susidūrimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „susidūrimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „susidūrimas“.

Nemunas Dagilis apie nuožmią kovą trasoje: „Čia kaltas jaunatviškas karštakošiškumas“

„Stateta Bro-Toks by Ignera“ komandos narys Nemunas Dagilis sugebėjo „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių dalyviams pademonstruoti kaip reikia kovoti dėl kiekvieno trasos milimetro. Solidų tempą demonstravusį N. Dagilį netrukus pasivijo „Circle K miles Plus Racing Team“ bolidą vairavęs Justas Jonušis, kuris turėjo tik vieną tikslą – jį aplenkti ir perimti „Aurum 1006 km“ lyderio vaidmenį.
2024-07-20

Vilniaus rajone susidūrus dviem automobiliams nukentėjo žmogus

Penktadienį apie 20 val. specialiosios tarnybos ant kojų sukeltos dėl avarijos Vilniaus rajone. Kelyje Vilnius–Sudervė, netoli Leičių, susidūrė „Toyota“ ir „Citroen“. Vos įvykus avarijai suveikė automatinė pagalbos skambučio sistema, ji ir pranešė Bendrajam pagalbos centrui apie avariją. Nelaimė įvyko sankryžoje su šalutiniu keliu į Rastinėnus. Po susidūrimo „Citroen“ išlėkė iš sankryžos, o sumaitota „Toyota“ užlėkė ant saugumo salelės sankryžos viduryje.
Kriminalai 2024-07-19

Vilniuje per BMW ir „Peugeot“ avariją nukentėjo moteris

Trečiadienį vidurdienį per avariją Žemuosiuose Paneriuose nukentėjo jauna moteris. 12.03 val. specialiosioms tarnyboms pranešta, kad Titnago ir Šaltupio g. sankryžoje susidūrė BMW ir „Peugeot“. Per avariją nukentėjusiai 25-erių metų merginai iškviesti greitosios pagalbos medikai. Po susidūrimo „Peugeot“ nulėkė nuo kelio, o BMW užtvėrė eismą – dėl avarijos ėmė formuotis spūstys. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs.
Kriminalai 2024-06-19

Vilniuje susidūrus automobiliams vienas jų rėžėsi dar ir į stulpą

Trečiadienį ryte Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, susidūrė lengvieji automobiliai VW ir „Mazda“, pastarasis dar rėžėsi į šviesoforo stulpą. Avarija įvyko apie 8 val. netoli sankryžos su J. Kazlausko gatve. Dėl avarijos išsijungė šviesoforai. „Mazda“ po susidūrimo užlėkė ant šaligatvio ir trenkėsi į stulpą, o VW užtvėrė eismą Kalvarijų gatve centro link. Kilo didelės spūstys. Jei ne stulpas, „Mazda“ veikiausiai būtų įlėkusi į Naujakiemio stotelę.
Kriminalai 2024-04-17

Naktį Vilniuje – smarkus BMW ir „Audi“ susidūrimas

Trečiadienį apie 22-ą valandą Vilniuje susidūrė BMW ir „Audi“. Iš pradžių buvo pranešta, kad nukentėjo vienas žmogus, todėl į įvykio vietą atsiųsti medikai. Žmonių vežti į ligoninę neprireikė. Per avariją smarkiai suniokoti abu automobiliai. Vairuotojai buvo blaivūs, policija greičiausiai nepradės tyrimo, nes eismo įvykio dalyviai dėl avarijos ketino pildyti deklaraciją draudimo bendrovei.

Japonijoje vėl susidūrė du lėktuvai

Ketvirtadienį Japonijos oro uoste vėl susidūrė du lėktuvai, rašo „Daily Mail“. Pranešama, kad Osakos Itamio oro uoste vienas už kito užkliuvo dvejų keleivinių lėktuvų „All Nippon Airways“ sparnų galai. Incidento metu niekas nenukentėjo. Japonijoje lėktuvai susiduria ne pirmą kartą Incidentas įvyko praėjus kelioms savaitėms po to, kai Japonijoje, Tokijuje, susidūrė pakrančių apsaugos lėktuvas ir keleivinis lėktuvas.
2024-02-01

