suttonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suttonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suttonas“.

„Rytą“ drebinusio Suttono karjeros vingiai: žais Bahreine

Pastaruoju metu itin dažnai klubus keičiantis Dominique'as Suttonas rungtyniaus Azijoje. Oficialiai paskelbta, kad 33-ejų 196 cm ūgio amerikietis atstovaus Menamos „Al-Ahli“ komandai, kuri dalyvauja Bahreino čempionate. 2018–2019 metais D.Suttonas įsimintinai ir skandalingai atstovavo Vilniaus „Rytui“, o pastaroji puolėjo karjeros stotelė buvo Brindizio „Happy Casa“ komanda.
2020-07-28

„Rytą” palikęs Suttonas įspūdingai debiutavo Ispanijoje

Vilniaus „Rytą” sausio pabaigoje palikęs ir į aukščiausioje Ispanijos krepšinio lygoje rungtyniaujančią Burgoso „San Pablo” persikėlęs Domminique'as Suttonas sekmadienio vakarą efektingai debiutavo naujame klube. Amerikietis tapo naudingiausiu komandos žaidėju ir atvedė ją į triuškinančią pergalę. Burgoso komanda vientinėse pirmenybėse 96:73 sutriuškino San Sebastiano „Delteco“ ekipą. D. Suttonas per 30 minučių pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.
2019-02-04

„Ryto” lyderis Suttonas: Europoje prieš mane niekas negali apsiginti

Vilniaus „Rytas” antradienį stos į 7-ąją kovą Europos taurėje. D grupės rungtynėse vilniečiai sieks atsirevanšuoti Kazanės UNIKS komandai, o dvikovos išvakarėse nuotaikingu interviu pasidalino Vilniaus ekipos lyderis Domminique'as Suttonas. Akivaizdu, kad D. Suttonas savo jėgomis pasitiki ypatingai. Oficialiai Europos taurės svetainei duotame interviu krepšininkas teigė, kad Senajame žemyne nerastume krepšininkų, galinčių jį sustabdyti vienas prieš vieną.
2018-11-12

Be intrigos: „Rytas” sutriuškino „Mornar” ir iškovojo trečią pergalę Europos taurėje

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ (3-2) iškovojo svarbią ir lengvą pergalę Juodkalnijoje. Baro mieste vilniečiai Europos taurės turnyro D grupės 5-ojo turo rungtynese užtikrintai įveikė „Mornar“ (1-4) ekipą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šventė triuškinančią pergalę 23 taškų skirtumu. Galutinis dvikovos rezultatas 92:69 (26:23, 23:26, 22:8, 21:12). Intrigą „Mornar” komanda išlaikė iki ilgosios pertraukos (49:49), tačiau vėliau visiškai subyrėjo.
2018-10-31

Adomaitis po pergalės Europos taurėje: turime energetinį krepšininką

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ (2-2) savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo antrają pergalę Europos taurės turnyre. Ketvirtose D grupės rungtynėse vilniečiai rezultatu 86:79 (22:12, 22:22, 16:19, 26:26) įveikė iki šiol pergalės neiškovojusius Turino „Fiat“ krepšininkus (0-4). Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rungtynėse pirmavo nuo pirmos iki paskutinės sekundės, tačiau ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė (trečio kėlinio metu „Rytas“ pirmavo 17 taškų, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas sky...
2018-10-24

Suttono ir Sirvydžio vedamas „Rytas“ paliko „Šiaulius“ be pergalių, Pasvalyje krito „Lietkabelis“

Šeštadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Vilniuje „Rytas“ (5/1) neturėjo vargo su Šiaulių „Šiauliais“ (6/0) ir svečius nugalėjo rezultatu 90:63 (22:16, 21:18, 22:16, 25:13). „Šiauliai“ išvykoje kovojo du kėlinius. Iki ilgosios pertraukos vilniečiams nepavyko susikurti didelio pranašumo (43:34), todėl „Šiaulių“ gerbėjai galėjo tikėtis ir kur kas palankesnės rungtynių baigties.
2018-10-20

Suttonas apie „Žalgirį“: „Manome, kad esame geresnė komanda“

Turėjusi laiko atsipūsti, Vilniaus „Ryto“ ekipa vėl stoja į dvikovą – į Vilnių atvyksta Frankfurto „Skyliners“ ekipa. Prieš trečiąjį turą Dominique Suttonas oficialiai klubo interneto svetainei „rytasvilnius.lt“ papasakojo apie savo integraciją į ekipą, naujoką Manny Harrisą bei būsimąjį varžovą.
2018-10-17

„Trakuose“ – aukštaūgis iš JAV

„Trakų“ krepšinio klubas 2015-uosius metus pradeda su naujoku. NKL vicečempionų gretas papildė 24 metų 200 cm ūgio puolėjas Calebas Suttonas. Legionierius jau šiek tiek susipažino su Lietuvos krepšiniu. Pirmojoje sezono pusėje jis atstovavo „Palangos“ komandai. C.Suttonas sužaidė 18 NKL čempionato rungtynių ir aikštėje praleisdamas vidutiniškai po 29 minutes pelnydavo 10,4 taško (55,5 proc. dvit., 32,6 proc. trit., 68,8 proc. baud.
2015-01-07

Antroji NKL dėjimų konkurso pora – „Palangos“ atstovai Deividas Anužis ir Arthuras Suttonas

Nacionalinės krepšinio lygos svetainėje vyksta „TonyBet NKL DUNK“ konkursas, kurio esmė - išrinkti originaliausiai, gražiausiai ir įspūdingiausiai į krepšį dedantį NKL žaidėją. Konkurse dalyvauja 28 krepšininkai iš keturiolikos NKL komandų. Visų jų tikslas tas pats – nugalėti. Tačiau iki galutinės pergalės šių varžybų dalyvių laukia ilgas kelias. Pirmajame etape vienos komandos atstovai dėl žiūrovų simpatijų varžysis tarpusavyje.
2014-11-21

J. Gelžinis Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera“ lenktynių taurės varžybose – šeštas

Lietuvos autolenktynininkas Jonas Gelžinis Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera“ žiedinių lenktynių taurės varžybų galutinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą. 23-ejų metų lietuvis surinko 167 taškus. Nugalėjo anglas Jamesas Suttonas, surinkęs 306 taškus. Jis 11-oje lenktynių iš 19-os užėmė prizines vietas. Iš viso klasifikuoti 32 sportininkai. 18-ąsias ir 19-ąsias lenktynes Silverstouno trasoje laimėjo anglas Nickas Tandy, o J. Gelžinis užėmė penktąsias vietas.