tavares

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tavares“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tavares“.

„Real“ milžinas Tavaresas pataikė pirmą karjeros tritaškį

Smagesnėmis nuotaikomis sudėtingą krepšinio savaitę baigė Ispanijos čempionate pirmaujantys Madrido „Real“ (17/1) krepšininkai. „Karališkasis“ klubas namuose 86:79 (24:12, 27:26, 13:18, 22:23) nugalėjo Europos taurėje vis dar kovojančią Andoros „MoraBanc“ (8/10) komandą. Madrido klubo žaidėjai dvikovos pabaigoje džiaugėsi dvigubai, kadangi paskutinę mačo minutę tritaškį pataikė milžinas Walteris Tavaresas. Tai buvo pirmasis vidurio puolėjo taiklus tolimas metimas jo karjeroje.
2021-01-24

Seibutis ilgai vargo prieš „Real“ bokštus

Ispanijos pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas šeštadienio pavakarę pratęsė sėkmingą pergalių seriją ir be didesnių sunkumų susitvarkė su Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“. „Real“ pirmavo visų rungtynių metu ir Saragosos komandą išvykoje nugalėjo 85:70 (20:10, 22:22, 16:24, 27:14). R. Seibutis aikštelėje praleido 23 minutes minutes, pelnė 8 taškus, tačiau susitvarkyti su tiesioginiais varžovais gynyboje lietuviui sekėsi sunkiai, o tritaškį varžovai jam leido išmesti tik vi...