svetlana bubnenkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svetlana bubnenkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svetlana bubnenkova“.

Diana Žiliūtė – Pasaulio čempionato 5-tuke

Šeštadienį Šveicarijoje Pasaulio dviračių čempionato lenktynėse (124,5 km lygumos distancijoje) moterų elito grupėje iš 6 Lietuvai atstovavusių dviratininkių finišą pasiekė tik trys – Diana Žiliūtė pateko į 5-tuką, Edita Pučinskaitė užėmė 13 vietą, o Rasa Leleivytė – 32-ą. Čempione tapo italė Tatiana Guderzo. Laimėjo italė 124,2 km ilgio distanciją greičiausiai įveikė italė Tatiana Guderzo, 19 sek.
2009-09-26

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Planetos dviračių čempionate Rasa Polikevičiūtė šeštadienį finišavo 24-a

Pasaulio dviračių plente pirmenybėse Vokietijoje šeštadienį 24-ąją vietą moterų 133,7 km lenktynėse užėmė Rasa Polikevičiūtė.Lietuvos dviratininkė aukso medalį iškovojusiai italei Martai Bastianelli finiše pralaimėjo 1 minutę bei 6 sekundes.Nugalėtojos laikas - 3 valandos 46 minutės ir 34 sekundės.Sidabro medalis atiteko olandei Mariannei Vos, bronza - kita Italijos dviratininkė Giorgia Bronzini.
2007-09-29

Edita Pučinskaitė - „Giro d` Italia“ lenktynių nugalėtoja

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė po finišo „Giro d'Italia“ lenktynėse sakė, kad pergalė pareikalavo daug jėgų.„Labai džiaugiuosi pergale. Jai prireikė labai daug jėgų. Šios lenktynės buvo labai sunkios, nes šiemet buvo daugiau stiprių varžovių nei pernai. Turiu padėkoti savo komandai. Mes buvome tik penkios, bet komandos draugės per visas lenktynes buvo arti manęs“, – sakė Vokietijos komandai „Nuernberger“ atstovaujanti E. Pučinskaitė.
2007-07-15

Edita Pučinskaitė pirmauja Giro d’Italia lenktynėse

Prestižinėse moterų dviračių lenktynėse “Giro d’Italia”, po pirmojo etapo (Riese Pio X - Pontecchio Polesine, 150.6 km) pirmauja Edita Pučinskaitė, atstovaujanti “Nuerberger” komandai, prieš tai laimėjusi prologo varžybas.
2007-07-08

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.
2007-05-25

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Italijoje buvo septinta

Devintą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse "Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.Lietuvos dviratininkė 124 km distancijos finiše 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Nicolei Cooke:1. Nicole Cooke (D. Britanija) 3:24:13 2. Giorgia Bronzini (Italija) atsiliko 42 sek.
2007-04-02

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje Jolanta Polikevičiūtė užėmė septintąją vietą

Kanadoje pasibaigusiose daugiadienėse penkių etapų "Grand Prix Feminin International du Canada" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 3 minutes ir 17 sekundžių pralaimėjo varžybų nugalėtojai vokietei Judith Arndt.
2003-09-29

Edita Pučinskaitė prarado dviratininkių lenktynių Italijoje lyderės poziciją

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse lyderės poziciją po ketvirtojo etapo šeštadienį prarado "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė užima devintąją vietą bei lydere tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimi 7 minutes ir 22 sekundes.