Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sylvain chavanel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sylvain chavanel“.
„Compex“ elektrostimuliatorius (nuotr. Gamintojo) „Compex“ elektrostimuliatorius (nuotr. Gamintojo)

„Compex“ – intelektualus Jūsų treniruočių partneris

„Compex“ elektrostimuliacija – tai kokybė, preciziškumas, patogumas, galimybė atlikti intensyvias treniruotes be papildomo širdies nuovargio, sąnarių bei sausgyslių apkrovos. Elektrostimuliatorius simuliuoja smegenų veiklą, raumenims siųsdamas informaciją elektriniais impulsais. Šie impulsai perduodami per elektrodus, klijuojamus ant kūno. Impulsai skverbiasi per odą į nervinę sistemą. Raumenys nejaučia skirtumo: „Compex“ stimuliatorius veikia raumenis tokiu pačiu būdu kaip ir aktyvūs judesiai.
2016-10-17

Tour de France V etape - F. Cancellara liko lyderiu

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų V-ame etape Chablis – Autun ir įveikė 182,5 km distanciją.Ši distancija buvo vidutinio kalvotumo, tad puikią galimybę pasireikšti turėjo įkalnių meistrai.
2007-07-12

Tour de France IV etapas - lyderis nepasikeitė

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų IV-ame etape Villers-Cotterêts – Joigny. Realus startas -  13 val. 00 min. (Londono laiku). Šiame etape dviratininkai pravažiavo 4 departamentus ir įveikė 193 km distanciją.
2007-07-11

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape Saulius Ruškys finišavo vienuoliktas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape su pagrindine grupe finišavo ir vienuoliktąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-15

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių trečiajame etape S. Ruškys finišavo septintas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape su pagrindine grupe finišavo ir septintąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-14

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Tomas Vaitkus užėmė 74-ąją vietą

Prancūzijoje pasibaigusiose penkių etapų daugiadienėse "Tour du Poitou Charentes et de la Vienne" dviratininkų lenktynėse galutinę 74-ąją vietą tarp 101 varžybas baigusio dalyvio užėmė "Landbouwkrediet-Colnago" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus. Lietuvis 24 minutes ir 17 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui bendroje įskaitoje vokiečiui Jensui Voigtui (Jensui Foigtui): 1. Jens Voigt (Vokietija) 15:10:552. Sylvain Chavanel (Prancūzija) atsiliko 16 sek.
2003-08-30

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje ketvirtame etape Tomas Vaitkus finišavo trečias

Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse "Tour du Poitou Charentes et de la Vienne" dviratininkų lenktynėse penktadienį trečiąją vietą ketvirtame etape užėmė ir bendroje įskaitoje iš 103-čiosios pozicijos į 80-ąją tarp 108 dalyvių pakilo "Landbouwkrediet-Colnago" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus.