t. švedkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. švedkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. švedkauskas“.

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0. Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.
2018-05-06

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Ilgametis „Roma“ narys: komanda parodė, kad nėra nieko neįmanomo

Tomas Švedkauskas – ilgametis „Roma“ narys. Lietuvis treniravosi su tokiais futbolininkais kaip Francesco Totti ar Daniele De Rossi. Šiemet 23-ejų vartininkas grįžo į Lietuvą ir UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje aistringai sirgo už buvusius komandos draugus. Įspūdingos rungtynės „Roma“ pirmąjį ketvirtfinalio mačą svečiuose „Barcelona“ komandai pralaimėjo 1:4, bet atsigriebė namie.