t-72

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t-72“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t-72“.

Ukrainiečiai papasakojo apie mūšius Bachmute: per vieną parą rusai neteko virš 370 karių

Per pastarąją parą Rusijos pajėgos ukrainiečių pozicijas prie Bachmuto apšaudė 375 kartus, skelbia „Ukrinform“. Ukrainiečiai per parą likvidavo 166 okupantus, dar 206 sužeidė. „Priešas ir toliau kaip pagrindinį tikslą mūsų operatyvinėje zonoje kelia Bachmuto užėmimą. Per praėjusią parą jis 375 kartus apšaudė šį fronto ruožą iš įvairių tipų ir kalibro artilerijos, įskaitant daugkartinius raketų paleidimo įrenginius, įvyko aštuoni susirėmimai, per kuriuos žuvo 166 okupantai ir 206 buvo sužeisti.
2023-05-09

Štai kodėl Ukraina nori būtent „Leopard“ tankų ir kodėl kitos šalys negali jų dovanoti be Vokietijos sutikimo

Vakarų valstybių sostinės nesutaria dėl modernių sunkiųjų kovinių tankų siuntimo į Ukrainą, nors dar neseniai net kalbos apie tai Kyjivo sąjungininkams buvo tabu, rašo „Financial Times“. Tokie tankai yra būtini Ukrainai norint atkovoti teritorijas iš Rusijos, kuri atnaujintam puolimui sutelkė apie150 000 karių. Maskva taip pat verčia šalies gynybos pramonę dirbti kariniu režimu, kad galėtų pertvarkyti ir apginkluoti savo pajėgas.
2023-01-24

Čečėnų smogikų nebeužtenka – iš Rusijos į Ukrainą prasiveržė tankai

 Ukrainos vidaus reikalų ministras praneša, kad iš Rusijos pusės šiąnakt į Ukrainą prasiveržė trys tankai T-72, praneša censor.net.ua. „Prieš Ukrainos kariuomenę Rusija paleido tankus. Šią naktį 3 tankai T-72 kirto valstybinę Ukrainos sieną iš Rusijos pusės. Vienas tankas yra Snežnoje gyvenvietėje. Kitus du tankus pajudėjo iš miesto. Snežoje apylinkėse šie tankai buvo perimti ukrainos kariuomenės. Vyksta mūšis.
2014-06-12
Į viršų