teddy okereaforas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „teddy okereaforas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „teddy okereaforas“.

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Latviai vos neprisižaidė su britais

Latvijos krepšinio rinktinė vos neišbarstė 29 taškų persvaros, bet pirmadienį Europos čempionate šiaip ne taip nugalėjo britus – 97:92 (25:20, 25:20, 34:18, 13:34). Latviai startavo 9:2 (3 minutė), bet britai rezultatą išlygino (14:14). Vis dėlto, pirmąjį ketvirtį laimėjo Latvijos rinktinė – 25:20. 17-ąją minutę skirtumas išaugo iki dviženklio (45:34). Latviai driokstelėjo trečiajame kėlinyje. Jie 29-ąją minutę turėjo 29 taškų persvarą (84:55). Kaimynai per anksti atsipūtė.
2017-09-04

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.