Saulei apakinus vairuotoją Vilniuje judrioje sankryžoje susidūrė du automobiliai

Antradienį ryte Vilniuje, Šeškinėje, per dviejų automobilių avariją nukentėjo vyriškis. Maždaug 10 val. Buivydiškių ir Ozo gatvių sankryžoje susidūrė „Citroen“ ir VW. Specialiosioms tarnyboms pranešta, kad nukentėjo maždaug 60-ies metų vyras, kad po kone kaktomuša įvykusios avarijos jis kraujuoja iš burnos. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusįjį išvežė į ligoninę. Pirminiais duomenimis, labai sunkių sužalojimų jis išvengė. Vairuotojai buvo blaivūs.

Vilniuje judrioje sankryžoje susidūrė du automobiliai, stojo eismas

Ketvirtadienį po vidurdienio Vilniuje, Žirmūnuose, susidūrė du automobiliai, specialiosioms tarnyboms pranešta apie nukentėjusiuosius. Kiek po  13 val. Žirmūnų ir Lakūnų gatvių sankryžoje susidūrė „Toyota Prius“ ir VW. Pirminiais duomenimis, per avariją nesunkiai sužeistas vienas žmogus. Mašinos suniokotos smarkiai. Sudaužyti automobiliai užtvėrė eismą, ėmė formuotis spūstys. Atvažiavę policijos tyrėjai  braižydami eismo įvykio schemą trumpam buvo užtvėrę gatvę.

Dėl avarijos Vilniuje ant kojų sukelti gelbėtojai: pranešta apie apvirtusį automobilį

Trečiadienį apie 21 val. Vilniaus specialiosioms tarnyboms pranešta apie didelę avariją Žirmūnuose. Liudininkai pranešė apie Žirmūnų gatvėje apvirtusį automobilį. Į avarijos vietą atsiųsti ir medikai, ir gelbėtojai. Atvažiavusios tarnybos rado du susidūrusius automobilius. Gelbėtojams dar važiuojant į įvykio vietą liudininkai patikslino, kad visi žmonės iš automobilių išlipo, kad subėgę praeiviai atvertė apvirtusį automobilį.

Naujametinė avarija Vilniuje: visai girtas autobusiuko vairuotojas rėžėsi į kitą automobilį ir stulpą

Pirmąją Naujųjų metų dieną Vilniuje girtas vairuotojas sukėlė didelę avariją: persirikiuodamas judrioje gatvėje susidūrė su kitu automobiliu ir dar rėžėsi į stulpą. Pirmadienį prieš vidurdienį policijai pranešta, kad Geležinio Vilko gatvėje, važiuodami nuo centro Baltupių link susidūrė autobusiukas VW ir „Toyota Prius“. VW vairuotojas veikiausiai paskutinę akimirką sugalvojo sukti į Ozo gatvę ir persirikiuodamas iš antros eismo juostos į pirmą rėžėsi į greta važiuojanti pavežėjo automobilį.
REKLAMA
REKLAMA

Molėtų plente susidūrus dviem automobiliams nukentėjo moteris, susidarė spūstys

Sekmadienį pavakare specialiosioms tarnyboms pranešta apie avariją Vilniaus pakraštyje, Molėtų plente. Per avariją sužeistas vienas žmogus. Apie 15 val. sankryžoje su Skersinės gatve susidūrė „Subaru“ ir „Audi“. „Audi“ suniokotu priekiu sustojo maždaug už 100 metrų nuo sankryžos, o „Subaru“ išmuštas galinis ratas, smarkus smūgis visureigį apsuko. Tarnyboms iš karto pranešta, kad vienas vairuotojas gali būti girtas – mat išlipęs iš mašinos įtartinai nekalba.

Vėlinių vakarą tarnyboms pranešta iš karto apie kelias avarijas, per vieną sužeistas vaikas

Ketvirtadienį vakare Vilniaus specialiosioms tarnyboms vos per pusvalandį pranešta iš karto apie mažiausiai keturias avarijas. Vieną šių avarijų sukėlė girtas vairuotojas, o per dar vieną avariją sužeistas mažametis vaikas. 17.51 val. Žirmūnų gatvėje susidūrė du lengvieji automobiliai. Tarnyboms paskambinusi „Toyota“ vairuotoja sakė įtarianti, kad „Volvo“ vairuotojas girtas. Atvažiavus policijai įtarimai pasitvirtino, „Volvo“ vairuotojas įpūtė 1,88 prom.

