Sylvia Statkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sylvia Statkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sylvia Statkevičius“.

Kotryna Teterevkova antru rezultatu pateko į „2024 TYR Pro Swim Series“ finalą

San Antonijuje, Teksase (JAV) tęsiasi „2024 TYR Pro Swim Series“ plaukimo varžybos atvirame 50 m baseine. Šeštadienį čia startavo ir būrys JAV besitreniruojančių Lietuvos plaukikų. Į moterų 200 m plaukimo krūtine A finalą užtikrintai pateko Kotryna Teterevkova. Vilnietė buvo pati greičiausia septintame atrankos plaukime. Distanciją ji įveikė per 2 min. 27,44 sek., o bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą. Greičiau už lietuvę kvalifikacijoje plaukė tik amerikietė Kate Douglass (2 min. 26,09 sek.
2024-04-13

Paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtis artėjančiam pasaulio čempionatui

Vasario 2–18 dienomis Kataro sostinėje Dohoje vyksiančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Asociacijos „LTU Aquatics“ vykdomojo komiteto nutarimu į Dohą vyks 13 plaukikų ir du šuolininkai į vandenį. Plaukimo varžybose, kurios prasidės vasario 11 dieną, dalyvaus čempionato „A“ normatyvus sėkmingai įvykdę Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Mantas Kaušpėdas.
2024-01-02

Sylvia Statkevičius varžybose Toronte pagerino Lietuvos moterų plaukimo rekordą

Toronte (Kanada) vykstančiose „Ontario Junior International“ varžybose 25 m ilgio baseine Lietuvos moterų 200 m plaukimo rekordą atnaujino Sylvia Statkevičius. Kanadoje besitreniruojanti 16-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1 min. 58,42 sek. ir sėkmingai ketvirtu numeriu pateko į šios rungties varžybų finalą. Geriausią laiką atrankoje užfiksavo 18-metė Ella Jansen (1.56,20 min.
2023-12-15

Lietuvos jaunimo plaukikų komanda – pajėgiausių pasaulio komandų penketuke

Netanijoje (Izraelis) vykstančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Lietuvos plaukikai pasiekė dar vieną finalą. Trečiadienio vakarą surengtame 4 x 100 m laisvu stiliumi mišrios estafetės finale lietuviai finišavo penkti (3:31.48) ir įrodė, kad šiuo metu yra tarp stipriausių pasaulio jaunimo komandų.
2023-09-06

Naują Lietuvos rekordą užfiksavusios plaukikės – tarp aštuonių stipriausių pasaulio komandų

Pirmadienį Netanijoje (Izraelis) prasidėjo „World Aquatics“ pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną į finalinį aštuntuką sėkmingai pateko mūsų šalies merginų 4 po 200 m laisvu stiliumi estafetės komanda. Sylvia Statkevičius, Patricija Geriksonaitė, Marija Romanovskaja ir Smiltė Plytnykaitė finale parodė 8 min. 15,92 sek. laiką ir užėmė aštuntą vietą. Lietuvių užfiksuotas rezultatas – naujas šalies moterų rekordas.
96
2023-09-04

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionate – aštuoni lietuviai

„LTU Aquatics“ Vykdomasis komitetas patvirtino komandos sudėtį, kuri dalyvaus rugsėjo 4–9 dienomis Netanijoje (Izraelis) vyksiančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate. Iš viso čia turėtų varžytis aštuoni Lietuvos plaukikai – keturi vaikinai ir keturios merginos.
2023-07-18

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – dar vienas medalis: Sylvia Statkevičius iškovojo sidabrą

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Banska Bistricoje (Slovakija) – dar vienas plaukikų rinktinės medalis. 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje sidabrą iškovojo Sylvia Statkevičius. Kanadoje gyvenanti sportininkė distanciją įveikė per 2 min. 3,65 sek. Auksą laimėjo kroatė Lucijana Luksič (2 min. 1,95 sek.). Pusfinalyje ji finišavo per 2 min. 4,07 sek. ir į finalą pateko trečiu rezultatu. „Konkurencija finale buvo labai didelė, tikrai sunkios varžybos.