t. kuzmickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. kuzmickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. kuzmickas“.

Nuo ICG link olimpinių žaidynių: užsispyręs kaunietis juda tikslo link

Tomas Kuzmickas. Ši pavardė pirmą garsiau ištarta dar 2009 metais. Tuomet gimnastas iš Kauno šlavė medalius Graikijoje vykusiose Tarptautinėse vaikų žaidynėse (ICG). Dabar 21 metų atletas juda dar vieno tikslo link – kaunietis neslepia, kad jo tikslas yra vieta 2020 metų Tokijo olimpinėse žaidynės. 6 medaliai Sunku patikėti, bet būtent tiek medalių 2009-ųjų vasarą Tarptautinėse vaikų žaidynėse, kurios vyko Graikijos sostinėje Atėnuose, iškovojo T. Kuzmickas.
2017-06-07

Jaunimo olimpiniame festivalyje L. Jucikas finišavo šlubuodamas su dviračiu rankose

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) Utrechte, Nyderlanduose, pasibaigus merginų grupinėms lenktynėms, po poros valandų į startą stojo vaikinai. 97 km trasą (10 ratų) buvo pasirengę įveikti net 94 dviratininkai. Finišavo 83, o Lietuvos viltis grupinėse lenktynėse Laurynas Jucikas finišo liniją kirto šlubuodamas pėsčiomis su dviračiu rankose. Ilgai lyderių grupėje važiavęs ir gal net į dešimtuką pretendavęs vaikinas griuvo likus maždaug 200 m iki finišo.