Vilniuje – kraupi kaktomuša: girtas visureigio vairuotojas rėžėsi į moters automobilį

Penktadienį vakare, kiek prieš 18-ą valandą, Liepkalnio gatvėje visureigis „Volvo“ susidūrė su moters vairuojamu „Hyundai“. Į avarijos vietą iš karto atsiųsti medikai, pranešta, kad per avariją galimai sužeisti vairuotojai. Rimtesnių sužeidimų tiek niekuo dėta vairuotoja, tiek avarijos kaltininkas išvengė. Tačiau paaiškėjo, kad pastarasis girtas. Į alkoholio matuoklį vyras abiem bandymais įpūtė apie 1,5 prom. Baudžiamosios bylos vyras veikiausiai išvengs, nes vyrui nustatytas lengvas girtumas.

Masinė avarija Vilniuje: į avariją pateko penki automobiliai

Pirmadienį vakare Oslo gatvėje, važiuojant į Gariūnų pusę, ties nusukimu į Lazdynus ir Vakarinį aplinkkelį, įvyko didelė avarija, į kurią, pirminiais duomenimis, pateko net penki automobiliai. Apie 21.30 val. policijai pranešta, kad susidūrė du automobiliai, kiek vėliau – kad į avariją pateko dar kelios mašinos. Vienas iš į avariją patekusių automobilių buvo gabenamas priekaboje. „Audi“ iš priekabos išvirto. Į ligoninę išvežtas vienas žmogus, jis patyrė kojos traumą.

Vilniuje per susidūrimą su automobiliu nukentėjo motociklininkas

Penktadienį apie 21 val. Vilniuje, Ukmergės, Perkūnkiemio ir A. Vienažindžio gatvių sankryžoje susidūrė motociklas „Suzuki“ ir lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Pirminiais duomenimis, motociklininkas važiavo Ukmergės gatve užmiesčio link, o priešpriešiais atvažiavęs „Mercedes“ suko kairėn į A. Vienažindžio gatvę. Judri sankryža yra reguliuojama šviesoforo, kai įvyko avarija, jis veikė. Sukantiems į kairę yra žalia šviesoforo rodyklė.

Galingas skrydis Kauno rajone: nušlavė viską ir rėžėsi į tvorą

Trečiadienį susidūrus dviems automobiliams Lapių kelyje, vienas jų apvirto ant stogo. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, vienas asmuo išvežtas į Kauno klinikas dėl nugaros traumų, skelbia „Kas vyksta Kaune“. „Avarija Lapių kelyje ties Domeikavos posūkiu. Apvirtęs automobilis, susidarė spūstis“, – vaizdais tiesiogiai iš įvykio vietos dalijosi naujienų portalo skaitytoja.

Vilniuje susidūrus dviem automobiliams medikų prireikė dviem žmonėms

Pirmadienį po vidurdienio Vilniuje, Žirmūnuose, per dviejų automobilių avariją nukentėjo du žmonės. Apie 13.30 val. Žirmūnų gatvėje, susidūrė automobiliai „Audi“ ir „Honda“. Specialioms tarnyboms paskambinę žmonės sakė, kad medikų pagalbos reikia 65-erių metų moteriai ir 41-ienų metų vyrui. Avarija greičiausiai įvyko vienam automobiliui sukant į kairę į kiemą ir nepraleidus priešpriešiais atvažiuojančio automobilio. Pirminiais duomenimis, eismo įvykio dalyviai blaivūs.

