tegu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tegu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tegu“.

Lietuvos lengvaatlečių dar laukia ir kovos, ir iškilmės

Lietuvos lengvaatlečiai iš pasaulio čempionato Tegu grįžo be medalių, bet rinktinės vyr. treneris Kęstutis Jezepčekas teigia, kad didelio nusivylimo nėra Sportininkai sugrįžo, tačiau ne visų lauks poilsis. Jau šiandien disko metikas Virgilijus Alekna išvyko į „Deimantinės lygos“ finalą Ciūriche, po to jis dar dalyvaus varžybose Vokietijoje, Kroatijoje ir Lenkijoje.
2011-09-07

Bėgikė S. Tamošaitytė pasaulio čempionate - 25-a

Tegu (Pietų Korėja) vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 100 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Sonata Tamošaitytė užėmė 25-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį. 24-erių metų lietuvė nuotolį įveikė per 13,28 sek. ir pirmajame atrankos bėgime finišavo šešta. Atrankos varžybose dalyvavo 38 bėgikės. Į pusfinalį pateko 1-4 vietas penkiuose atrankos bėgimuose užėmusios sportininkės bei dar keturios greičiausios iš likusių atlečių.
2011-09-02

Ėjikė K. Saltanovič pasaulio čempionate – aštunta

Tegu (Pietų Korėja) vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič užėmė aštuntąją vietą. Penktą kartą planetos pirmenybėse dalyvavusi 36-erių metų sportininkė distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 40 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Po 5 km K. Saltanovič buvo 17-a, po 10 km - 10-a, o po 15 km - devinta.
2011-08-31

Septynkovininkė A. Skujytė pasaulio čempionate – aštunta

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų septynkovės varžybose antradienį Lietuvos atstovė Austra Skujytė užėmė aštuntąją vietą. Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė surinko 6297 taškus. Pasaulio čempione tapo rusė Tatjana Černova, surinkusi 6880 taškų. Antrąją vietą užėmė nugalėtojos titulą gynusi Europos čempionė britė Jessica Ennis. Jos sąskaitoje - 6751 taškas. Bronzos medalį pelnė vokietė Jennifer Oeser, surinkusi 6572 taškus.
2011-08-30

Pasaulio čempionato disko metimo finale V. Alekna liko šeštas (APKLAUSA)

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų disko metimo finale  tituluočiausias Lietuvos sportininkas Virgilijus Alekna geriausiu savo trečiuoju bandymu diską nusviedė 64,09 m ir galutinėje rikiuotėje liko šeštoje vietoje.
2011-08-30

Septynkovininkė A. Skujytė pasaulio čempionate po šešių rungčių – septinta

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Austra Skujytė po šešių rungčių užima septintąją vietą. Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė turi 5517 taškų. Pirmauja rusė Tatjana Černova, surinkusi 5887 taškus. Antrąją vietą užima nugalėtojos titulą ginanti Europos čempionė britė Jessica Ennis, surinkusi 5754 taškus.
2011-08-30

Septynkovininkė A. Skujytė pasaulio čempionate po keturių rungčių – šešta

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Austra Skujytė po pirmosios dienos keturių rungčių užima šeštą vietą. Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė turi 3808 taškus.
2011-08-29

V. Alekna pasaulio čempionate numetė diską 64 m 21 cm ir pateko į finalą

Tegu (Pietų Korėja) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų disko metimo atrankos varžybose dukart olimpinis čempionas lietuvis Virgilijus Alekna užėmė šeštąją vietą ir pateko į finalą. Devintą kartą pasaulio pirmenybėse dalyvaujantis 39 metų Lietuvos sportininkas pirmuoju bandymu diską nusviedė 64 m 21 cm. Po antrojo Virgilijaus bandymo diskas nuskriejo 63 m 57 cm, o trečiasis mėginimas nebuvo įskaitytas.
2011-08-29

Lengvaatlečiai išsidalins daugiau nei septynis milijonus dolerių

Rugpjūčio 27 - rugsėjo 4 dienomis Tegu (Pietų Korėja) vyksiančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato dalyviai išsidalins 7 mln. 194 tūkst. JAV dolerių. Tiek pat išsidalino ir prieš dvejus metus Berlyne (Vokietija) vykusių pasaulio pirmenybių dalyviai. Už prizines vietas sportininkai iš Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) gaus atitinkamai 60, 30 ir 20 tūkst. dolerių. Taip pat bus premijuojami ir 4-8 vietas užėmę atletai (atitinkamai 15, 10, 6, 5 ir 4 tūkst.
2011-08-24

Pasaulio čempionatas: Lietuvos lengvaatlečiai sau medalių nekabina

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės desantas jau pradėjo leistis Pietų Korėjoje, Tegu mieste, kur rugpjūčio 27 – rugsėjo 4 dienomis vyks 13-asis pasaulio čempionatas. Šiandien iš Lietuvos išskrenda du sportinio ėjimo atstovai Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Tadas Šuškevičius, o iš viso mūsų šalies delegaciją sudaro 15 sportininkų.