tamara alekszejev

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tamara alekszejev“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tamara alekszejev“.

Lina ir Laura žirgus prisijaukino, Ieva – ne

Iki šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo moterų varžybų pabaigos liko kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Konkūrų varžybose lietuvėms sekėsi skirtingai. Geriausia buvo Lina Batulevičiūtė. Ji įveikė trasą be baudos taškų, nenuvertusi nė vieno barjero ir užtruko 68 sekundes. L. Batulevičiūtei atiteko maksimumas – 300 taškų. Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei prireikė 65 sekundžių. Ji nuvertė vieną kliūtį ir surinko 293 taškus. Žirgo neprijaukino Ieva Serapinaitė.
2017-06-24

Staigmena – rinktinės lyderes aplenkė mažiausiai žinoma penkiakovininkė

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo starte driokstelėjo Lina Batulevičiūtė. Mažai žinoma 27-erių lietuvė fechtavimo rungtyje laimėjo 24 kovas iš 35 ir surinko 244 taškus. Ji bendrojoje įskaitoje penkta! Ketvirtadienį puikiai pasirodė ir 22-ejų Ieva Serapinaitė. Ji triumfavo 21-oje kovoje, pelnė 226 taškų ir yra septinta. Prasčiau sekėsi Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei. 33-ejų olimpinė čempionė fechtavimo rungtį baigė 21-a tarp 36-ių dalyvių.