švilpaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „švilpaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „švilpaitė“.

Olimpinis auksas – JAV gimnastei G. Douglas

Londono olimpinių žaidynių sportinės gimnastikos moterų daugiakovės varžybas ketvirtadienį laimėjo 16-metė amerikietė Gabrielė Daglas (Gabrielle Douglas). JAV atstovė finale surinko 62,232 taško. Tai antrasis G. Daglas, turinčios „voverės skraiduolės“ pravardę, aukso medalis Londono olimpiadoje. Amerikietė aukščiausios prabos apdovanojimą pelnė ir komandų varžybose. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Rusijos gimnastės.
2012-08-02

Gimnastė L. Švilpaitė olimpinėse žaidynėse nepateko į finalą

Lietuvos gimnastė Laura Švilpaitė Londono olimpinių žaidynių gimnastikos daugiakovės atrankos varžybose sekmadienį užėmė 50-ąją vietą ir nepateko į finalą. 18-metė 154 cm ūgio ir 42 kg svorio vilnietė atrankos varžybose surinko 50,299 taško. Atrankos varžybose dalyvavo 60 gimnasčių, o į finalą pateko 24. Atraminių šuolių rungtyje L. Švilpaitė (11,933 tšk.) liko paskutinė - 18-a, varžybose ant įvairiaaukščių lygiagrečių (79 dalyvės) buvo 39-a (13,500 tšk.
2012-07-30

Iš olimpinio kaimelio kambario vos neišnešė Lietuvos krepšininkams skirtų lovų

Kasdien, 7 val. 30 min. Londono laiku, išskyrus sekmadienį, olimpiniame kaimelyje vyksta misijos vadovų pasitarimai. Liepos 23 dieną Lietuvos olimpinės misijos vadovas Algirdas Raslanas pirmą kartą rytiniame pasitarime pasiskundė, rašo LTOK. Sekmadienio vakarą apie 21 val. keli drūti vyrai iš kraustymosi tarnybos nieko nesakę išardė ir bandė išnešti iš dviejų krepšininkams skirtų kambarių lovas. Pusiaukelėje nešikus pavyko sustabdyti, lovos grįžo į savo vietas.
2012-07-23

Gimnastė L. Švilpaitė iškovojo kelialapį į Londono olimpines žaidynes

Lietuvos gimnastė Laura Švilpaitė pelnė olimpinį kelialapį. 18-metė mūsų šalies sportinės gimnastikos atstovė teisę dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo trečiadienį Didžiosios Britanijos sostinėje surengtose atrankos į olimpines žaidynes varžybose, praneša naujienų agentūra ELTA. Kaip jau skelbėme, teisę dalyvauti olimpinėse žaidynėse antradienį iškovojo ir 21 metų gimnastas Rokas Guščinas.
2012-01-11

Gimnastė L. Švilpaitė pasaulio čempionate - 44-a

Roterdame (Olandija) vykstančio 42-ojo pasaulio sportinės gimnastikos čempionato moterų daugiakovės atrankos varžybose Lietuvos atstovė Laura Švilpaitė užėmė 44-ąją vietą. 16-metė vilnietė keturiose rungtyse surinko 52,665 balo. Iki finalo Laurai pritrūko 1,901 balo. Geriausiai pasirodė rusė Alija Mustafina, surinkusi 60,666 balo. Atrankos varžybose dalyvavo 218 gimnasčių.