Varėnos rajone per automobilio susidūrimą su briedžiu nukentėjo du žmonės

Varėnos rajone per automobilio susidūrimą su briedžiu nukentėjo du žmonės. Avarija įvyko apie 22.38 val. rajoniniame kelyje Varėna–Nedzingė–Merkinė. 26 metų vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes-Benz E 320 CDI“, susidūrė su į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu ir nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo automobilio 26 metų vairuotojas ir 22 metų keleivė.  Nukentėjusieji nuvežti į gydymo įstaigą.
Kriminalai 2023-07-26

Vilniuje susidūrus trims automobiliams nukentėjo moteris, uždaryta gatvė

Ketvirtadienį apie 21 val. Vilniaus specialiosioms tarnyboms pranešta apie avariją Perkūnkiemio gatvėje. Į avarijos vietą iš karto atsiųstos kelios greitosios pagalbos brigados, pranešta, kad per avariją veikiausiai nukentėjo ne vienas žmogus. Kaip paaiškėjo, susidūrė trys lengvieji automobiliai: du BMW ir „Mercedes“. Į ligoninę buvo išvežta 25-erių metų moteris, pirminiais duomenimis, sunkių sužalojimų ji išvengė. Policija dėl avarijos buvo uždariusi dalį Perkūnkiemio gatvės.
Kriminalai 2023-07-20

Naktinė avarija Vilniuje: susidūrus dviem BMW ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos

Trečiadienį apie 23 val. Vilniaus judrioje sankryžoje susidūrė du BMW, dėl šios avarijos ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Bendrasis pagalbos centras gavo iš karto kelis pranešimus apie avariją Antakalnio ir Šilo gatvių sankryžoje, taip pat suveikė automatinė pranešimų sistema „eCall“. Iš greta įvykio vietos esančios ugniagesių komandos atskubėjo ir gelbėtojai, nes buvo baiminamasi, kad per susidūrimą prispausti žmonės. Vaduoti nukentėjusiųjų visgi neprireikė.

Avarija Vilniuje: sudaužytas išskirtinis BMW, vairuotojas iš apvirtusio „Mercedes“ paspruko

Vilniuje Savanorių prospekte penktadienio vakarą susidūrė du lengvieji automobiliai. Vienas jų apvirto, o vairuotojas iš apvirtusio automobilio paspruko. Avarija įvyko apie 21 val. sankryžoje su Riovonių gatve. Savanorių pr. nuo centro pusės atvažiavęs BMW sankryžoje apsisukinėjo, o tuo metu Riovonių gatve atlėkęs „Mercedes“ bandė įsukti į prospektą. BMW degė žalia šviesoforo rodyklė į kairę, o „Mercedes“ – žalia rodyklė į dešinę.

Anksčiau praradęs teises jaunuolis trenkėsi į sunkvežimį: nuvykęs į ligoninę – paspruko

Vilniaus pakraštyje jaunuolio vairuojamas automobilis trenkėsi į sunkvežimį. Per šią avariją sužalotas vaikinas ir jo keleivė. Nuvežtas į ligoninę avarijos kaltininkas pabėgo. Nufilmuota, kaip Minsko plente „Renault“ prisiveja sunkvežimį ir rėžiasi į jo užpakalį. Nelaimė įvyko persirikiuojant į pirmą eismo juostą. Dideliu greičiu lekiantis vairuotojas bandė įsiterpti priešais lėčiau važiuojantį automobilį ir neįvertino saugaus atstumo iki įprastu greičiu priekyje važiuojančio sunkvežimio.

Svencelėje kateris susidūrė su jėgos aitvaru, sužaloti du žmonės

Klaipėdos rajone, Svencelės kaime, šeštadienį kateriui susidūrus su jėgos aitvaru sužaloti du žmonės, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.  Anot jo, šeštadienio vakarą, apie 18.26 val. gautas pranešimas, kad vandenyje susidūrė kateris su jėgos aitvaru, o žmogus yra vandenyje. Atvykus ugniagesiams visi žmonės buvo krante. Vienas sužeistųjų po medikų apžiūros išvežtas į gydymo įstaigą. Dar vienam  buvo suteikta medikų pagalba vietoje.
Kriminalai 2023-06-26

