tallinn open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tallinn open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tallinn open“.

Kornelijai Zaicevaitei – „Tallinn Open“ imtynių turnyro auksas

Estijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Tallinn Open 2015“ visas varžoves nugalėjo ir pirmą vietą užėmė Kornelija Zaicevaitė (6 dalyvės). Šiaulių sporto vidurinės mokyklos mokinė svorio kategorijoje iki 63 kilogramų aiškia taškų persvara įveikė latvę Angeliną Cizovą ir Suomijos atletę Henna Tarkkanen bei užsitikrino vietą finale. Lemiamoje kovoje Kornelija susitiko su dar viena Latvijos imtynininke Viktorija Broka.
2015-04-06

„Solo gym“ krepšinio komandai Estijoje sėkmė nesišypsojo

Stipriausia „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos komanda nesėkmingai pasirodė „Tallinn Open“ varžybose Estijos sostinėje. Du skaudžius pralaimėjimus patyrę šiauliečiai „Solo gym“ neįveikė grupės etapo barjero, teigiama pranešime spaudai. Abi nesėkmės patirtos paskutinėmis sekundėmis.