t. j. leafas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. j. leafas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. j. leafas“.

Oficialu: Brownas susitarė su „Maccabi“

Su Kazanės „Unics“ išsiskyrusio Lorenzo Browno karjera pakrypo į Tel Avivo „Maccabi“.  Klubas oficialiai paskelbė apie kontraktą su naujoku, kuriuo taip pat domėjosi Madrido „Real“ ir Bolonijos „Virtus“ ekipos. 31-erių 196 cm ūgio atakų organizatorius pastarąjį sezoną, atstovaudamas Kazanės „Unics“, Eurolygoje per 29 minutes pelnė 13,8 taško, atkovojo 3,6 kamuolio, atliko 6,1 rezultatyvaus perdavimo bei rinko 17,3 naudingumo balo.
2022-06-29

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.