Naktinė avarija Vilniuje: susidūrė du automobiliai, vienas jų apvirto

Pirmadienį vėlai vakare Vilniaus gelbėtojai sukelti ant kojų dėl avarijos Pašilaičiuose. Pašilaičių gatvės ir Laisvės pr. sankryžoje susidūrė lengvieji automobiliai „Subaru“ ir „Toyota Prius“, pastarasis dar ir apvirto. Avarija įvyko šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje. Specialiosioms tarnyboms 22.40 val. pranešta, kad apvirtusiame „Toyota Prius“ gali būti prispaustų žmonių. Gelbėtojams nieko vaduoti neprireikė. Paaiškėjo, kad per avariją žmonės rimčiau net nenukentėjo.
Kriminalai 2023-06-20

Vilniuje susidūrė visureigis ir maršrutinis autobusas

Pirmadienį apie 15-ą valandą Vilniuje P. Lukšio gatvėje visureigis susidūrė su maršrutiniu autobusu. Avarija įvyko, kai iš pirmos eismo juostos „Honda CR-V“ vairuotojas pabandė pasukti į kairę į kiemą, galbūt vairuotojas keturių eismo juostų gatvėje norėjo net apsisukti. Visureigio vairuotojas nepastebėjo antra eismo juosta važiuojančio 33 maršruto autobuso ir užkrito šiam kelią. Smūgis buvo gan smarkus, gerokai apgadintos abi transporto priemonės.
Kriminalai 2023-05-22

Trijų automobilių susidūrimas Vilniuje: vienas žmogus ligoninėje, kaltininkas – girtas

Trečiadienį Vilniuje, Parko g., apie 18 val. susidūrė trys automobiliai: du BMW ir „Toyota Prius“. Kaip paaiškėjo, vienas vairuotojas buvo girtas. Pirminiais duomenimis, vienas iš BMW suko į kiemą, nepraleido kito BMW automobilio ir su juo susidūrė. Nublokšta mašina atsirenkė į trečiąjį – „Toyota Prius“ automobilį. Vienas vairuotojas išvežtas į ligoninę. Kiti, kaip pranešama, stipriau nenukentėjo. Įtariamąjį, girtą vieno iš BMW vairuotoją, sulaikė policija.

Kauno rajone – masinė avarija: 4 žmonės – ligoninėje

Pirmadienio rytą Kauno rajono kelyje 232, kuris veda Lapių link, pirminiais duomenimis susidūrė trys automobiliai. Vienas eismo dalyvis išgabentas į gydymo įstaigą, skelbia naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“. „Link Lapių avarija, ką tik, reguliuos eismą policija“, – 07.44 val. pranešta „Kas vyksta Kaune“ grupėje.

Netoli Turniškių policijos automobilis rėžėsi į VW, nukentėjo moteris

Ketvirtadienį vakare Vilniuje policijos automobilis atsitrenkė į VW. Per Valakampiuose įvykusią avariją smarkiai apdaužyti abu automobiliai, nukentėjo moteris iš VW. Avarija įvyko apie 20 val. Svajonių ir Grybautojų gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, važiuodamas šalutine Grybautojų gatve policijos pareigūnas nepraleido pagrindine Svajonių gatve važiuojančio „VW Tiguan“. Po smūgio policijos tarnybinis automobilis „Opel Insignia“ įskriejo į mišką, atsitrenkė į medį ir jį nulaužė.

Vilniuje susidūrė vilkikas ir moters automobilis, nukentėjo vairuotoja

Pirmadienį apie 13.45 val. policijai ir medikams pranešta apie didesnę avariją Vilniuje Liepkalnio gatvėje. Ties degaline „Viada“ moters vairuojamas „Opel“ susidūrė su vilkiku. Medikų pagalbos prireikė opelio vairuotojai, ji išvežta į ligoninę. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai „Opel“ vairuotoja suko kairėn į degalinę ir nepraleido priešpriešiais atvažiuojančio vilkiko. Smūgis buvo smarkus: nublokštą opelį net apsuko.

Vilniuje rytą Eišiškių plente susidūrus automobiliams nukentėjo moteris

Šeštadienį ryte Vilniuje susidūrė du lengvieji automobiliai. Per avariją nukentėjo moteris. Įtariama, kad avarijos kaltininkas užmigo prie vairo. Apie 8 val.

