tanja hennes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tanja hennes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tanja hennes“.

Planetos dviračių taurės trečiajame etape D. Žiliūtė finišavo 25-a

2008 metų sezono trečiajame pasaulio dviračių taurės etape - 5-osios moterų lenktynėse Flandrijoje - aukščiausiai iš lietuvių pakilusi „Safi-Pasta Zara Manhattan“ komandos narė Diana Žiliūtė užėmė tik 25-ą vietą. Lietuvos dviratininkė lenktynių finiše 44 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Judith Arndt, kuri tik finišo spurtu aplenkė amerikietę Kristin Armstrong.
2008-04-06

D. Tušlaitė lenktynių Prancūzijoje 4-ajame etape - dešimta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinės narė Daiva Tušlaitė. Ji antradienį 107 km distancijoje finišavo kartu su su etapo nugalėtoja olande Marianne Vos ir bendrojoje įskaitoje iš 28-osios pozicijos pakilo į 20-ąją. D. Tušlaitė, kaip 21-a finišavusi Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), ketvirtajame etape sugaišo 3 valandas bei 52 sekundes.
2007-05-23

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių septintajame etape finišavo šešta

Vokietijoje XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių paskutiniame septintajame etape jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštąją vietą. Ji 112 km etapą įveikė per 3 val. 21 min. 15 sek. ir etapo nugalėtojai amerikietei Kimberly Bruckner pralaimėjo 3 sekundes. Bendroje įskaitoje nuo lenktynių nugalėtojos rusės Valentinos Polchanovos atsilikusi daugiau kaip 9 min.