tautvydas kopūstas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautvydas kopūstas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautvydas kopūstas“.

Veisiejuose – Ispanijos triatlonininkų triumfas ir užtikrintos lyderių pergalės

Šį šeštadienį, rugpjūčio 19-ąją Lietuvos triatlono bendruomenė užplūdo Veisiejų miestelį, kuriame vyko Lietuvos triatlono taurės priešpaskutinis ketvirtasis etapas. Beveik 300 dalyvių jėgas išbandė trijose distancijose. Ilgiausiame olimpiniame triatlono nuotolyje, kuriame triatlonininkai turėjo plaukti 1500 m, dviračiu įveikti 40 km bei bėgti 10 km, pergalę iškovojo tarptautinėse varžybose Lietuvai atstovaujantis ispanas Alberto Casillasas, kuris distanciją įveikė per 2 val. 6 min. 57 min.
2017-08-22

Titas Pumputis - Europos triatlono jaunių varžybų čempionas olimpinėje trasoje

Sekmadienį Šveicarijoje pasibaigusiame Europos triatlono čempionate aukso medalį jaunių (16-19 metų) amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo Titas Pumputis. Lietuvis nuotolį, kuriame reikėjo nuplaukti 1500 metrų, nuvažiuoti dviračiu 40,8 km ir nubėgti 10 km, įveikė per 2 valandas 2 minutes 21 sekunde ir net 2 minutėmis bei 6 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį vokietį Sebastianą Kuhą.
2015-07-12

Triatlonininkas T. Kopūstas – Europos jaunimo pirmenybių čempionas

Austrijoje pasibaigusiose Europos triatlono jaunimo pirmenybėse Tautvydas Kopūstas tapo čempionu jaunimo (iki 18 metų) varžybų olimpinėje distancijoje. Lietuvos atletas 1,5 km nuplaukė, 40 km nuvažiavo dviračiu ir nubėgo 10 km per 2 valandas 11 minučių 46 sekundes ir net 7 minutėmis ir 11 sekundžių aplenkė sidabrą iškovojusį lenką Kamilą Magottą. Bronzos medalis įteiktas britui Thomasui Garbettui, kuris Lietuvos triatlonininkui pralaimėjo 8 minutes ir 59 sekundes.