Vilniuje prie kapinių susidūrė du automobiliai, nukentėjo dvi moterys

Vilniuje Rokantiškių gatvėje penktadienį po vidurdienio susidūrė du lengvieji automobiliai, medikų prireikė vairuotojoms. Apie 14 val. policijai pranešta, kad prie Rokantiškių gatvėje susidūrė „Nissan“ ir VW. Medikai iškviesti pusamžėms vairuotojoms. Abi jos buvo sąmoningos. Aiškėja, kad avarija galėjo įvykti sutrikus „Nissan“ vairuotojos sveikatai. Šis automobilis išvažiavo į priešpriešinę.
Kriminalai 2023-04-07

Vilniuje – paspirtukų kaktomuša: vienas vyras stipriai sužalotas

Ketvirtadienį Vilniuje susidūrė du paspirtukininkai. Sužalojimų išvengti nepavyko, vienam iš eismo dalyvių prireikė medikų pagalbos. Nelaimė įvyko Vilniuje, Šeškinėjs rajone, Gelvonų g. 44. Pranešimas apie įvykį gautas 13.55 val. Pranešama, kad du paspirtukininkai šaligatvyje neprasilenkė ir susidūrė, o vienas iš jų stipriia sužalotas. Į įvykio vietą buvo išsiųsti medikai bei policijos pareigūnai.

Vilniuje judrioje gatvėje susidūrus „Audi“ ir visureigiui VW nukentėjo moteris

Ketvirtadienį pavakare, 17.43 val. Vilniaus specialiosioms tarnyboms pranešta apie avariją Liepkalnio gatvėje. Ties sankryža su Birbynių gatve susidūrė „Audi“ ir visureigis „VW Amarok“. Prireikė ir medikų: greitosios pagalbos brigada į ligoninę išvežė moterį. Moteris sąmonės nebuvo praradusi. Avarijos aplinkybes dar aiškinasi policija. Susidūrę automobiliai užtvėrė eismą centro link, spūstys formuojasi abiem kryptimis.
Kriminalai 2023-03-16

Rytą Vilniuje VW susidūrus su autobusu kelias valandas stovėjo troleibusai

Trečiadienį ryte Žirmūnų gatvė kelioms valandoms paskendo spūstyse. Kiek prieš 8 val. Vilniaus policijai pranešta, kad netoli sankryžos su P. Lukšio gatve lengvasis automobilis VW susidūrė su maršrutiniu autobusu. Žmonės per šią avariją nenukentėjo, tačiau vairuotojai nesutarė dėl kaltės, todėl prireikė policijos. Pirminiais duomenimis, su autobusu lengvasis automobilis VW susidūrė išsukdamas į gatvę į kairę per dvi eismo juostas iš kiemo. Sukti kairėn iš kiemo šioje vietoje nedraudžiama.

Pasipylė masinės avarijos: kelininkai įspėja – eismo sąlygos bus sudėtingos visą naktį

Kilus pūgai, o kai kur iškritus gausiam sniegui, šalies keliuose pasipylė avarijos. Kazlų Rūdoje susidūrus mikroautobusui ir lengvajam automobiliui, žuvo pastarojo vairuotojas. O netoli Marijampolės į avariją papuolė ir galimai besilaukianti moteris, ji sunkiai sužalota. Pareigūnai fiksuoja ir didesnes, ir mažesnes avarijas, pranešama ir apie masines avarijas. O kelininkai perspėja, kad eismo sąlygos bus sudėtingos visą naktį.

Tragiška mikroautobusų kaktomuša Kauno rajone: vienas žmogus žuvo, trys ligoninėje

Tragiška avarija Kauno rajone: už Zapyškio, kelyje Kaunas-Šakiai susidūrė du mikroautobusai. Vienas žmogus žuvo. Šiuo metu dėl avarijos ribojamas eismas. Vairuotojams patariama, jei įmanoma rinktis kitus kelius. Nauiienų portalą „Kas vykstas Kaune“ apie įvykį informavo skaitytoja. „Avarija Kaunas-Šakiai. Apie 15 val., tik pravažiavus Zapyškį“, – pranešė skaitytoja.

