šventinė depresija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šventinė depresija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šventinė depresija“.
REKLAMA
Šventinis laikotarpis kelia įtampą ar liūdesį? Psichiatrė pataria laikytis šių 6 taisyklių  Šventinis laikotarpis kelia įtampą ar liūdesį? Psichiatrė pataria laikytis šių 6 taisyklių

Šventinis laikotarpis kelia įtampą ar liūdesį? Psichiatrė pataria laikytis šių 6 taisyklių

Kalėdinis laikotarpis dažnai vadinamas džiaugsmo, meilės ir neišdildomų prisiminimų su artimaisiais kūrimo metu. Tačiau neretai šis šventinis periodas sukelia nemažai streso ir įtampos.
2023-12-15

Kodėl (po)šventinę depresiją jaučia vis daugiau žmonių?

Sąvoka „šventinė“ arba „pošventinė depresija“ – seniai nebe naujiena. Šį prieš šventes arba po švenčių užplūstantį minčių ir jausmų diskomfortą išgyvena daugybė žmonių. Vieni retkarčiais, kiti – kaskart artinantis šventėms ūmai pajunta, kad džiaugsmas, užuot plūdęs į širdį kaip numato sezono scenarijus, traukiasi, jį negailestingai išstumia liūdesys.
2012-04-22

Kaip atsikratyti šventinės depresijos?

Šven­ti­nei dep­re­si­jai už­klu­pusNet­ru­kus Ka­lė­dos ir Nau­jie­ji me­tai. Vie­ni jų lau­kia su ne­kant­ru­mu ir džiu­ge­siu, ki­tus apima liū­de­sys.
2011-12-10
Į viršų