t. hanlinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. hanlinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. hanlinas“.

Rezultatyvus Donatas Motiejūnas atkrintamąsias pradėjo pergale

Kinijos krepšinio lygoje prasidėjo svarbiausias, atkrintamųjų, etapas. Šandongo „Golden Stars“ su Donatu Motiejūnu 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) nugalėjo Dziangsu „Dragons“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Rungtynės buvo itin atkaklios. Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus – 77:77. Likus žaisti keturias sekundes, lietuvio ekipa pirmavo 102:100 ir pergalės nebepaleido. Donatas Motiejūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (8/13 dvitašk., 0/1 tritašk.
2018-03-13

Donatas Motiejūnas pasirodė puikiai, jo komanda nugalėjo autsaiderius

Donato Motiejūno atstovaujamas Šandongo „Golden Stars“ (21-9) klubas namuose be didesnio vargo 126:100 (30:23, 34:27, 32:30, 30:20) nugalėjo Sičuano „Whale“ ekipą (6-24). Lietuvis per 30 minučių pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud.met), atkovojo 14 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, keturis kartus prasižengė ir du kartus suklydo. Taip pat 27 taškus pelnė ir Ty Lawsonas, kuris dar atliko 11 rezultatyvių perdavimų.