Tajus Juška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tajus Juška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tajus Juška“.

Stokholme – Dano Rapšio sidabras ir dar vienas jaunojo Lietuvos plaukiko rekordas

Sekmadienį Švedijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse „Malmsten Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Danas Rapšys iškovojo sidabrą vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. Trečiu rezultatu į finalą patekęs 28-erių panevėžietis distanciją įveikė per 49,44 sek. ir finišavo antras. Už lietuvį 0,34 sek. greičiau atplaukė austras Heiko Gigleris (49.10). Bronzą iškovojo Luca Nikas Armbrusteris (49.48) iš Vokietijos. D. Rapšio asmeninis rekordas yra 49,00 sek.
233
2024-04-08

Sėkminga diena Lietuvos plaukikams – Rapšys, Juška ir gimtadienį minintis A.Šidlauskas pateko į finalą

Lietuvos plaukikai tęsia pasirodymą „Malmsten Swim Open Stockholm“ varžybose Švedijoje. Šeštadienį vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje sėkmingai startavo Danas Rapšys ir Tajus Juška, 100 m krūtine kvalifikaciją įveikė ir 27-ąjį gimtadienį šiandien švenčiantis Andrius Šidlauskas. 28-erių D. Rapšys laimėjo savąjį atrankos plaukimą, kai finišavo per 1 min. 49,03 sek.
94
2024-04-06

Paskelbti „LTU Aquatics“ 2023-ųjų metų geriausieji – net tris apdovanojimus gavo jaunasis talentas

Kasmetiniuose „LTU Aquatics“ Metų sportininkų ir trenerių rinkimuose paaiškėjo apdovanojimų laureatai. 2023 metų geriausiais „LTU Aquatics“ sportininkais tapo plaukikai Rūta Meilutytė ir Danas Rapšys, net tris apdovanojimus pelnė Tajus Juška. „2023 metais „LTU Aquatics“ šeima džiaugėsi medalių gausa tiek Europos, tiek ir pasaulio čempionatuose. Visi nominantai, kuriuos pateikėme balsavimui ir apdovanojimams, verti atskiro dėmesio ir pagyrimų.
2024-01-26

14-metis plaukikas vieną po kito raško rekordus ir taikosi į olimpiadą – darbštumu pranoksta ne vieną

Vis dažniau žiniasklaidos antraštėse atsiduria Tajaus Juškos vardas. 14-metis sprinteris skina vieną rekordą po kito ir stebina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio plaukimo bendruomenę.  Šių metų Liepą T. Juška 100 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 50,52 sek. bei tapo vienu greičiausių 14-mečių sportininkų.
2023-12-24

Plaukimo čempionate Graikijoje – Andriaus Šidlausko sidabras

Atėnuose tęsiasi atviras Graikijos žiemos plaukimo čempionatas 50 m baseine. Šeštadienį čia sidabro medalį iškovojo Andrius Šidlauskas. Lietuvis vyrų 100 m plaukimo krūtine „A“ finale distanciją įveikė per 1 min. 0,09 sek. ir finišavo antras. A.Šidlauskui nepavyko pasigerinti ryte užfiksuoto rezultato – 59,88 sek. O būtent su tokiu laiku finale ir nugalėjo Turkijos atstovas Berkay Omeras.
72
2023-12-17

Graikijos nacionaliniame žiemos čempionate – Džiugo Miškinio Lietuvos rekordas ir lietuvių medaliai

Graikijos sostinėje Atėnuose prasidėjo nacionalinis žiemos plaukimo čempionatas 50 m ilgio baseine. Pirmąją varžybų dieną ant apdovanojimų pakylos lipo ir trys mūsų šalies atstovai. Rekordinį plaukimą vyrų 1500 m laisvu stiliumi rungtyje užfiksavo Džiugas Miškinis. Kaunietis nuotolį įveikė per 15 min. 21,69 sek. ir ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir pagerino šalies vyrų rekordą. Priminsime, kad ankstesnis Džiugui priklausęs Lietuvos rekordas buvo 15 min. 37,91 sek.
2023-12-15

Nuaidėjo „Kauno sporto apdovanojimai 2023“: pagerbti geriausi miesto sportininkai bei treneriai

Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenos amfiteatre apdovanoti Kauną garsinantys atletai, treneriai, komandos bei iniciatyvos. Šeštą kartą vykusiuose „Kauno sporto apdovanojimuose“ devyniose kategorijose laureatus rinko kauniečiai ir specialiai sudaryta komisija. Už viso gyvenimo nuopelnus sportui pagerbtas nusipelnęs irklavimo treneris Algirdas Arelis. „Džiaugiamės, kad šie metai buvo rezultatyvūs bei turtingi tiek sportininkų, tiek Kauno pasiekimais.
2023-12-15

14-metis lietuvis Italijoje pasiekė 5 plaukimo rekordus

14-metis kaunietis Tajus Juška tęsia rekordinių plaukimų seriją. Savaitgalį tarptautinėse plaukimo varžybose Bolcane (Italija) jaunasis sportininkas drauge su Ieva Nainyte ir Ieva Visockaite trumpame (25 m ilgio) baseine pasitikrino jėgas su bendraamžiais ir vyresniais plaukikais iš Italijos bei kitų šalių. Tarp čia dalyvavusių 14-mečių lietuvis buvo nepralenkiamas 50 ir 100 m plaukimo laisvu stiliumi bei 100 m peteliške rungtyse.
726 2023-11-06

Jaunieji Lietuvos plaukikai Serbijoje sėkmingai tęsia Europos jaunimo čempionatą

Penktoji Europos jaunimo plaukimo čempionato diena sėkmingai klostosi Lietuvos plaukikams. Į vakarinę varžybų dalį pateko Tajus Juška ir Rokas Jazdauskas (100 m laisvu stiliumi), Evaldas Babakinas (100 m nugara) bei komandinė vaikinų estafetė 4 x 200 m laisvu stiliumi. Vaikinų 100 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje šįryt aukštą 6-ą vietą užėmė 14-metis Tajus Juška. Finišavęs per 50,52 sek.
2023-07-08

Plytnykaitė Europos jaunimo plaukimo čempionate – šešta

Serbijos sostinėje Belgrade vyksiančiame Europos jaunimo plaukimo čempionate ketvirtadienio vakarą pasirodė du lietuviai. Atkakliame merginų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale 16-metė Smiltė Plytnykaitė distanciją įveikė per 25,49 sek., buvo labai arti asmeninio rekordo (25.46) ir finišo sienelę pasiekė šešta. Bronzos medalį iškovojusi britė Skye Carter lietuvę aplenkė tik 0,08 sek.