Kelyje Kaunas-Jonava susidūrė sunkvežimis ir mikroautobusas, nukentėjo žmogus

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pirmadienio pavakarę pranešė apie įvykusią avariją kelyje Kaunas-Jonava. Eismo įvykio metu susidūrė sunkvežimis ir mikroautobusas. „Avarija kelyje Kaunas – Jonava. Prie Zatyšių karjero šviesoforo“, – informavo naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.
Kriminalai 2023-03-07

Naktį pranešta apie dvi didesnes avarijas Vilniuje

Apie 22 val. Vilniuje judriose gatvėse įvyko dvi didesnės avarijos, dėl jų ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Viena avarijų įvyko Tūkstantmečio gatvėje. Prie Tunelio gatvės važiuodami į Gariūnų pusę susidūrė du automobiliai BMW. Dar viena avarija įvyko Laisvės prospekte ties Oslo gatve. Iš karto už Lazdynų tilto važiuodami į Gariūnų pusę susidūrė, pirminiais duomenimis, net keturi automobiliai. Abiem atvejais buvo kviečiami medikai, nes pranešta apie galimai nukentėjusius žmones.
Kriminalai 2023-01-19

Naktį Vilniuje su autobusu susidūręs automobilis nuskriejo į stotelę, nukentėjo moteris

Šeštadienį naktį apie 1 val. Vilniuje, Ozo gatvėje, „Toyota Prius“ susidūrė su autobusu ir nulėkė į stotelę. Nedaug trūko, kad lengvasis automobilis būtų suniokojęs stotelės paviljoną – mašiną sulaikė stulpas. Deja, per avariją neapsieita be sužeistųjų: greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė „Toyota“ keleivę. Praeiviai nesužeisti – po vidurnakčio šalia stotelės žmonių veikiausiai ir nebuvo.

Nelaimė per pūgą: Vilniaus rajone po vilkiku palindo autobusiukas

Antradienį pavakare netoli Vilniaus po vilkiko puspriekabe palindo autobusiukas. Avarija įvyko apie 16 val. kelyje Vilnius–Baltoji Vokė, netoli Pagirių. Veikiausiai avarija įvyko, kai į priešpriešinę juostą išslydo vilkiko puspriekabė, į jos šoną atsitrenkė autobusiukas su priekaba. Autobusiuko priekis kone palindo po puspriekabe. Dėl avarijos trumpam buvo užblokuotas eismas, vairuotojams avariją teko apvažiuoti šalikele. Labai pasisekė, kad žmonės per šį įvykį nenukentėjo.
Kriminalai 2023-01-10

Vilniaus pakraštyje susidūrus dviem automobiliams nukentėjo vairuotojos

Trečiadienį vakare policijai ir medikams pranešta apie avariją Vilniuje, Minsko plente. Apie 18 val. ties Gurių gatve susidūrė automobiliai „Škoda“ ir „Nissan“, prireikė medikų dviem moterims. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai Minsko plentu nuo Vilniaus centro atvažiavęs automobilis „Nissan“ suko į kairę į Gurių gatvę.

Rytinė avarija Vilniuje: po susidūrimo vairuotoja prarado sąmonę

Pirmadienį apie 8.20 val. specialiosioms tarnyboms pranešta apie avariją Ateities gatvėje. Skambinę žmonės sakė, kad susidūrus dviem automobiliams vienas žmogus prarado sąmonę. Paaiškėjo, kad „Toyota“ rėžėsi į automobilio VW užpakalį. Medikų prireikė VW vairuotojai. Atvažiavus medikams moteris atsigavo. 40-metę moterį medikai išvežė į ligoninę. 20-metis „Toyota“ vairuotojas nesužeistas.
Kriminalai 2022-11-21

Naktį Vilniuje susidūrė BMW ir pavėžėtojo automobilis

Šeštadienį prieš vidurnaktį Vilniaus specialiosios tarnybos iškviestos į didesnę avariją netoli Spaudos rūmų. Į avarijos vietą nusiųsti net ir gelbėtojai, nes pranešta apie prispaustus žmones. 23.47 val. Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Laisvės ir Pilaitės prospektų sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Atvažiavus gelbėtojams visi žmonės iš sudaužytų automobilių buvo išlipę. Pirminiais duomenimis, nukentėjo du žmonės: tai  „Bolt“ pavežėjas ir jo klientė.

