susitikinėja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „susitikinėja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „susitikinėja“.

Kol vyras prižiūri vaikus žmona už pinigus susitikinėja su kitais: nemato tame nieko blogo

Sutuoktinių pora Alex ir Mičas iš Sautamptono, pietų Anglijos, „YouTube“ vaizdo įrašuose papasakojo apie savo netradicinius santykius. Laidoje „Meilė nesmerkia“ jie pasidalino savo istorija – Aleks, su vyro palaiminimu, dažnai miega su kitais vyrais. Jų nuoširdumas sukėlė nemažą šurmulį internete – žmonės jų santykius pavadino keistais. Nors Alex laisvai susitikinėja su kitais vyrais, Mičui negalioja tos pačios taisyklės, kaip jo žmonai, rašo dailystar.co.uk.
2023-11-01

Ateities seksas: 7 faktai apie santykius, kurie mūsų dar laukia

Žurnalistė Emily Witt pernai išleido knygą skambiu pavadinimu „Future Sex“. Knygoje autorė aptarė jau dabar atsiradusias ar ateityje dar tik atsirasiančias technologijas, kurios gali pakeisti mūsų visų intymų gyvenimą. Galima visus nuraminti, sprendžiant iš jos pastebėjimų, kažkokių kardinalių pokyčių nenusimato. Taip pat reikia pažymėti, kad savo knygą rašyti ji pradėjo sulaukusi 30-ies – po skaudaus išsiskyrimo su ilgamečiu partneriu.
2018-06-16

Naujas modelio Karolinos Toleikytės mylimasis – garsaus atlikėjo sūnus

Po išsiskyrimo su garsiuoju modeliu Simonu Phamu, gražuolė Karolina Toleikytė sulaukė gausybės šalies vaikinų atakų. Ilgakojė ilgakasė manekenė traukte traukia vyrų akis. Deja, daugeliui jų dabar teks nusivilti. Karolina jau nėra vieniša. Jos glėbyje – naujas mylimasis. Pastaruoju metu ji vis dažniau pastebima su grupės „Išjunk Šviesą“ lyderio sūnumi Roku Burniu. Porelė nesibodi švelnių jausmų demonstruoti ir dalindamiesi nuotraukomis socialinėje erdvėje.
2015-07-01

Oficialu: Gwyneth Paltrow susitikinėja su serialo „Glee“ prodiuseriu

42-jų aktorė Gwyneth Paltrow pagaliau patvirtino gandus apie romaną su serialo „Glee“ prodiuseriu 44-erių Bradu Falchuku, rašoma dailymail.co.uk. http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/04/06/19/2753888B00000578-0-image-m-80_1428343542707.jpg Nors kalbos apie naują porelę sklinda jau nuo praėjusios vasaros, drauge viešumoje jie pasirodė tik savaitgalį vykusioje bendro draugo Roberto Downey Jaunesniojo 50-mečio šventėje.
2015-04-07
Į viršų