tadas norbutas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas norbutas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas norbutas“.

„Sūduva“ iškovojo užtikrintą pergalę pajūryje

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas grįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 (1:0) įveikė „Palangos“ komandą. Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9-ąją minutę, po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę, „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.
2018-06-16

„Stumbras“ atsirevanšavo „Palangai“

Lietuvos futbolo A lygos 14 turo rungtynės tarp „Palangos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų baigėsi kauniečių pergale rezultatu 2:0. Pirmame kėlinyje abi komandos vengė atsiverti ir pirmiausiai rūpinosi savų vartų saugumu. Aktyvesni atakose buvo „Stumbro“ futbolininkai, jie ir sukūrė pirmąjį pavojingą epizodą. 41-ąją minutę Lucasas Villela pabandė įmušti iš toli, bet kamuolys pataikė į virpstą.
2018-05-16

Paskelbta Lietuvos salės futbolo rinktinės sudėtis

Paskelbtas komandos žaidėjų sąrašas, kuriame netrūksta tiek rinktinės senbuvių, tiek naujų žaidėjų. Prasidėjusi Lietuvos nacionalinės salės futbolo (futsal) stovykla žada didelę intrigą. Entuziastingai nusiteikusi komanda stos į kovas dėl Baltijos taurės gerokai pasikeitusi.