svajūnas jonauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svajūnas jonauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svajūnas jonauskas“.

Europos dviračių treko čempionate du lietuviai pateko į ketvirtfinalį, Baleišytė finišavo už penkioliktuko

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos dviračių treko čempionate penktadienį startavo Olivija Baleišytė. Moterų 10 km skrečo lenktynės lietuvei klostėsi nesėkmingai. O.Baleišytė finišavo 17-a tarp 19-os sportininkių. Europos čempione tapo norvegė Anita Stenberg. Sidabras atiteko britei Jessicai Roberts, bronza – lenkei Nikolai Wielowskai. Kiek vėliau šiandien O.Baleišytės laukia eliminacijos lenktynės.
2022-08-13

Lietuvos sprinteriai Europos treko čempionate – devinti

Ketvirtadienį Miunchene (Vokietija) prasidėjusio Europos dviračių treko čempionato vyrų komandų sprinto rungties kvalifikacijos varžybose Lietuvos atstovai užėmė devintą vietą ir liko per žingsnį nuo pagrindinių varžybų. Lietuvius nuo pirmojo etapo, kuriame penktadienį kovos aštuonios greičiausios komandos, skyrė 0,115 sek. Europos čempionate debiutavusios Lietuvos sprinto komandos, kurią sudarė Laurynas Vinskas, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas, laikas – 36,928 sek. (vid.
2022-08-11

Dviratininkė Olivija Baleišytė – pasaulio reitingo lyderė

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame pasaulio dviračių treko eliminavimo rungties reitinge Olivija Baleišytė užima pirmą vietą, o Lietuvos dviratininkai iš viso patenka į keturis pirmuosius dešimtukus, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija. Eliminavimo rungties pasaulio reitingo lyderė O. Baleišytė turi 2080 taškų. Antrą vietą užima šveicarė Michelle Andres, surinkusi 1970 taškų.
2022-02-07

Pasaulio dviračių treko čempionate – trys Lietuvos atstovai

Spalio 20-24 dienomis Rubė mieste (Prancūzija) vyksiančiame 118-ajame pasaulio dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus trys dviratininkai. Trenerio Dmitrijaus Leopoldo vadovaujami sportininkai lenktyniaus penkiose rungtyse. 23 metų Olivija Baleišytė (daugiakovė, skrečas, atkrintamosios lenktynės) ir 26 metų Vasilijus Lendel (sprintas, keirinas) pasaulio pirmenybėse dalyvaus penktą, o 26 metų Svajūnas Jonauskas (keirinas) – antrą kartą. Pirmoji iš lietuvių startuos O. Baleišytė.
2021-10-18

Lietuvos dviratininkių duetas Minske kovos dėl aukso

Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų komandų sprinto pirmajame etape sekmadienį Lietuvos atstovės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė įveikė lenkes Marleną Karwacką bei Urszulą Los ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius. Panevėžietės finale apie 16.40 val. Lietuvos laiku kovos su vokietėmis Pauline Grabosch ir Emma Hinze. Penktadienį atrankoje, kurioje dalyvavo 10 komandų, lietuvės (34,354 sek.
2018-01-21

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų sidabras!

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį! Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečiąją vietą.
2018-01-20

Dviratininkas Vasilijus Lendelis pasaulio reitinge šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Po Santjage (Čilė) vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose reitinguose į geriausiųjų dešimtukus patenka keturi Lietuvos atstovai – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Moterų keirino reitinge Europos vicečempionė S. Krupeckaitė (2275 tšk.) iš šeštosios vietos nukrito į septintąją. Pirmauja triskart pasaulio keirino čempionė vokietė Kristina Vogel (3600 tšk.
2017-12-14

Dviratininkė Olivija Baleišytė pasaulio taurės varžybose – trečia

2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų moterų daugiakovės (omniumo) bendrojoje įskaitoje Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė po trečiojo etapo pakilo į trečiąją vietą. 19-metė panevėžietė, kurią treniruoja Antanas Jakimavičius ir Solveiga Baleišytė, turi 825 taškus. Pirmauja amerikietė Jennifer Valente (950 tšk.). Antrąją vietą užima japonė Yumi Kajihara (825 tšk.). Pastaroji lenkia Oliviją, nes dalyvavo vienu etapu mažiau. Klasifikuotos 37 dviratininkės iš 27 šalių.
2017-12-06

Lietuvos dviratininkai pradeda kovą pasaulio taurės varžybose

Penktadienį Pruškove (Lenkija) prasideda 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmasis etapas. Jame Lietuvai atstovaus penki dviratininkai: Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas. Pirmąją varžybų dieną iš lietuvių startuos Simona, Miglė ir Olivija. 18.30 val. (Lietuvos laiku) S. Krupeckaitė bei M. Marozaitė dalyvaus komandų sprinto atrankoje. Iš 15 komandų į pirmąjį etapą pateks aštuonios. Lietuvės startuos pirmos.
2017-11-03

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – Europos čempionato sidabras!

Dviratininkė Simona Krupeckaitė papildė apdovanojimų kolekciją dar vienu medaliu. 34-erių panevėžietė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, Berlyne (Vokietija) vykstančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate šeštadienį iškovojo sidabrą. Simona antra finišavo keirino rungties finale. S. Krupeckaitė per savo karjerą pelnė devynis Senojo žemyno pirmenybių medalius – tris aukso, du sidabro ir keturis bronzos.