tecnyconta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tecnyconta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tecnyconta“.

Seibutis ilgai vargo prieš „Real“ bokštus

Ispanijos pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas šeštadienio pavakarę pratęsė sėkmingą pergalių seriją ir be didesnių sunkumų susitvarkė su Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“. „Real“ pirmavo visų rungtynių metu ir Saragosos komandą išvykoje nugalėjo 85:70 (20:10, 22:22, 16:24, 27:14). R. Seibutis aikštelėje praleido 23 minutes minutes, pelnė 8 taškus, tačiau susitvarkyti su tiesioginiais varžovais gynyboje lietuviui sekėsi sunkiai, o tritaškį varžovai jam leido išmesti tik vi...
2019-05-11

Lietuvos krepšinio rinktinės sudėtis – be NBA bokštų, bet su žalgiriečiais

Dainius Adomaitis atvertė kortas. Vyriausiasis Lietuvos krepšinio rinktinės treneris paskelbė komandos sudėtį artėjančiam FIBA „langui“. Sąraše – 15 pavardžių. Tarp jų nėra Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidžiančių bokštų: Toronto „Raptors“ vidurio puolėjo Jono Valančiūno ir Indianos „Pacers“ aukštaūgio Domanto Sabonio.
2018-08-27

NBA niekada nežaidęs Renaldas Seibutis atsidūrė lygos mainų karuselėje

12 metų teises į lietuvį krepšininką Renaldą Seibutį turėjusi Dalaso „Mavericks“ perleido jas Los Andželo „Clippers“. Kartu su R. Seibučiu į Kaliforniją išsiųstas 23-ejų Johnathanas Motley. „Mavericks“ už tai gavo teises į Maarty Leuneną ir neįvardijamą pinigų sumą. R. Seibučiui mainų dieną sukako 33-eji. „Mavericks“ R. Seibutį 2007-ųjų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje pasirinko 50-uoju šaukimu.
2018-07-24

18 minučių žaidęs Deividas Gailius – naudingiausias pergalingose rungtynėse

Neseniai traumą išsigydęs Deividas Gailius buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvis padėjo savo komandai iškovoti pergalę Ispanijos lygoje – Burgoso „San Pablo“ namuose 96:88 (19:18, 30:20, 26:14, 21:36) nugalėjo Saragosos „Tecnyconta“ krepšininkus. Šeimininkai atliko 18, svečiai – 10 rezultatyvių perdavimų. D. Gailius aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 16 taškų, pataikęs penkis dvitaškius iš šešių ir išprovokavęs penkias pražangas. Deividas buvo naudingiausias rungtynėse.
2018-05-06

Burgoso lietuviai buvo nepastebimi, Jonas Mačiulis neregistruotas

Sekmadienio popietė nebuvo sėkminga lietuviams Ispanijoje. Du Burgoso „San Pablo“ atstovai kartu pelnė 9 taškus. Madrido „Real“ krepšininko Jono Mačiulio rungtynėms neregistravo. „Real“ savo aikštėje 93:65 (26:13, 20:20, 15:16, 32:16) sutriuškino Saragosos „Tecnyconta“. Madrido krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:25. „San Pablo“ svečiuose nepasipriešino „Barcelona“ – 81:111 (18:29, 23:27, 26:28, 14:27). Pralaimėjusiems Deividas Gailius surinko 5, Tadas Sedekerskis – 4 taškus.
2017-10-08

Adas Juškevičius: „Lietkabelio“ pasiūlymas nusvėrė visus kitus

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas savaitgalį pranešė, kad prie komandos prisijungia Adas Juškevičius. Su Lietuvos rinktine šiuo metu dirbantis gynėjas praėjusį sezoną rungtyniavo Ispanijoje, tačiau Lietuvos vicečempionų pasiūlymas nukonkuravo visus kitus.
2017-07-24

„Lietkabelyje“ – Lietuvos rinktinės kandidatas Adas Juškevičius

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelis“ tęsia sudėties komplektavimo darbus. Šį kartą pagrindinio atakuojančio gynėjo pozicija patikėta Lietuvos rinktinės kandidatui Adui Juškevičiui, kuris atvyksta iš Saragosos „Tecnyconta“ komandos, kur praleido dalį praėjusio sezono. „Surasti pamainą Benui Madgenui nebuvo lengva užduotis, kadangi australas praėjusiame sezone buvo tas žmogus, kuris traukė komandą, rinkdamas taškus.
2017-07-23

Galingas Jono Mačiulio žaidimas padėjo „Real“ iškovoti pergalę Saragosoje

Jonas Mačiulis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o Madrido „Real“ (23-7) įsirašė eilinę pergalę Ispanijos pirmenybėse. Šeštadienį sostinės klubas 98:78 (29:14, 22:27, 24:16, 23:21) nepaliko vilčių Saragosos „Tecnyconta“ (9-21) ekipai, kurios marškinėlius vilki Adas Juškevičius ir Martynas Gecevičius. J.Mačiulis per nepilnas 22 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.
2017-05-06

Lyg iš patrankos: pamatykite 8 Martyno Gecevičiaus tritaškius

Martynas Gecevičius Ispanijoje surengė vieną įspūdingiausių karjeros pasirodymų, kai pelnė net 31 tašką bei pataikė 8-is tritaškius š 11-kos. Nors lietuvio ekipa Saragosos „Tecnyconta“ 84:87 nusileido Sevilijos „Real Betis“, 31 minutę aikštėje praleidęs M. Gecevičius patraukė internautų dėmesį.