Teixeira

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Teixeira“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Teixeira“.

UFC ringe – bekompromisis užgrūdintų kovotojų mūšis

Kai beveik visas sporto pasaulis dėl pandemijos vis dar sustingęs, UFC kovos tęsiasi! Ankstyvą ketvirtadienio rytą Džeksonvilyje (JAV) laukiama intriguojančios akistatos. Santykius aiškinsis vienas kito verti aukšto lygio itin patyrę kovotojai – amerikietis Anthony Smith ir brazilas Glover Teixeira. Varžybas, kuriose bus kovojama pagal mišrių kovos menų (MMA) taisykles, ketvirtadienį nuo 4.00 val.
2020-05-13

R. Berankis „US Open“ atrankoje sunkiai, bet įveikė pirmąjį barjerą

Atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“) pirmajame atrankos varžybų rate trečiadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis 5:7, 7:6 (7-5), 6:1 nugalėjo 211-ąją pasaulio raketę 23-ejų metų Prancūzijos atstovą Maxime Teixeirą. Mačas truko 2 val. 30 min.
2012-08-23

R. Berankis „US Open“ atrankoje susitiks su 211-ąja pasaulio rakete

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“) pirmajame atrankos varžybų rate žais su 211-ąja pasaulio rakete 23-ejų metų Prancūzijos atstovu Maxime Teixeira. 22-ejų metų lietuvis pasaulio reitinge užima 89-ąją vietą.
2012-08-21

L. Grigelis pralaimėjo antrajame Vimbldono atrankos varžybų rate

Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis Vimbldono turnyro vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate antradienį 6:7 (6-8), 4:6 pralaimėjo 216-ajai pasaulio raketei 23-ejų metų prancūzui Maksimui Teikseirai (Maxime Teixeira). Kaip jau skelbta, 20-metis Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge yra 192-as, pirmajame rate 6:2, 6:3 nugalėjo 143-iąją pasaulio raketę 24-erių metų kroatą Antonijų Veičą (Antonio Veič). Patekdamas į antrąjį ratą, L. Grigelis pelnė aštuonis Teniso profesionalų ...