swiatek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „swiatek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „swiatek“.

Džokovičius laimėjo pirmą turnyrą 2022 m. sezone, lenkė Swiatek tęsia rekordinį žygį

Romoje (Italija) finišavo ATP 1000 serijos „Internazionali BNL d'Italia“ vyrų teniso turnyras, kuriame pirmą sezono finalą laimėjo serbas Novakas Džokovičius (ATP-1). Sekmadienį permainingame finale serbas per 1 valandą 35 minutes 6:0, 7:6 (7:5) įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-5). Tai buvo 6-a serbo pergalė prieš graiką per 9 jų mačus. Pirmasis setas truko mažiau nei pusvalandį ir niekam nepaliko abejonių, kas yra pranašesnis.
2022-05-15

Sukurta Lenkijos teniso istorija: 19-metė Swiatek – „Roland Garros“ čempionė

Šeštadienį Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre paaiškėjo naujoji moterų vienetų varžybų čempionė. Finale 21-erių amerikietė Sofia Kenin (WTA-6) per 1 valandą 25 minutes 4:6, 1:6 nusileido 19-metei lenkei Igai Swiatek (WTA-54).  I.Swiatek iki „Roland Garros“ per karjerą teniso kortuose buvo uždirbusi 935 tūkst. eurų. Už pergalę Paryžiuje jai atiteko kone dvigubai daugiau.