tiesiogiai transliuos Go3 televizija, o rungtynių eigą padės sekti tv3.lt.  Prieš išvykstant į Serbiją „Žalgirio“ vyr.
2024-03-06

Prieš atvykstant „Žalgiriui“ – užtikrinta „Maccabi“ pergalė vietiniame čempionate

Pergalių seriją Izraelio čempionate pratęsė Tel Avivo „Maccabi“ (12/3) krepšininkai. Eurolygos klubas svečiuose 85:70 (20:17, 29:17, 20:22, 16:14) įveikė Eilato „Hapoel“ (5/12) komandą ir nutraukė jos trijų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą.  Tel Avivo krepšininkams tai buvo aštuntas laimėtas mačas paeiliui šalies pirmenybėse.  Nugalėtojams 19 taškų surinko Joshas Nebo (10 atk. kam., 28 n. b.), 18 pasižymėjo Jasielas Rivero (6/7 dvit., 9 atk. kam.
2024-03-04

Be pasigailėjimo: „Maccabi“ pasismagino Berlyne ir pratęsė ALBA pralaimėjimų seriją

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (14/13) krepšininkai, kurie išvykoje 106:71 (27:15, 30:23, 30:18, 19:15) pervažiavo Berlyno ALBA (5/22) krepšininkus bei nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.  Reikalus Tel Avivo ekipa sutvarkė dar pirmoje mačo pusėje, kurią laimėjo 57:38 ir susikrovė 19 taškų pranašumą.
2024-02-29

„Maccabi“ siekia namų rungtynes sugrąžinti į Izraelį

Nuo spalio mėnesio Eurolygos namų rungtynes Belgrade žaidžianti Tel Avivo „Maccabi“ komanda siekia sugrąžinti krepšinį į Izraelį. „Maccabi“ klubo atstovai darbuojasi, kad Eurolygos mačai ir vėl vyktų Tel Avive, mat situacija po „Hamas“ išpuolio spalio mėnesio pradžioje jau nebėra tokia pavojinga. Be to, Izraelio čempionato kovos jau yra tęsiamos ir toliau, o „Maccabi“ užsieniečiai prisijungė prie klubo jose taip pat.
2024-02-12

Rygoje vykusioje Eurolygos dvikovoje – užtikrinta „Anadolu Efes“ pergalė

Ketvirtadienio vakarą Rygoje įvyko Stambulo „Anadolu Efes“ (11/15) ir Tel Avivo „Maccabi“ (13/13) dvikova, kurioje pergalę 105:91 (29:27; 21:24; 27:24; 28:16) pasiekė Turkijos klubas. Stambulo ekipos gretose lyderiavo Shane'as Larkinas, kurio sąskaitoje – 22 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.