svajonių

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svajonių“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svajonių“.

Paskutiniame Onutės Kisielienės reportaže – jautrūs kolegės žodžiai: „Ji pasėjo tiek daug meilės“

Spalio 2-ąją mirė želdynų dizainerė, apželdinimo paslaugų įmonės „Horti juniperorum“ direktorė Onutė Kisielienė. Moteris taip pat buvo ir „Svajonių sodai“ konsultantė, o jos atminimui laidoje buvo skirtos jautrios akimirkos. Laidos metu buvo rodytas paskutinis reportažas su Onute Kisieliene, kuris nespėjo išvysti eterio. „Su Onute planavome dar vieną reportažą, kurį norėjome parodyti lapkričio mėnesį. Deja, šią savaitę netekome žinomos specialistės, mūsų laidos konsultantės.
113 2023-10-08

Įėję į „vaiduoklių“ namą apstulbo: sužinokite, kas slėpėsi viduje

Namo išlaikymas reikalauja daug finansų ir laiko investicijų. Tad ilgainiui 1887 m. statybos namas JAV tapo visiškai apleistu. Šeimininkai juo nesirūpino, o jo būklė vis prastėjo. Kieme lakstantys vaikai juokaudavo, kad šiame name gyvena vaiduokliai, todėl norinčiųjų įsigyti buvo mažai. Vis dėlto namas slėpė tikrą vidinį grožį: aukštas lubas, rudą parketą, įspūdingius sienų raižinius, paremtus karalienės Anos laikotarpio motyvais. Visgi visas grožis dingo dulkėse ir purve.
2016-11-01

Idėjos jūsų svajonių namui: reikia tik pinigų ir fantazijos

Kiekvienas svajojame apie jaukų būstą, kuriame būtų gera praleisti laiką, pasikviesti svečių ir visą laiką būti pakilios nuotaikos. Nieko nelaukdami siūlome keletą idėjų, kurios tikimės pakurstys jūsų fantaziją ir įkvėps griebtis permainų namuose.
2015-06-21

Omidas Scheybanis: yra klausimas, kurį sau turi užduoti kiekvienas

Omidas Scheybanis net tik dirba trokštamiausiam pasaulio darbdaviui „Google“, bet ir yra šios kompanijos naujų verslų vystymo vadovas. Šalia šios veiklos vienas iš pagrindinių progreso konferencijos „Login 2015” pranešėjų yra įkūręs gyvenimo būdo portalą MOSAIC , taip pat dažnas keliautojas, fotografas ir aktyvus „Instagram“ naudotojas. Išskirtiniame interviu su juo kalbamės apie svajonių darbdavį arba kaip pačiam tokiu tapti.
2015-05-08

Kinijos miestas siūlo svajonių darbą

 Hangdžou miestas Kinijoje, norėdamas pritraukti turistų iš viso pasaulio, paskelbė konkursą dėl svajonių darbo. Laimėtojui tereikės tyrinėti turistines miesto apylinkes ir informuoti apie jas socialiniuose tinkluose, rašo CNN. Hangdžou yra nutolęs nuo Šanchajaus maždaug 200 kilometrų ir pasižymi vaizdingu kraštovaizdžiu. Konkurso laimėtojui reikėtų vienerius metus skleisti teigiamus atsiliepimus apie miestą socialiniuose tinkluose.
2013-03-15

Teminių kaimų maršrute–5.000 žvaigždučių viešbutis

Zarasų rajone, Vajasiškio kaime, priklausančiame„Pasakų kaimų“ turistiniam maršrutui, įkurtas netradicinis viešbutis šiaudiniuose nameliuose, pavadintas „5.000 žvaigždučių viešbučiu“. Vasaros metu kaime dangų nusagsto tūkstančiai žvaigždžių – taip Vajasiškio bendruomenės nariams ir kilo originalaus viešbučio pavadinimas.
2012-06-28

„Svajonių komandos“ dvidešimtmetį JAV rinktinė paminės rungtynėmis su Ispanija ir Argentina

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) vyrų krepšinio rinktinė pažymės „Svajonių komandos“ dvidešimtmetį dviem draugiškomis rungtynėmis. Amerikiečiai egzaminuos Ispanijos ir Argentinos nacionalines komandas. Būtent trys minėtosios ekipos ir varžysis draugiškame turnyre Barselonoje, kuriame kiekviena komanda su kita sužais po vieną susitikimą. Rungtynės vyks liepos 22-24 dienomis. Paskutinę turnyro dieną akis į akį susitiks JAV ir Ispanija.
2012-02-16

Jo svajonių moteris

Šiuolaikinė moteris gali sirgti stadione už mėgstamą komandą, gerti alų ir lankyti bokso treniruotes. Ir tuo pačiu neprarasti savo žavesio. Tačiau moteriškumo riba jau bus peržengta. Ko mumyse nemėgsta vyrai? O kas jiems patinka? Štai 20 atsakymų į šiuos kiekvienai moteriai rūpimus klausimus. Kūnas: Natūralus grožis Ji myli save. Ideali moteris nesigėdina savo kūno, gerai žino jo privalumus ir trūkumus.
2011-01-12

Laivininkų šventė Rusnėje

Lietuvos vardo paminėjimui „Svajonių“ promenadoje iš 1 000 popierinių laivelių sudėliotas žodis „Lietuva“ nejaudino taip, kaip būtų buvę, jeigu būtų atplaukę tikri Rusnės laivininkų laivai. Tačiau šeštadienį vykusios šventės „Keliai į Rusnę“ tema išties jaudinanti - „Žvejo moters buitis“. „Rusnės kiemelyje“ kaip paukšteliai ulbėjo skudučiai, kuriuos čia pat ir mokė drožti Vida Talačkienė. Muzikantė pabrėžė, kad skudutis - „relaksas“ kvėpavimo ligomis sergantiems ir jautriems vaikams.
Į viršų