Kazlų Rūdoje automobilis rėžėsi į stirną

Antradienį pranešta, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje automobilis partrenkė stirną. Bendrojo pagalbos centro atstovai informavo, kad 08.16 val. numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazlų Rūdos seniūnijoje, Būdelės kaime, asmuo, vairuojantis lengvąjį automobilį, partrenėkė stirną, kuri guli antvažiuojamosios dalies negyva. Apie įvykį informuoti Marijampolės apskritiesVyriausiasis policijos komisariatas ir Aplinkos apsaugos departamentas.
Kriminalai 2022-10-11

Varėnos rajone automobilis susidūrė su briedžiu

Varėnos rajono kelyje automobilis susidūrė su briedžiu, nukentėjo vairuotojas ir vaikas, šeštadienį pranešė Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nelaimė įvyko penktadienio rytą, apie 7.30 val. Varėnos rajone, kelyje Varėna-Matuizos-Valkininkai. 28-erių vyro vairuojamas automobilis „Ford Galaxy“, važiuodamas nuo Matuizų kaimo pusės, susidūrė su staiga į kelią iššokusiu briedžiu. Po susidūrimo su gyvūnu automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį.
Kriminalai 2022-10-08

Prie pat „Akropolio“ susidūrė 2 automobiliai: „Toyota“ po smūgio apvirto ant stogo

Penktadienį Vilniuje prie pat prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ susidūrė dvi transporto priemonės, vienas automobilis apvirto ant stogo, taip pat prireikė medikų pagalbos. Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai pranešė, kad 13.53 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje Gelvonų ir Ozo gatvių sankryžoje apsivertė lengvasis automobilis.

DIENOS PJŪVIS. Ar reali Rusijos ir NATO susidūrimo tikimybė?

Vladimiro Putino paskelbtas sprendimas dėl dalinės mobilizacijos ir pasakytoje kalboje vis skambėję grasinimai Vakarams daug ką verčia svarstyti – ar karas neišsiplės į NATO rytinį flangą. Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas nacionaliniam saugumui Kęstutis Budrys ramina nerimaujančius ir pabrėžia, kad Rusijos sprendimas yra pirmiausia susijęs su situacija Ukrainoje, o ne kariniais veiksmais prieš Vakarus.
2022-09-23

Vairuotoja patyrė išgąstį: sostinėje partrenktas į kelią išbėgęs briedis

Pirmadienį vakare, lyjant lietui, automobilis partrenkė į kelią išbėgusį briedį, taip pat įvykio vietoje susidūrė dar keletas automobilių. Pirminiais duomenimis, apie 21 val. nutikusi nelaimė įvyko Žaliųjų ežerų gatvėje.  Čia „Volkswagen“ markės automobilis, kurį vairavo moteris, partrenkė į kelią išbėgusį briedį. Negana to, toje pat vietoje taip pat susidūrė dar kelios transporto priemonės.

Aiškėja avarijos Eišiškių plente aplinkybės: automobilis lenkė autobusą per dvigubą ištisinę

Sostinės pakraštyje ir netoli Maišiagalos rytą įvyko dvi didesnės avarijos, per kurias nukentėjo lengvųjų automobilių vairuotojai. Dėl avarijos ryte spūstyse paskendo Eišiškių plentas: čia eismą užtvėrė su lengvuoju automobiliu susidūręs autobusas. Sumaištis vyksta Eišiškių plente.
Kriminalai 2022-08-26

Avarija prie Maišiagalos: po susidūrimo vienas automobilis versdamasis nulėkė į griovį

Penktadienį rytą Vilniaus rajone susidūrė du lengvieji automobiliai VW. Medikų pagalbos prireikė vienam vairuotojui. Apie avariją prie Maišiagalos specialiosioms tarnyboms pranešta maždaug 9.15 val. Avarija įvyko senajame Ukmergės kelyje: nuo autostrados atvažiavęs VW suko į Senąjį Ukmergės kelią Maišiagalos link ir nepraleido šiuo keliu važiuojančio VW. Po smūgio vienas VW versdamasis nulėkė nuo plento.
Į viršų