tamira paszek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tamira paszek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tamira paszek“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Oklendo moterų teniso turnyro finale - amerikietė bei prancūzė

Naujojoje Zelandijoje vykstančio WTA serijos "ASB Classic" moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale žais amerikietė Lindsay Davenport bei prancūzė Aravane Rezai. Penktadienį pusfinalyje L. Davenport 6:4, 6:3 nugalėjo šeštąją pagal reitingą austrę Tamirą Paszek, o A. Rezai 6:3, 7:5 įveikė Naujosios Zelandijos tenisininkę Mariną Erakovič. Oklendo moterų teniso turnyro prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.
2008-01-04

Baigėsi moterų teniso turnyro Austrijoje aštuntfinalio etapas

Austrijoje tęsiasi WTA serijos "Generali Ladies Linz" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį iškopė slovakė, prancūzė, čekė, šveicarė bei dvi ukrainietės:     2-Daniela Hantuchova (Slovakija) - Gisela Dulko (Argentina) 6:3, 6:1;3-Marion Bartoli (Prancūzija) - Tamira Paszek (Austrija) 6:2, 6:1;5-Nicole Vaidišova (Čekija) - Yvonne Meusburger (Austrija)...
2007-10-26

J.Henin iškopė į Vimbldono teniso turnyro ketvirtfinalį

Po poilsio dienos Anglijoje vykstančiame 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre pirmadienį toliau žaidžiami susitikimai.Pirmąją moterų vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo favoritė belgė Justine Henin, aštuntfinalyje per 56 minutes 6:2, 6:2 sutriuškinusi penkioliktąją raketę šveicarę Patty Schnyder.J. Henin varžove ketvirtfinalyje bus dukart Vimbldono čempionė amerikietė Serena Williams arba slovakė Daniela Hantuchova.
2007-07-02

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje tęsiasi 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautinis Vimbldono teniso turnyras.Penktojo iš eilės varžybų nugalėtojo titulo siekiantis favoritas šveicaras Rogeris Federeris išvakarėse dėl lietaus nebaigtame vienetų varžybų antrojo rato mače ketvirtadienį 6:2, 7:5, 6:1 nugalėjo argentinietį Juaną Martiną Del Potro. Tai buvo jau 50-oji iš eilės Šveicarijos tenisininko pergalės žolės kortuose.
2007-06-28

Amerikiečių, italių, rusių, čekių ir prancūzių pergalės Vimbldone

Anglijoje tęsiasi 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautinis Vimbldono teniso turnyras.Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrąjį ratą sėkmingai įveikė dvi amerikietės.
2007-06-27

Rusijos tenisininkių pergalės turnyre Birmingeme

Anglijoje tęsiasi WTA serijos "DFS Classic" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių.Pirmosios į trečiąjį vienetų varžybų ratą iškopė dvi rusės. Šešioliktoji raketė Marija Kirilenko 5:7, 6:2, 6:0 nugalėjo prancūzę Nathalie Dechy, o Jelena Lichovceva, 7:5 7:6 (7:4) įveikė dvyliktąją pagal reitingą lenkę Agnieszką Radwanską.
2007-06-12

Rusijos tenisininkių pergalės Romos turnyro šešioliktfinalyje

Italijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "Internazionali BNL d`Italia" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių.Trečiadienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko trys rusės.