tekvondo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tekvondo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tekvondo“.

Mūšyje dėl aukso Klaudijai Tvaronavičiūtei pristigo vieno tikslaus smūgio

Taline (Estija) vykstančiame „Presidents Cup Europe G2“ tekvondo turnyre sidabro medalį iškovojo Lietuvos rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė. Svorio kategorijoje iki 57 kg tris kovas laimėjusią lietuvę dramatiškame mūšyje dėl aukso sustabdė Kinijos atstovė Junli Yang, kuri pavyzdingai kovojusiai šiaulietei sudavė vos vieną rezultatyvų smūgį ranka.
2024-04-28

Pasaulio tekvondo federacija leis į tarptautines varžybas grįžti rusams ir baltarusiams

Pasaulio tekvondo federacija paskelbė, kad leis Rusijos ir Baltarusijos sportininkams grįžti į tarptautines varžybas kaip neutraliems sportininkams. Tai reiškia, kad kitą mėnesį Baku (Azerbaidžanas) vyksiančiame pasaulio čempionate dalyvaus ir šių dviejų šalių kovotojai.
2023-04-03

Klaudija Tvaronavičiūtė Ispanijoje pralaimėjo pasaulio tekvondo čempionei

Alikantė (Ispanija) tris dienas vyko 19-ą kartą surengtas antros kategorijos tekvondo turnyras – „Open Internacional De Espana“. Jaunių ir jaunimo kategorijose Lietuva savo atstovų neturėjo, o tarp suaugusiųjų kovėsi Klaudija Tvaronavičiūtė. Moterų svorio kategorijoje iki 57 kg lietuvė po burtų pateko tiesiai į antrąjį ratą ir jame 2:0 įveikė kanadietę Julie Mam.
2022-04-04

Maksimali bausmė: olimpinio čempiono karjerą „nutraukė“ seksas su 14-mete

Dukart tekvondo olimpinis čempionas Stevenas Lopezas buvo diskvalifikuotas iš visų varžybų iki gyvos galvos. Apie tai šeštadienį pranešė JAV leidinys „USA TODAY“. Etikos ir drausmės problemas sporte tirianti agentūra „U.S. Center for SafeSport“ nušalino nuo varžybų S.Lopezą už tai, kad jis turėjo seksualinių santykių su nepilnamete mergina. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad 2000-aisiais S.Lopezas turėjo lytinių santykių su 14-mete mergina, kuri gyveno kaimynystėje.
2018-09-08

V. Putinas – „kietesnis“ už Ch. Norrisą

Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui suteiktas tekvondo garbės devintas danas. Tai reiškia, kad V. Putinas šioje kovos menų šakoje dabar turi didžiojo meistro statusą, rašoma „The Daily Mail“. Diplomą ir juodąjį diržą V. Putinui jo vizito Pietų Korėjoje metu įteikė Pasaulinė tekvondo federacija. Tai reiškia, kad dabar V. Putinas turi aukštesnį statusą už žymųjį amerikiečių kovos menų meistrą ir aktorių Chucką Norrisą, konstatuoja britų leidinys. Ch.
2013-11-15

Prasčiausia visų laikų kovinių sporto šakų demonstracija: nelūžtančios lentelės ir sužeistas vaikas

Pažiūrėjus šį vaizdo įrašą tikriausiai daug kam kils klausimas – ar gali kovinių sporto šakų demonstracija būti dar prastesnė? Tekvondo instruktorius demonstruodamas savo sugebėjimus sukėlė šypseną. Iš pradžių jis beviltiškai mėgino tiek kumščiu, tiek koja perskelti stambaus vyro sudėtą lentelę. Tik pasikvietęs į pagalbą antrą vyrą – kad tvirčiau laikytų lentelę, įveikė užduotį, tačiau nuskriejusi medžio skeveldra užgavo mergaitę.
2013-08-05
Į viršų